Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 22]

426Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 15 Μάης 2020, 16:03

Aldark

Aldark

 

η φήμη σου έχει φτάσει στα αυτιά μου, εμπιστεύομαι την κρίση του @Scarlet D. και σε συγχαίρω συνάμα που βρίσκεσαι ακόμα εδώ να ποστάρεις ακόρεστα that simple


_________________
Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Maxres11

427Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 15 Μάης 2020, 16:30

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aokiji έγραψε:Για δες το ιστορικό μου, γιατί έχω φάει άλλη μια φορά μπαν για πιο χαζό λογο απο spamming ouf
εγω μια φορα θυμαμαι σιγουρα τοτε που "τρολλαρες" με fake account, αααχ το πιο αστειο μπαν που εριξα, μεχρι και topic για το ποιος θα μαντεψει σωστα ποιος ηταν πισω απο το ψευτικο account διοργανωσα.

Επισης warn ποσο μαλλον μπαν για spamming και double post δεν εχει ριξει ΠΟΤΕ και ΚΑΝΕΙΣ μας (εκτος ισως απο εκεινη την φορα που ειχα τον santoryuu στην μπουκα και το εκανε επιτιδες aww ) , warn εριχνα σπανια για επιτιδευμενο off-topic σε θεματα, για επανηλημενη εξυβρησην της εξουσιας (ωστοσο ο σχολιασμος για τις ενεργειες τις εξουσιας επιτρεποταν), για ασυστολο τρολλαρισμα εκτος του off-topic και... τωρα που το σκεφτομαι ημουν παρα πολυ ελαστικος με τα μελη... μεχρι και οταν εβγαιναν off-topic μετεφερα την συζητηση ΟΛΗ στο εκαστοτε spam topic, αν νομιζεις οτι τα warn που εφαγες τα εφαγες χωρις λογο ενω υπαρχουν ξεκαθαρα κανονες, τοτε κατι τρεχει μαζι σου. oh my love!


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

428Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 15 Μάης 2020, 16:56

Aokiji

Aokiji

 

@Aldark να ξερεις παντα με εκθεσεις απαντάει όταν μιλάμε γιαυτο το θεμα. Τον τσιγκλάω whistle

429Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 15 Μάης 2020, 17:10

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aokiji έγραψε:@Aldark να ξερεις παντα με εκθεσεις απαντάει όταν μιλάμε γιαυτο το θεμα. Τον τσιγκλάω whistle
συγνωνη ρε aokiτζαρε παντα ξεχναω την ανικανοτητα των εγκεφαλικών σου συνάψεων να διαβάζουν πέραν της μιας πρότασης αλλιώς δεν θα χρειαζόμουν να επαναλαμβανομαι. τουλαχιστον εφοσον κανεις που κανεις βλακειες συνεχεια, own it, μην το παιζεις ομως μετα θιγμενη γκομενα οταν τρως τα warn σου


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

430Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 15 Μάης 2020, 18:03

Aokiji

Aokiji

 

Ρε φίλε, σοβαρά τώρα γιατι τσαντίζεσαι έτσι γι'αυτό το θέμα συνέχεια; Οκέυ, έφτιαξα ένα fake account και πήρα την τιμωρία μου, so what? Αφού και συ το διασκέδασες το thread.

431Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 15 Μάης 2020, 18:08

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aokiji έγραψε:Ρε φίλε, σοβαρά τώρα γιατι τσαντίζεσαι έτσι γι'αυτό το θέμα συνέχεια; Οκέυ, έφτιαξα ένα fake account και πήρα την τιμωρία μου, so what? Αφού και συ το διασκέδασες το thread.
οοοκ ενταξει τα παραταω, εχεις δικιο σου κραταω μουτρα για ενα ψευτικο account που εφτιαξες, αν αυτο καταλαβες απο τις "εκθεσεις" που σου εχω γραψει μεχρι τωρα, πορευσου με αυτο.


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

432Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 15 Μάης 2020, 21:19

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ποια παντρευτηκε ρε? Κατσε κατσε, ειχε ερθει και σε αυτο το φορουμ η μονο στο παλιο ηταν ? Δωσε βοηθεια κοινου

433Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 19 Μάης 2020, 04:24

Aldark

Aldark

 

@Elidor όχι μόνο στο άλλο πρέπει να ήταν. Παντρεύτηκε η Νάμι. (Αν δεν κάνω λάθος αυτή πρέπει να είναι).


_________________
Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Maxres11

434Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 19 Μάης 2020, 18:51

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aldark έγραψε:@Elidor όχι μόνο στο άλλο πρέπει να ήταν. Παντρεύτηκε η Νάμι. (Αν δεν κάνω λάθος αυτή πρέπει να είναι).
για ποσα χρονια πριν μιλαμε;


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

435Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 19 Μάης 2020, 21:59

Elidor

Elidor

 

Avarga
Aldark έγραψε:@Elidor όχι μόνο στο άλλο πρέπει να ήταν. Παντρεύτηκε η Νάμι. (Αν δεν κάνω λάθος αυτή πρέπει να είναι).

Κατσε.. αυτη ηταν απο αυτες που συμπαθουσα η απο κατι καθυστερημενες που μπαναρα? Θυμησε μου λιγο.. Μια που ηταν με μια φιλη της χαζοχαρουμενο ντουετο και σπαγαν μπαλες?

Ρε μηπως εκεινη η τυπισσα απο Κατερινη που τα ειχε με τον τρομπα τον.. πως τον λεγανε εκεινον καταλαβες.. Που μετα χωρισαν.. Γιατι σε μια συναντηση του anime.gr η αλλη η ρουφ η Ολγα τον ειχε δει με αλλη γκομενα στην Αθηνα και τα ειπε σε αυτην κτλ.. Σερεστρουμ νομιζω τον ελεγαν? Καπως ετσι...  Η εχω μπερδεψει τα μπουτια μου ?

436Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 19 Μάης 2020, 22:30

Aokiji

Aokiji

 

η απο κατι καθυστερημενες που μπαναρα?

Τι έγινε όλοι admins ήταν εδώ κάποτε;

437Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 19 Μάης 2020, 22:56

Elidor

Elidor

 

Avarga
Εγω ημουν Ο Αντμιν. 

Κυβερνουσα δικαια και σωστα.

438Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τετ 20 Μάης 2020, 19:20

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μμμμμχμ


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

439Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Κυρ 14 Ιουν 2020, 01:59

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Πάλι τα καλά χάνω... heh look at that


_________________
Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Untitled-1-7

440Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 23 Ιουν 2020, 21:53

Scarlet D.

Scarlet D.

 

για βασιλισσα του yaoi εχεις χασει πολυ σημαντικο yaoi , ειχαμε aldark-elidor κι εσυ απουσιαζες


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

441Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τετ 24 Ιουν 2020, 22:00

Aldark

Aldark

 

Elidor έγραψε:
Aldark έγραψε:@Elidor όχι μόνο στο άλλο πρέπει να ήταν. Παντρεύτηκε η Νάμι. (Αν δεν κάνω λάθος αυτή πρέπει να είναι).

Κατσε.. αυτη ηταν απο αυτες που συμπαθουσα η απο κατι καθυστερημενες που μπαναρα? Θυμησε μου λιγο.. Μια που ηταν με μια φιλη της χαζοχαρουμενο ντουετο και σπαγαν μπαλες?

Ρε μηπως εκεινη η τυπισσα απο Κατερινη που τα ειχε με τον τρομπα τον.. πως τον λεγανε εκεινον καταλαβες.. Που μετα χωρισαν.. Γιατι σε μια συναντηση του anime.gr η αλλη η ρουφ η Ολγα τον ειχε δει με αλλη γκομενα στην Αθηνα και τα ειπε σε αυτην κτλ.. Σερεστρουμ νομιζω τον ελεγαν? Καπως ετσι...  Η εχω μπερδεψει τα μπουτια μου ?
Δεν θυμαμαι γιατι ημουν παρα πολυ μικρος, αυτη οπως και ο ΣΕΡΕΣΤΡΑΜ/ΣΕΡΕΣΤΡΟΥΜ πρεπει να μην εμπαιναν καν όταν γράφτηκα/αρχισα να γράφω (Αρχές-Μέσα 2009).
Η @maggie τα θυμόταν.
Δεν ξέρω αν είχε φίλη, και το μόνο που γράφει είναι ότι είναι από downtown Θεσσαλονίκη.
@didimakia επίσης ίσως θυμάται xD

νέβερμάηντ αρκετά με το κουτσομπολιό!
HAPPY BIRTHDAY στο ΦΟΡΟΥΜ!! Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 2014428453 Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 857141622


_________________
Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Maxres11

442Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τετ 01 Ιουλ 2020, 01:02

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ο Didimakia τους παντες ηξερε.. καλα εγω ειχα πετυχει Μορτη ενεργο..

443Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τετ 26 Αυγ 2020, 14:20

Aokiji

Aokiji

 

Τι κάνετε παιδιά καλά; Ο κορονοϊός ευθύνεται για την νέκρα;

Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 10540776_822910904406712_4594112200568780790_n

444Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 16 Οκτ 2020, 11:43

Santouryuu

Santouryuu

 

monkaS


_________________
Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

445Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 18 Δεκ 2020, 21:09

Aldark

Aldark

 

Santouryuu έγραψε:monkaS

που σαι παίκτη


πω άλλαξα σε νεκομαμούσι και μου φαίνεται ότι όλο το φόρουμ έχει σπάσει

επίσης έχω 45 κυριολεκτικά πμς από τσοντικά. τι διάολο;


_________________
Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Maxres11

446Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 18 Δεκ 2020, 21:18

Aokiji

Aokiji

 

Aldark έγραψε:πω άλλαξα σε νεκομαμούσι και μου φαίνεται ότι όλο το φόρουμ έχει σπάσει
Το νεκομαμούσι είναι το μόνο dark theme που μισώ.

Aldark έγραψε:
επίσης έχω 45 κυριολεκτικά πμς από τσοντικά. τι διάολο;
Ναι σπαμμάρουν στη φορουμότιον.

447Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 28 Δεκ 2020, 23:08

Hawkins

Hawkins

 

τι λεει ρε παιδια πεθανε το φορουμ βλεπω ειμαι στρατο και δεν μπαινω σε δυο μηνες απολελε εσεις δεν εχετε δικαιολογια ομως!που ειναι ο santoryu,tcixlas,magie και ολλα τα αλλα φοβερα μελοι το γαμησατε το φορουμ λες και δεν διαβαζετε πλεον one piece xD


_________________
Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Images10

448Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 28 Δεκ 2020, 23:46

Aokiji

Aokiji

 

Το χω παρατήσει το one piece. Αποφάσισα να μάθω μόνο το τέλος του όταν με το καλό βγει. Είναι ένα σίχαμα εκεί που το χω αφήσει με τους samurai.

Πάλι καλά που μου έρχονται και τα emails στο φόρουμ γιατι αλλιώς δεν θα έμπαινα καν.

449Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Πεμ 07 Ιαν 2021, 01:31

Santouryuu

Santouryuu

 

Aldark έγραψε:
Santouryuu έγραψε:monkaS

που σαι παίκτη


πω άλλαξα σε νεκομαμούσι και μου φαίνεται ότι όλο το φόρουμ έχει σπάσει

επίσης έχω 45 κυριολεκτικά πμς από τσοντικά. τι διάολο;
hi!
Hawkins έγραψε:τι λεει ρε παιδια πεθανε το φορουμ βλεπω ειμαι στρατο και δεν μπαινω σε δυο μηνες απολελε εσεις δεν εχετε δικαιολογια ομως!που ειναι ο santoryu,tcixlas,magie και ολλα τα αλλα φοβερα μελοι το γαμησατε το φορουμ λες και δεν διαβαζετε πλεον one piece xD
απο το 2016 εχω να ασχοληθω με ΟΡ
Aokiji έγραψε:Το χω παρατήσει το one piece. Αποφάσισα να μάθω μόνο το τέλος του όταν με το καλό βγει. Είναι ένα σίχαμα εκεί που το χω αφήσει με τους samurai.

Πάλι καλά που μου έρχονται και τα emails στο φόρουμ γιατι αλλιώς δεν θα έμπαινα καν.
αργησες να το εμπεδωσεις οτι το ΟΡ ειναι γτπ  hahaha


_________________
Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

450Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Σαβ 09 Ιαν 2021, 15:39

Hawkins

Hawkins

 

εγω το κραζω 5 χρονια τωρα...8 χρονια εχω να δω το ανιμ απλα διαβαζω το μανγκα...εχω χασει κ εγω το ενδιαφερον μ...παντα ενα αρκ ξεκιναει καλα και στην πορεια το γαμαγε...αλλα δεν μπορω να μην παραδεχτω οτι μ λειπουν οι απειρες ωρες που σχολιαζαμε τα τσαπτερ


_________________
Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 18 Images10

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης