Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

651Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 21:53

Aokiji

Aokiji

 

Οκ. Θα βάλω και το ταγκ #μορφονιόςκαιμόρτης

652Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty σπαμμερια αλητες πουλια Δευ 16 Απρ 2018, 21:56

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Kamikaze έγραψε:
Aokiji έγραψε:1ον, γιατι έχεις αρνητικό νούμερο bounty?

2ον, το thunderbird γιατι βρίσκεται μεσα στο σπόιλερ?
1) Αν τον βρεις δίνεις λεφτά, δεν σου δίνουν.

2) Ντρέπεται.

Aokiji έγραψε:Δεν ξέρω πραγματικά πως να χαρακτηρίσω τον @Kamikaze, ειρωνικό όχι και τόσο. Ολους του αλλους μπορώ αυτός παραμένει ιστορία του crocodile...

Kamikaze έγραψε:Πες με μορφονιό και μόρτη δεν παρεξηγώ.

Aokiji έγραψε:Οκ. Θα βάλω και το ταγκ #μορφονιόςκαιμόρτης

λεγε τον παλιοπαιδο, λεγε τον αληηητη, μεεεχρι και ληστηηηη, ΜΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΛΕΣ ΑΧΑΑΑΑΡΙΣΤΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΕΓΩΩΩΩΙΣΤΗΗΗ, για οσα εκανε για σενα, μην του λες ευχαριστωωω, να δεν μπορεις εσυυυ αυτονα, να τον λες αχααααριστοοοο!


Υ.Γ χαιρομαι που δεν βγαινεται ποτε off-topic γ@μ0 τα ορφανά σας... πάλι θα πρέπει να μετακινώ...


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

653Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:01

Aokiji

Aokiji

 

Δεν έκανες τοπικ αυτο το ποστ;

654Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:02

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aokiji έγραψε:Δεν έκανες τοπικ αυτο το ποστ;
πρεπει να κανω split τις παπαρδελες που γραφεται πρωτα και μετα να το κανω merge στο σπαμ... ολο αποριες εισαι τουλαχιστον ελεγα οτι χρησιμοποιεις τουλαχιστον τα moderator tools σου μια που εισαι και admin φορουμ της forummotion


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

655Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:03

Aokiji

Aokiji

 

Ναι είμαι. Δεν καταλαβα ακόμα τι προσπαθείς να κάνεις κάνοντας τοπικ και μεταφέροντας το στο SPAM WARS buhu

656Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:04

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aokiji έγραψε:Ναι είμαι. Δεν καταλαβα ακόμα τι προσπαθείς να κάνεις κάνοντας τοπικ και μεταφέροντας το στο SPAM WARS buhu
ωραια... ας το παμε αλλιως, μπορεις εσυ υπερλαμπρε ηλιε με καποιον πιο γρηγορο τροπο να μεταφερεις συγκεκριμενα post απο το ενα topic σε ενα αλλο;


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

657Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:06

Aokiji

Aokiji

 

Μπορείς απλά να τα αφήσεις εκεί που είναι να πάρουν αέρα. Αναρωτιέμαι πάντως πόσες σελίδες θα έφτανε το spam wars έτσι και η forumotion άφηνε το οριο των 1000 ποστς

Σπόιλερ:

658Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:17

Tcixlas

Tcixlas

 

σκέφτομαι να φτιάξω ένα φόρουμ για τα digimon γιατί δεν υπάρχει, αλλά δεν έχω έμπνευση στο πως να το φτιάξω, έχει κανείς καμιά ιδέα?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

659Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:17

Aokiji

Aokiji

 

Ναι έχω απλά δεν τρελαίνομαι και πολύ για digimon.

660Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:19

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aokiji έγραψε:Ναι έχω απλά δεν τρελαίνομαι και πολύ για digimon.
ρε τι καθεσαι, αντε φτιαξε κανα φορουμ για naruto μπας και σταματηζει να μας τα πριζει η παττη! (κατα προτιμηση naruto.gr)


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

661Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:20

Aokiji

Aokiji

 

Ε βέβαια ας δώσουμε και το 20αράκι για το naruto που μισώ

662Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:22

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aokiji έγραψε:Ε βέβαια ας δώσουμε και το 20αράκι για το naruto που μισώ
@Patty D.Luffy δευτερο μπαν αμαρτια δεν ειναι;


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

663Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:23

Tcixlas

Tcixlas

 

αν δε μισείς το digimon το δίνεις για εκεί να γίνει η δουλειά? σκέφτομαι κάτι σε θαλασσί μπακγκράουντ και καφε γενικά, να όπως αυτό ρε παιδί μου, απλά να μην κάνει μπαμ ότι είναι αντιγραφή


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

664Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:27

Aokiji

Aokiji

 

www.forumotion.com

Θέλει ψάξιμο. Ο δήμος μιας και είστε πιο στενοί φίλοι απότι είμαι εγώ με σένα μπορεί να σε βοηθήσει

665Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:30

Tcixlas

Tcixlas

 

φίλο με το δήμο δε με λες, μιας και απ ότι σου πα πέρυσι στο meet up κοντέψαμε να τις παίξουμε, αλλά οκ... μου ναι και πιο εύκολο να του κλέψω τη δουλειά χχααχαχα


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

666Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:32

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:φίλο με το δήμο δε με λες, μιας και απ ότι σου πα πέρυσι στο meet up κοντέψαμε να τις παίξουμε, αλλά οκ... μου ναι και πιο εύκολο να του κλέψω τη δουλειά χχααχαχα
αφου καταβαθως με αγαπας ρε σκατογερε, μαζι αναστησαμε αυτο το φορουμ, γιν και γιανκ και ελειπεις πληροφοριες απο μεριας aldark, φιλικη συμβουλη; ξεκαβαλα


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

667Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:34

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ναρούτο.γρ κάνει εγκαίνια τον Ιούνιο, ετοιμαστείτε...


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Untitled-1-7

668Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:35

Aokiji

Aokiji

 

@Scarlet D. μπορείς να μου αλλάξεις το όνομα σε Angel D. Metal ?

669Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:35

Tcixlas

Tcixlas

 

σκατόγερε λέει επειδή πάτησα τα 43, δηλαδή στα 60 τι θα λες ?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

670Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:36

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Aokiji έγραψε:@Scarlet D. μπορείς να μου αλλάξεις το όνομα σε Angel D. Metal ?
Δεν σε κανω κανα teliosmetonma μπας και σταματησεις να μου ζητας να το αλλαξω καθε τριμηνο;

Tcixlas έγραψε:σκατόγερε λέει επειδή πάτησα τα 43, δηλαδή στα 60 τι θα λες ?
Μανωλη... θα σφαχτουμε ρε, τι να πει ο αλ που εχει πατησει τα 100 και τρεχει σε μπιλιαρδαδικα με μικρα αγορακια;


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

671Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:38

Aokiji

Aokiji

 

Οκ κάλα, teliosmetonma, πιο καθαρο

672Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:42

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν πιάνω την αναφορά του ονόματος 

παρόλα αυτά ο aldark κυνηγάει αγοράκια για προσωπικούς του λόγους, έτυχε να ναι παππάς τώρα τι να κάνουμε


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

673Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:44

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:δεν πιάνω την αναφορά του ονόματος 

παρόλα αυτά ο aldark κυνηγάει αγοράκια για προσωπικούς του λόγους, έτυχε να ναι παππάς τώρα τι να κάνουμε
οταν η κακια γυναικα παει ταλασσα θα μπορω να μιλησω πιο ανοιχτα.


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

674Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:48

Tcixlas

Tcixlas

 

ο aokiji τελικά είναι γυναίκα?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

675Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 27 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 16 Απρ 2018, 22:49

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:ο aokiji τελικά είναι γυναίκα?
ο teliosmetonma θελετε να πειτε κυριε νεκταριε;;;


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης