Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αν ησασταν serial killer...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Παρ 18 Φεβ 2011, 20:01

mizumizupower

mizumizupower

 

Θα σκωτωνα εγκληματιες με τη μεθοδο light (Kira).
Αλλα εμενα δεν θα με επιαναν ποτε. Αυτος εκανε βλακιες... :muaha:


_________________
Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Souleatery-1-1

27Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Παρ 18 Φεβ 2011, 20:13

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
mizumizupower έγραψε:Θα σκωτωνα εγκληματιες με τη μεθοδο light (Kira).
Αλλα εμενα δεν θα με επιαναν ποτε. Αυτος εκανε βλακιες... :muaha:

θα σκοτωνα αυτο τον καραγκιοζη^ [kidding...i think]

[ΜΑΝΟ ΣΟΥ ΠΗΔΑΩ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΑΡΕ ΠΟΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ]

Σπόιλερ:

28Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Παρ 18 Φεβ 2011, 20:23

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
έχει μάθημα τώρα

29Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Πεμ 15 Δεκ 2011, 07:37

Frozen Toshiro

Frozen Toshiro

 

mizumizupower έγραψε:Θα σκωτωνα εγκληματιες με τη μεθοδο light (Kira).
Αλλα εμενα δεν θα με επιαναν ποτε. Αυτος εκανε βλακιες... :muaha:
κι εγω κατι παρομιο θα εκανα.

30Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Πεμ 15 Δεκ 2011, 22:00

razor1911

razor1911

 

Θα σκοτωνα με 2 katana οσους κυκλοφορουν στον πεζοδρομο


_________________
Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 NMKp9JO

31Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Πεμ 15 Δεκ 2011, 22:03

vagas1989

vagas1989

 

αυτό θα το έλεγα One day crazy killer και όχι serial killer :D

32Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Τρι 07 Φεβ 2012, 20:59

ARTHAN

ARTHAN

 

Elidor έγραψε:Θα σκοτωνα με ενα σφυρι και θα σκοτωνα φοιτητες γιατι κανουν φασαρια και δεν σε αφηνουν να κοιμηθεις τα βραδυα...

Αν ήμουν εγώ serial killer θα σκότωνα με ένα σφυρί (και ένα δρεπάνι) τον Elidor γιατί μετά την αποψινή ροζ/μωβ θέα δεν θα μπορέσω να ξανακοιμηθώ ποτέ τα βράδια...!!!!!!!!!

33Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Τρι 07 Φεβ 2012, 22:46

Steve-O

Steve-O

 

εννοείται πως θα ήμουν ο dexter ...

34Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Τρι 07 Φεβ 2012, 23:45

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

35Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Τετ 08 Φεβ 2012, 14:40

core

core

 

ARTHAN έγραψε:
Elidor έγραψε:Θα σκοτωνα με ενα σφυρι και θα σκοτωνα φοιτητες γιατι κανουν φασαρια και δεν σε αφηνουν να κοιμηθεις τα βραδυα...

Αν ήμουν εγώ serial killer θα σκότωνα με ένα σφυρί (και ένα δρεπάνι) τον Elidor γιατί μετά την αποψινή ροζ/μωβ θέα δεν θα μπορέσω να ξανακοιμηθώ ποτέ τα βράδια...!!!!!!!!!

Τον πάς πολύ τον Elidor ε;; :xD:


_________________
Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 07Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

36Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Τετ 08 Φεβ 2012, 15:30

Elidor

Elidor

 

Avarga
Σαν μικρο κοριτσακι που με γουσταρει συμπεριφερεται..

37Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Τετ 08 Φεβ 2012, 16:04

core

core

 

:xD: :xD:


_________________
Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 07Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Tumblr_m7xx3oK5t41qczibyo1_500

38Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Τετ 08 Φεβ 2012, 16:58

ARTHAN

ARTHAN

 

Elidor έγραψε:Σαν μικρο κοριτσακι που με γουσταρει συμπεριφερεται..

Εσύ είσαι το μικρό κοριτσάκι, παλιόφλωρε, που ντρόπιασες το φόρουμ και από μαύρο/γκρίζο το έκανες μωβ/ροζ!!!
(Ας χρησιμοποιήσω τώρα μερικά εμότικονς, να μην κερδίσει κι η Μάγδα το όσκαρ χωρίς να ιδρώσει και λίγο:)
you failed,sir. red card,outa tha ga aaaaaah! OMFG?! WTF?! damn panellinies... GO AWAY ELLEFSON kill yourself :nomoar: just saw 2girls1cup why you..! argh me elidor is a ninja

Και ποιος φλώρος ονόμασε το τελευταίο εμότικον που έβαλα "Elidor is a ninja";

39Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Τετ 08 Φεβ 2012, 17:47

Elidor

Elidor

 

Avarga
H maggie επειδη αυτο το εμοτικον μπηκε προς τιμη μου.

40Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Τετ 08 Φεβ 2012, 18:02

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Το καλύτερο είναι το : Just saw 2 girls 1 cup... :haha:


_________________
Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Untitled-1-7

41Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Τετ 08 Φεβ 2012, 18:05

Elidor

Elidor

 

Avarga
Patty D Luffy έγραψε:Το καλύτερο είναι το : Just saw 2 girls 1 cup... :haha:

Eχουμε μια σπαμμερ εδω... Ρε, μην βγαινεις οφφ! Οφφ τοπικ εκτος ταφειου μονο εγω επιτρεπεται να κανω.

42Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Τετ 08 Φεβ 2012, 18:52

maggie

maggie

 

ARTHAN έγραψε:
Elidor έγραψε:Σαν μικρο κοριτσακι που με γουσταρει συμπεριφερεται..

Εσύ είσαι το μικρό κοριτσάκι, παλιόφλωρε, που ντρόπιασες το φόρουμ και από μαύρο/γκρίζο το έκανες μωβ/ροζ!!!
(Ας χρησιμοποιήσω τώρα μερικά εμότικονς, να μην κερδίσει κι η Μάγδα το όσκαρ χωρίς να ιδρώσει και λίγο:)
you failed,sir. red card,outa tha ga aaaaaah! OMFG?! WTF?! damn panellinies... GO AWAY ELLEFSON kill yourself :nomoar: just saw 2girls1cup why you..! argh me elidor is a ninja

Και ποιος φλώρος ονόμασε το τελευταίο εμότικον που έβαλα "Elidor is a ninja";

Elidor έγραψε:H maggie επειδη αυτο το εμοτικον μπηκε προς τιμη μου.

Oxi εγω, δεν εχω ανεβασει ουτε ενα εμοτικον..ολα τα ευσημα πανε στον Johny-boy

Elidor έγραψε:
Patty D Luffy έγραψε:Το καλύτερο είναι το : Just saw 2 girls 1 cup... :haha:

Eχουμε μια σπαμμερ εδω... Ρε, μην βγαινεις οφφ! Οφφ τοπικ εκτος ταφειου μονο εγω επιτρεπεται να κανω.

ρε μην καταπιεζεις τους ανθρωπους..


_________________
Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

43Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Τετ 08 Φεβ 2012, 20:57

Steve-O

Steve-O

 

Johnyman έγραψε:

ακριβώς :xD:

44Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Σαβ 15 Μαρ 2014, 22:09

plankton

plankton

 

Αν ήμουν κατά συρροήν δολοφόνος θα σκότωνα άλλους δολοφόνους συμπεριλαμβάνοντας τους εμπόρους ναρκωτικών,τους παιδόφιλους/παιδεραστές ,τους βιαστές,τους σαδιστές.Θα τους σκότωνα ή με δηλητήριο ή θα προσχεδίαζα τους φόνους και θα τους παρακολουθούσα μέχρι να βρω την κατάλληλη στιγμή και να τους σκοτώσω με τον κατάλληλο τρόπο ώστε να μην βρουν στοιχεία που να μπορούν να με κατηγορήσουν.Μάλλον δεν θα άφηνα σημείωμα ή κάτι παρόμοιο μιας και δεν θα ήθελα να με πιάσουν, άλλα αν ήταν να αφήσω κάτι αυτό θα ήταν ένα σημείωμα που θα έλεγα ότι του άξιζε ή θα ζητούσα συγνώμη για τις πράξεις μου.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την plankton στις Πεμ 20 Μαρ 2014, 20:51, 2 φορές συνολικά


_________________
Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Mangadrawing.net.image.admin.93bbde96fb975d2154127ec7eea2bcdd

45Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν ησασταν serial killer... Κυρ 16 Μαρ 2014, 05:01

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Steve-O έγραψε:
Johnyman έγραψε:

ακριβώς  :xD:


_________________
Αν ησασταν serial killer... - Σελίδα 2 Untitled-1-7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης