Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

My blog - Reviews και νέα επεισόδια του One Piece

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

GregoryGero

avatar

 

Είσαι άρχοντας.Δεν ξέρω τι να πω gj! !!!

Μπορείς να μου ανεβάσεις και το 31 όποτε μπορείς γτ τελικά δν το είχα...

ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΑΝΤΩΣ!!!!
ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.... nice!

GregoryGero

avatar

 

Μου βγάζει ένα σφάλμα και δν με αφήνει να κατεβάζω τα part.

Συγκεκριμένα μου γράφει αυτό "This file is copyrighted and may not be distributed without permission of the copyright holder. We will direct you to rapidtainment.com where you can check out entertainment products."

Να τα ξεχάσω τα επεισόδια ellefson is dead. ?

didimakia

didimakia

 

Υπαρχουν και στο team of greekz τα επεισοδεια 1-51 αλλα 1ον χρειαζεσε account και δεν εχω invites και 2ον εχει μονο 2 seeders >.<

GregoryGero

avatar

 

didimakia έγραψε:Υπαρχουν και στο team of greekz τα επεισοδεια 1-51 αλλα 1ον χρειαζεσε account και δεν εχω invites και 2ον εχει μονο 2 seeders >.<
Κρίμα... why you..!
Στο greek-tracker έχω λογαριασμό, όχι στο team of greekz.

Κοίτα γκαντεμιά dont talk to me, i k

moumia

moumia

 

A τωρα το ειδα και εγω!!!!!!!! :conf:

Και εγω εχω στο greekz λογαριασμο γινετε να τα βαλω ?

GregoryGero

avatar

 

moumia έγραψε:A τωρα το ειδα και εγω!!!!!!!! :conf:

Και εγω εχω στο greekz λογαριασμο γινετε να τα βαλω ?
Στο team of greekz φίλε μου δν έχω.Αν έχεις στο greek-tracker θα ήταν καλύτερο για να τα ανεβάσεις εκεί.Αν δν είσαι μπορω να σου στείλω πρόσκληση ouf .

katalanosGR

katalanosGR

 

παιδια γιατι δεν ενωνεται τις δυναμεις σας με τους tzatziki-fansubs για να προωθηθει το onepiece στην Ελλάδα ?

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

δεν ειναι τοσο ευκολο να γινει αυτη η "ενωση" :P

didimakia

didimakia

 

Οσες φορες τους το ειχαμε προτινει στο παρελθον παντα δεν θελαν....

katalanosGR

katalanosGR

 

τους ειχατε προτεινει να <<αφομοιωθουν>> σε εσας (ή το αντιστροφο) ή τους προτεινατε να συνεργαστειτε ?

didimakia

didimakia

 

Toυς ειχαμε προτεινει να ''ενωθουνε'' με τους tzatziki και ειπαν οχι.. δεν θελαν... τωρα πια σταματησαν να βγαζουν.. κανεις active member δεν ειναι στην ομαδα μεταφρασης...

moumia

moumia

 

Παντως απο οτι ξερω θα τα βγαλουν
παλι οι Τζατζικοι τα επισοδεια απο την αρχη με δικιες τους και καλυτερες μεταφρασεις λενε για να δουμε.

Aldark

Aldark

 

Eχουν αρχισει νομιζω τα πρωτα...

moumia

moumia

 

Nαι το ειδα και εγω εχουν αρχησει αυτο ειναι πολυ καλο
που κανουν παντως.

GregoryGero

avatar

 

Τελικά μετα απο ατελείωτες μέρες και νύχτες ανοιχτό το utorrent τα επεισόδια τα κατέβασα gj!
Σας ευχαριστώ πολύ παιδια για τη βοήθεια και ιδιαιτέρα το moumia για τις προσπάθειες του και τις συμβουλές του. nice!

Ενημερωτικά τα επεισόδια απο το 1-53 τα βρήκα και στο team of greekz αλλα και στο gamato.me.Στο πρώτο δν seedαρε κανένας όμως και τα κατέβασα τελικά απο το gamato.Εγώ συνεχίζω να το δίνω για όποιον ενδιαφέρετε.

Σας ευχαριστώ όλους παρα πολύ.

katalanosGR

katalanosGR

 

φιλε μου μπορεις να το αφησεις ανοιχτο για να με βοηθησεις να το κατεβασω και εγω πιο γρηγορα?

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
μετά από αυτά όμως τι θα κάνεις? αυτό είναι το θέμα

GregoryGero

avatar

 

katalanosGR έγραψε:φιλε μου μπορεις να το αφησεις ανοιχτο για να με βοηθησεις να το κατεβασω και εγω πιο γρηγορα?
Φυσικά Καταλανέ gj! !!!

μετά από αυτά όμως τι θα κάνεις? αυτό είναι το θέμα

Ευτυχώς που υπάρχει και ο tsiakos ο "Αρχοντας" με την ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ δουλεια του στο blog ouf

moumia

moumia

 

GregoryGero έγραψε:Τελικά μετα απο ατελείωτες μέρες και νύχτες ανοιχτό το utorrent τα επεισόδια τα κατέβασα gj!
Σας ευχαριστώ πολύ παιδια για τη βοήθεια και ιδιαιτέρα το moumia για τις προσπάθειες του και τις συμβουλές του. nice!

Ενημερωτικά τα επεισόδια απο το 1-53 τα βρήκα και στο team of greekz αλλα και στο gamato.me.Στο πρώτο δν seedαρε κανένας όμως και τα κατέβασα τελικά απο το gamato.Εγώ συνεχίζω να το δίνω για όποιον ενδιαφέρετε.

Σας ευχαριστώ όλους παρα πολύ.

Τιποτα φιλε εσυ να εισαι καλα και ευτηχως που τα βρηκες gj!

GregoryGero

avatar

 

Να κάνω μια ερώτηση?Γτ τα επεισόδια που βάζει ο Tsiakos στο blog δν τα βάζετε στο forum όπως ήταν στο onepiece.gr?
Και κτ τελευταίο?Τα επεισόδια που υπήρχαν στο onepiece.gr δν μπορούν να μεταφερθούν εδώ?

Για να μν ταλαιπωρούνται και όσοι θέλουν να βρούν τα πρώτα επεισόδια...

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
με τον Τsiako δεν έχουμε άλλο επαφή..και δεν εννοώ πως μαλώσαμε και άλλα τέτοια,απλώς μας ξέχασε

όσο για το δεύτερο,φοβάμαι πως η απάντηση είναι αρνητική

GregoryGero

avatar

 

Johnyman έγραψε:με τον Τsiako δεν έχουμε άλλο επαφή..και δεν εννοώ πως μαλώσαμε και άλλα τέτοια,απλώς μας ξέχασε

όσο για το δεύτερο,φοβάμαι πως η απάντηση είναι αρνητική
Κρίμα γτ αν γινότανε κτ τέτοιο θα έδινε τρομερή ώθηση στο site.Πάντως κατα γενική ομολογία έχετε κάνει παρα πολύ καλή δουλειά.

Tsiakkos

Tsiakkos

 

Λοιπόν, κατ' αρχή συγγνώμη για την καθυστέρηση, με 'κοψανε πίσω πόλυ οι εργασίες στο πανεπιστήμιο. Δεύτερο, μετάφρασα σχεδόν το μισό επεισόδιο 56, θέλει να βοηθήσει κανένας με την μετάφραση;

http://tsiakkos-rg.blogspot.com/

GregoryGero

avatar

 

Tsiakkos έγραψε:Λοιπόν, κατ' αρχή συγγνώμη για την καθυστέρηση, με 'κοψανε πίσω πόλυ οι εργασίες στο πανεπιστήμιο. Δεύτερο, μετάφρασα σχεδόν το μισό επεισόδιο 56, θέλει να βοηθήσει κανένας με την μετάφραση;
Εχουμε υπομονή tsiako.Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω αλλα έπεσες σε άσχετο.

Tsiakkos

Tsiakkos

 

http://tsiakkos-rg.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης