Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Εορταστικό Κοκτέιλ Βιολέτας (Χριστούγεννα με Σίτκοκου και Σία)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Shikkoku

Shikkoku

 

Όχι, δεν θα είναι η Σία η τραγουδίστρια. Θα είστε εσείς, οι πρωτευουσιάνοι σύντροφοι.
Ο αγαπημένος σας Shikkoku σας προσκαλεί να γιορτάσετε τον καινούργιο χρόνο μαζί του πίνοντας ένα απαλό κοκτέιλ βιολέτας κάτω από το φως του ντροπαλού ηλίου της εξωτικής Αθήνας. Εσείς θα περιοριστείτε και φέτος σε έναν απλό καφέ;


Προπώληση εισιτηρίων: http://tickets.public.gr/event/violet-cocktail-christmas-special/

Tcixlas

Tcixlas

 

εύγε γιατί μπήκες σε τεράστιο κόπο

κανονίστε μερα ρε

Shikkoku

Shikkoku

 

Μέσα στο σουκού αυτό; Πείτε κι εσείς πότε μπορείτε.

Tcixlas

Tcixlas

 

εγω είμαι μεσα

Scarlet D.

Scarlet D.

 

σαββατο φευγω και παρασκευη ειμαι κλεισμενος για ολη την μερα, μονο σημερα ας πουμε πως μπορουσα να πιστολιασω για να σας δω, εν παση περιπτωση επειδη εγινε μιτινγκ στην σαλονικα ελεγα να το αφησουμε για πασχα το μιτινγκ της Αθηνας xD

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

είστε ότι να ναιιιιι

Shikkoku

Shikkoku

 

Δήμο δεν σε έχουμε ανάγκη. ΑΛΙΕΚΣΑΝΔΡΕ ΕΜΦΑΝΙΣΟΥ.

Tcixlas

Tcixlas

 

σιγά μην εμφανιστεί τώρα με τα ytmoney έχει γίνει άλλος άνθρωπος

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:σιγά μην εμφανιστεί τώρα με τα ytmoney έχει γίνει άλλος άνθρωπος

εχω ακουσει οτι τωρα με τα yt money καθε σαββατο παει απο μπαρ σε μπαρ στο γλυφαδισταν και κερναει ολο το μαγαζι πελφεντερε

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

αν δεις τα σναπτσατ του ολο τριλιτρες ανοίγει

Shikkoku

Shikkoku

 

Θα τον κάνω ταγκ irl, μη σκάτε.

Tcixlas

Tcixlas

 

βαλτον με το ζορι

Aldark

Aldark

 

μαλάκες δεν στέλνετε ένα μήνυμα τόσα μήντια τι τα χουμε; Ξέχασα να μπω φόρουμ και μόλις μπήκα τώρα λέω πω πόσος καιρός πέρασε;
έψηνα αλλά φεύγω μεθαύριο , πλας είμαι άρρωστος σήμερα muahaha

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Scarlet D. έγραψε:
Tcixlas έγραψε:σιγά μην εμφανιστεί τώρα με τα ytmoney έχει γίνει άλλος άνθρωπος

εχω ακουσει οτι τωρα με τα yt money καθε σαββατο παει απο μπαρ σε μπαρ στο γλυφαδισταν και κερναει ολο το μαγαζι πελφεντερε

xD xD xD xD xD

XAXAXAXAXA ΠΕΘΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΚΡΑΤΟΣ.

Tcixlas

Tcixlas

 

είναι παραθαλάσσιο κράτος πλουσίων

Aldark

Aldark

 

ασε ρε βπμαν , παντου παιζουν λεφτα αφου

Tcixlas

Tcixlas

 

οχι οσα εκεί μαν μου... βγες γαλατσάρα και πες μου πόσες πόρσε και φεράρι θα δεις καθημερινή :p

Aldark

Aldark

 

η γαλατσάρα είναι το αντίστοιχο του μπραχαμίου σε πιο μεγάλο ρε φίλε , ανεβα λιγο πανω αντιστοιχα και θα δεις τη γλυφάδα των βορείων δίχως το νερό όμως , άρα νότια προάστεια ελέγχουν τη φάση
Σε 10 ημέρες θα είμαι Αθήνα. Το πρόγραμμα κλασικά γεμάτο , αλλά όποιος θέλει @Shikkoku @Deathracer2009 @Tcixlas @Scarlet D. και ειναι ατέν , λεει κατι να κανονισουμε κοκτεηλ μπλακ τούλιπ

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
εαν δεν ειναι και η @Patty D.Luffy ο σακαρος μας τοτε δεν ερχομαι...

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Θα κάνω ντου με ολόγραμμα!!! xD


Εορταστικό Κοκτέιλ Βιολέτας (Χριστούγεννα με Σίτκοκου και Σία) 1999-bio-bio

Tcixlas

Tcixlas

 

να μου λεει ο αλ για γαλάτσι που μεγάλωσα, και δεν έχει έρθει ποτέ, αξία ανεκτίμητη :p χαχαχαχα μη τα πεις παραέξω αυτά

εγώ μέσα

Shikkoku

Shikkoku

 

Aldark έγραψε:η γαλατσάρα είναι το αντίστοιχο του μπραχαμίου σε πιο μεγάλο ρε φίλε , ανεβα λιγο πανω αντιστοιχα και θα δεις τη γλυφάδα των βορείων δίχως το νερό όμως , άρα νότια προάστεια ελέγχουν τη φάση
Σε 10 ημέρες θα είμαι Αθήνα. Το πρόγραμμα κλασικά γεμάτο , αλλά όποιος θέλει @Shikkoku @Deathracer2009 @Tcixlas @Scarlet D. και ειναι ατέν , λεει κατι να κανονισουμε κοκτεηλ μπλακ τούλιπ
Μέχρι πότε θα κάτσεις; Έρχομαι 9 πάλι εγώ.

Patty D.Luffy έγραψε:Θα κάνω ντου με ολόγραμμα!!! xD


Εορταστικό Κοκτέιλ Βιολέτας (Χριστούγεννα με Σίτκοκου και Σία) 1999-bio-bio
so beautiful! so beautiful! so beautiful! so beautiful! so beautiful! so beautiful! so beautiful! so beautiful!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης