Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

26Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 00:32

Tcixlas

Tcixlas

 

έτσι τους γυρνάνε ρε.... πάει μας πήρανε φαλάγγι

27Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 01:10

Hawkins

Hawkins

 

Στο λακο με τα αγγουρια ριχτε με



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Hawkins στις Κυρ 26 Νοε 2017, 02:41, 1 φορά

28Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 02:03

Kamikaze

Kamikaze

 

Scarlet D. έγραψε:
Shikkoku έγραψε:Εμένα μαρέσει αυτός ο Ζέλντα που φοράει κάτι πράσινα στα βιντεογκέιμς που παίζετε εσείς οι κουλ νεολαίοι.
do not feed the troll, το έκανα το ίδιο σε gaming ομαδα πριν κατι μηνες.

29Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 13:18

Tcixlas

Tcixlas

 

^AXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAX δε το χα δει κλαίω

30Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 15:04

Hawkins

Hawkins

 

Ασε δεν ψαρωνουμε 
Ο τσιχλας θα ειναι xD

31Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 15:09

ntinasan

ntinasan

 

@hawkins τόσο καιρό (2-3 μέρες) νόμιζα ότι είμαι εσύ. Τώρα μ λές είμαι ο τσίχλας. Αποφασίστε να ξέρω ποιόν θα υποστηρίζω.

32Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 15:18

Tcixlas

Tcixlas

 

what???? ρε τι παίζει με τα νέα μέλη??? ή ο j είναι άξιος συνεχιστής του hawk ή ξαφνικά το φόρουμ αποκτά τη δημοσιότητα που του έπρεπε!!!

δεν είμαι εγώ for sure μια φορά έκανα shishi και τέλος

hawk δεν ξέρω γιατί δυσκολεύεσαι τόσο να το αποδεχθείς, ότι ένας καπετάνιος του new world, με τόσα χρόνια εμπειρίας, master του fishman karate, πρώην σίτσι που γενικά μας έχει δείξει καλά δείγματα μάχης, και με πληροφορίες και γνώσεις εκ των έσω για το πλήρωμα της BM και τις δυνάμεις τους, δε μπορεί να καταφέρει έναν commander και ειδικά με counter λόγω αντίστροφης δύναμης...

επίσης η ΒΜ @ntinasan δεν έπεσε παρόλο το προηγούμενο κολαψάρισμα που είχε, δε νομίζω απλά επειδή θα της ξαναφάνε την τούρτα να πέσει, όσο το να φρικάρει χειρότερα...

Επίσης υπάρχει περίπτωση η τούρτα να είναι χαλαρωτική φτιαγμένη ειδικά απο το sanji και απλά να τη νικήσουν έτσι, να την κάνει ο sanji αφού την φάει να πέσει ξερή, και να τη γλιτώσουν... προσωπικά δε θα μου άρεσε κανένα απο τα 2, αλλά one piece είναι αυτό

33Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 16:11

Hawkins

Hawkins

 

Μπορεί και να είναι νέο μελος ποτέ δεν ξέρεις λίγο το ότι έχει γυναικείο όνομα μ φάνηκε ύποπτο
Κοιτα ο τζινμπε πιστεύω είναι λίγο πολύ επίπεδο σαντζι μην σ πω ο σαντζι είναι και πιο δυνατος 
Η σμουθι τώρα είναι πιο ισχυρή από τον κρακερ εχει 932 μυρρια μπαουντι και δεν ξερουμε και τι ακριβως κάνει το φρούτο της για να πούμε με σιγουριά οτι τρωει καουντερ 
Αν παλέψουν 1β1 η μάχη θα εξαρτηθεί και από τις καύλες που θα έχει η σμουθι.Αν η σμουθι βιάζεται να τελειωσει η μάχη θα τον βγαλει κ.ο γρηγορα.Οπως θα μπορουσε να κανει και ο λουφη με σεζαρ και χοντι αν έκανε gear 4
Παντως μιλάμε για κατι που μπορεί να μην συμβεί καν 
Εχουμε δει ότι τοι κομαντερς και η μπιγκ μαμ έχουν σοβαρες αδυναμίες
Ο κατακουρι θωλωσε που ο λουφη είδε την φατσα ττου και έτσι εχασε το observation,αν τ πάρει το κασκόλ που έχει στο λαιμο ίσως νικήσει ο λουφη
Ο κράκερ εχει τρομερη αμυνα και ισχυρό αρμαμεντ αλλά είναι φαπα ξάπλα
Η μπιγκ μαμ είναι ευάλωτη αν παθει κάτι η εικονα της καραμελ
Είναι ππιθανο να εχει και η σμουθι σοβαρο μειονέκτημα και έτσι να χάσει
Εντιτ---λολ έχω την σμουθι κάτω από την εικόνα μου και μπαουντι 932 λολ

34Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 19:28

Shikkoku

Shikkoku

 

Kamikaze έγραψε:
Scarlet D. έγραψε:
Shikkoku έγραψε:Εμένα μαρέσει αυτός ο Ζέλντα που φοράει κάτι πράσινα στα βιντεογκέιμς που παίζετε εσείς οι κουλ νεολαίοι.
do not feed the troll, το έκανα το ίδιο σε gaming ομαδα πριν κατι μηνες.
ΜΑΛΑΚΑ ΘΑ ΚΑΤΟΥΡΗΘΩ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΟ
xD xD xD xD xD xD

35Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 20:46

Tcixlas

Tcixlas

 

νόμιζες ότι είναι τυχαίο? :p

σε έχει φτιάξει ο σκαρλετ


επίσης αυτό προσπαθώ να σου πω ότι είναι τα ματς άπς τέτοια για να νικάνε κάθε φορά τον αντίπαλο, κι έτσι θα γίνει κι εδώ... ο sanji λογικά θα έχει τον οβεν

36Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 21:04

Tcixlas

Tcixlas

 

μαστερπις

37Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty τεμπ Κυρ 26 Νοε 2017, 21:28

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Off topic mode on

Εάν είστε δίπλα accounts, υπόσχομαι την καταστροφή του φόρουμ.

Οff topic mode off

38Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 21:29

Shikkoku

Shikkoku

 

Νιώθω ότι κάτι λείπει από το φόρουμ τον τελευταίο καιρό, αισθάνομαι ένα κενό..

39Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 21:36

Tcixlas

Tcixlas

 

λείπει ο σκληρός καριόλε

40Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 22:16

Shikkoku

Shikkoku

 

Δεν είναι μέλος, κάτι άλλο είναι, αλλά αδυνατώ να προσδιορίσω τι..

41Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 22:50

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Shikkoku έγραψε:Δεν είναι μέλος, κάτι άλλο είναι, αλλά αδυνατώ να προσδιορίσω τι..
ενα νεο update; ενα κουμπι στο φορουμ;

http://www.onepiecegr.com/

42Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 22:55

Shikkoku

Shikkoku

 

@Patty D.Luffy
triggered

Ίσως κι άλλα σπαμοτόπικς;

43Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 23:08

Scarlet D.

Scarlet D.

 

triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered

http://www.onepiecegr.com/

44Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Κυρ 26 Νοε 2017, 23:48

Shikkoku

Shikkoku

 

Μια χαρά σε βλέπω να απαντάς στα θέματα που θες να κλείσεις, μαζοχάκο.

45Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 27 Νοε 2017, 01:24

Scarlet D.

Scarlet D.

 

παω με τον λαο. Επισης ειμαι σπαμμερ και ποσταρω οπου βρω, δεν αναιρει ομως οτι θελω να κλεισω μερικα απο τα τοπικς αν και τωρα τελευταια μετριαζεται λιγο το σπαμμινγκ

http://www.onepiecegr.com/

46Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 27 Νοε 2017, 11:40

Tcixlas

Tcixlas

 

ποιός πανέξυπνος σκάρλετ μετέφερε στο σπαμ συζητήσεις του τσαπτερ με σποιλς μέσα? και συζητήσεις που απλά έιχαν ένα μικρό κομμάτι οφτοπικ μέσα, ενώ όλο το μειν θέμα ήταν οντοπικ? ρε πάτε καλά γ*** το κεφάλι μου πάλι? πηγαίντς φτιάχτε τα τουλάχιστον μεσα σποιλερ, μη μοιράζουμε σποιλς παντου

47Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 27 Νοε 2017, 12:08

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Eμένα γιατί μεταφέρθηκε το ουσιώδες post μου;

48Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 27 Νοε 2017, 12:25

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατι ο δήμος έκανε κανά καλό σκανκ χτες και μπήκε με ορέξεις στο φόρουμ... death αφού και εσύ Mod είσαι βάλε τουλάχιστον εσύ τα σποιλς σε spoiler να τελειώνει το θέμα γιατί είναι συζήτηση για το manga μέσα στο spam πλέον... hahaha hahaha

49Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 27 Νοε 2017, 12:39

Santouryuu

Santouryuu

 

Shikkoku έγραψε:Νιώθω ότι κάτι λείπει από το φόρουμ τον τελευταίο καιρό, αισθάνομαι ένα κενό..

Είναι που λείπω από τις συζητήσεις περί ΟΡ... Έχω και να κάνω καλό φλεϊμ εδώ και μήνες :(

Tcixlas έγραψε:γιατι ο δήμος έκανε κανά καλό σκανκ χτες και μπήκε με ορέξεις στο φόρουμ... death αφού και εσύ Mod είσαι βάλε τουλάχιστον εσύ τα σποιλς σε spoiler να τελειώνει το θέμα γιατί είναι συζήτηση για το manga μέσα στο spam πλέον...

Ααααα, τώρα βγάζουν νόημα όλα... Επειδή έκανα κι εγώ καλό σκανκ νομίζα ότι μιλάτε για αθλητικά και ότι ο οβεν είναι νέος παίκτης της ρεαλ

hahaha hahaha hahaha

50Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 2 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Δευ 27 Νοε 2017, 14:54

Shikkoku

Shikkoku

 

Oh hi Mark

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης