Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

176Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:49

Santouryuu

Santouryuu

 

Scarlet D. έγραψε:
Tcixlas έγραψε:κλαίω με τον τζόνι

πως στον π***** πήγα κι εγώ 50%? μάγκες δεν εξηγείται κάτι καπνίζετε εδώ

εσυ κατι πολλα off topics πριν πολυ καιρο, γενικα αποφασισαμε εδω και καιρο με τον aldark να μην ανεβαινουν τα warning points η να ανεβαινουν με καλη διαγωγη και καλα, ετσι ωστε να μην ειστε με την λογικη "εφαγα warn και στον π***** μου γιατι την επομενη βδομαδα θα ειμαι παλι οκ" Ώστοσο ως μπαλανσαρισμα, τα warns δεν θα μπαινουν τοσο ευκολα.

επισης σημειωση, ακομα βγαινεις χωρις λογω εντελως off, στην τραπουλα του φορουμ πεταγεσαι εντελως στο ακυρο για να πεις "αα τωρα ειδα οτι στολιστηκε το φορουμ", οποτε προσπαθησε να το περιορισεις αυτο... στο εχω πει πολλες φορες.

Εγώ τι στον μπ***** έκανα; εδώ δεν συμμετέχω καν στο one piece πλέον. και τι πρέπει να κάνω δηλαδή για να ανέβει η μπάρα μου; δεν φτάνει που έχω να βρίσω μέλος εδώ και μήνες... Βασικά δεν είπα τίποτα, γιατί κρύψατε την μπάρα, κατά τύχη το είδα... Δηλαδή θα έτρωγα πέρμα και δεν θα ήξερα από που μου ήρθε με λίγα λόγια...

muahaha


Red Yonko έγραψε:Φιλε αυτη ειναι η δουλειά τους να κατεβάζεις. Ήσουν ο μόνος που εβριζε τοσο τους moderators/Admins...

Συνάδελφος;


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

177Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:52

Red Yonko

Red Yonko

 


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 16082110

178Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 22:53

Red Yonko

Red Yonko

 

Santouryuu έγραψε:
Scarlet D. έγραψε:
Tcixlas έγραψε:κλαίω με τον τζόνι

πως στον π***** πήγα κι εγώ 50%? μάγκες δεν εξηγείται κάτι καπνίζετε εδώ

εσυ κατι πολλα off topics πριν πολυ καιρο, γενικα αποφασισαμε εδω και καιρο με τον aldark να μην ανεβαινουν τα warning points η να ανεβαινουν με καλη διαγωγη και καλα, ετσι ωστε να μην ειστε με την λογικη "εφαγα warn και στον π***** μου γιατι την επομενη βδομαδα θα ειμαι παλι οκ" Ώστοσο ως μπαλανσαρισμα, τα warns δεν θα μπαινουν τοσο ευκολα.

επισης σημειωση, ακομα βγαινεις χωρις λογω εντελως off, στην τραπουλα του φορουμ πεταγεσαι εντελως στο ακυρο για να πεις "αα τωρα ειδα οτι στολιστηκε το φορουμ", οποτε προσπαθησε να το περιορισεις αυτο... στο εχω πει πολλες φορες.

Εγώ τι στον μπ***** έκανα; εδώ δεν συμμετέχω καν στο one piece πλέον.  και τι πρέπει να κάνω δηλαδή για να ανέβει η μπάρα μου; δεν φτάνει που έχω να βρίσω μέλος εδώ και μήνες... Βασικά δεν είπα τίποτα, γιατί κρύψατε την μπάρα, κατά τύχη το είδα... Δηλαδή θα έτρωγα πέρμα και δεν θα ήξερα από που μου ήρθε με λίγα λόγια...

muahaha


Red Yonko έγραψε:Φιλε αυτη ειναι η δουλειά τους να κατεβάζεις. Ήσουν ο μόνος που εβριζε τοσο τους moderators/Admins...

Συνάδελφος;

Αδελφός όχι απλα συναδελφος  aldark's life


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 16082110

179Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 23:00

Kamikaze

Kamikaze

 

Red Yonko έγραψε:http://www.anime-greek.com/forums/memberlist.php?mode=viewprofile&u=18405

http://www.anime-greek.com/forums/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8408

Παλιοψεύταρε που έκανες και 500 ακάουντς...
Καλά ναι τα accounts τα μισά στο site δικά μου, του Taro και του Draculino ήταν.

Όχι συνάδελφος Santo, εγώ δεν έβριζα. Προσπαθούν να μου φορτώσουν πραμάτια.

ΥΣ: Ακόμα έχω λογαριασμό που δεν είναι μπαναρισμένος. Ένας από τους χίλιους.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 50qvrm

180Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 23:19

Red Yonko

Red Yonko

 

Καλα για το τελευταίο ήμουν σίγουρος... Σε ποσα αλλα φόρουμς σε μπαναραν?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 16082110

181Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 23:22

Kamikaze

Kamikaze

 

Anime Greek και Sick μόνο


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 50qvrm

182Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 13 Δεκ 2017, 23:28

Red Yonko

Red Yonko

 

Από τους sick γιατί; Τι τους έκανες?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 16082110

183Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 14 Δεκ 2017, 00:45

Kamikaze

Kamikaze

 

Τους πονούσε που τους διόρθωνα στα ουανπισοθέματα.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 50qvrm

184Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 14 Δεκ 2017, 02:29

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Santouryuu έγραψε:
Scarlet D. έγραψε:
Tcixlas έγραψε:κλαίω με τον τζόνι

πως στον π***** πήγα κι εγώ 50%? μάγκες δεν εξηγείται κάτι καπνίζετε εδώ

εσυ κατι πολλα off topics πριν πολυ καιρο, γενικα αποφασισαμε εδω και καιρο με τον aldark να μην ανεβαινουν τα warning points η να ανεβαινουν με καλη διαγωγη και καλα, ετσι ωστε να μην ειστε με την λογικη "εφαγα warn και στον π***** μου γιατι την επομενη βδομαδα θα ειμαι παλι οκ" Ώστοσο ως μπαλανσαρισμα, τα warns δεν θα μπαινουν τοσο ευκολα.

επισης σημειωση, ακομα βγαινεις χωρις λογω εντελως off, στην τραπουλα του φορουμ πεταγεσαι εντελως στο ακυρο για να πεις "αα τωρα ειδα οτι στολιστηκε το φορουμ", οποτε προσπαθησε να το περιορισεις αυτο... στο εχω πει πολλες φορες.

Εγώ τι στον μπ***** έκανα; εδώ δεν συμμετέχω καν στο one piece πλέον.  και τι πρέπει να κάνω δηλαδή για να ανέβει η μπάρα μου; δεν φτάνει που έχω να βρίσω μέλος εδώ και μήνες... Βασικά δεν είπα τίποτα, γιατί κρύψατε την μπάρα, κατά τύχη το είδα... Δηλαδή θα έτρωγα πέρμα και δεν θα ήξερα από που μου ήρθε με λίγα λόγια...  
ειπαμε, για σενα δεν εχω ιδεα, μαλλον επι αλ τα εφαγες, αλλα λογω καλης διαγωγης χαριζω 15% επειδη με ειπατε αυστηρο admin και πληγωθηκα buhu , οπως και να ναι, αυριο μεθαυριο θα ριξω ενα μεγαλο banhammer οποτε θα εφρανθει ετσι κι αλλιως η σαδιστικη ψυχη μου για τον υπολοιπο μηνα.


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

185Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 14 Δεκ 2017, 03:27

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εε φυσικά για να μας βγει και καλα το έτος επιβάλεται. xD


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Untitled-1-7

186Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 14 Δεκ 2017, 19:24

Santouryuu

Santouryuu

 

Τελικά πως τον ανακαλύψατε; μπήκε με την ίδια IP;


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

187Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 14 Δεκ 2017, 19:35

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Screen10

ενα λαθακι αρκουσε, εγω για να ειμαστε ακριβεις χεσμενο τον ειχα, ο αλ μου εδειξε οτι τελικα μπηκε με ιδια ip, οταν τον εψαξα ηταν καθαρος αν και η ip του αλλαζαν συνεχεια.

Το αστειο είναι οτι εγώ μπορεί ανετα να μπλοφαρα και οταν ειπες την σωστη απαντηση πεταχτηκε μονος του και ειπε "ναι πολυ σωστα! Δως του το 25%!"... ηθελα τοσο πολυ να μπλοφαρα... μπορει να το κανω στο μελλον


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

188Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 14 Δεκ 2017, 19:43

Santouryuu

Santouryuu

 

Πιο αστείο θα ήταν να έλεγα κάποιον άλλον και να έλεγες ναι σωστά... Και να τα παίρνανε και οι δύο στην κράνα και να ξεκατινιαζοντουσαν...

muahaha muahaha muahaha


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

189Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 14 Δεκ 2017, 21:46

Elidor

Elidor

 

Avarga
Προς τι τα μπαν? 3 και ο κουκος ειστε, ριχνετε και μπαν τρομαρα σας?

190Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 14 Δεκ 2017, 21:50

Kamikaze

Kamikaze

 

Δεν καταλαβαίνω πως το να σταματάς το μπάτε σκύλοι αλέστε έχει σχέση με το ότι είμαστε 3 και ο κούκος.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 2cd7qzoSpam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 50qvrm

191Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 14 Δεκ 2017, 21:55

Elidor

Elidor

 

Avarga
Και υστερα λεγαν εμενα...

192Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 15 Δεκ 2017, 02:43

Hawkins

Hawkins

 

Ποιος αοκιτζι ρε μαγκες είχαμε μελος ενεργο που τον λέγανε αοκιτζι?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Images10

193Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 15 Δεκ 2017, 02:58

Aldark

Aldark

 

χαχαχαχ χαχαχα χαχαχα αχαχαχαχαΧΑΧΑΧΑ

Έλιντορ , με 2 ακκαουντς καταπατας τη νοημοσυνη και τον κανονα. Οτι εκανε ο Χοκινάκος κάποτε , προφανώς και μπαν.


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Maxres11

194Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 15 Δεκ 2017, 03:14

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Hawkins έγραψε:Ποιος αοκιτζι ρε μαγκες είχαμε μελος ενεργο που τον λέγανε αοκιτζι?
ναι ειχαμε... μισο μηνα ηταν ενεργο ας πουμε...


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

195Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 15 Δεκ 2017, 04:02

Santouryuu

Santouryuu

 

Noooo, Dr.Disrespect.... Why??? ellefson is an idiot red card,outa tha ga so bored. i hate everythin\' wtf man? ellefson you is mean ellefson is a girl. Maggie :)


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

196Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 15 Δεκ 2017, 11:33

Tcixlas

Tcixlas

 

ποιός ζήτησε μπινελίκια γιατί χάθηκα?

όποιος κι αν είσαι γ*** το Χριστό σου για να έχεις μια ωραία μέρα

περιμένω να δω να κατοσταρίζει η μπάρα μου να πάρω ένα 50άρι ξανά για γιορτές να ηρεμήσω δε μπορώ να είμαι έτσι στα΄ορια


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

197Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 15 Δεκ 2017, 12:47

Santouryuu

Santouryuu

 

e?


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

198Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 15 Δεκ 2017, 13:30

Hawkins

Hawkins

 

Εχουμε μπρεικ σε 10 μερες τσαπ


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Images10

199Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 15 Δεκ 2017, 14:25

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Τελεοα γιατι σημερα εχω ταξιδακι με καραβι


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

200Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 15 Δεκ 2017, 20:37

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Μόνο εσείς θα έχετε χριστουγεννιατικα σετακια; Αμ δε....


_________________
Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 8 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης