Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 859: "The Yonkou Assassination Plan"

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πως σας φανηκε το σημερινο chapter;

Chapter 859: "The Yonkou Assassination Plan" - Σελίδα 3 Vote_c1071%Chapter 859: "The Yonkou Assassination Plan" - Σελίδα 3 Vote_c10 71% [ 5 ]
Chapter 859: "The Yonkou Assassination Plan" - Σελίδα 3 Vote_c1014%Chapter 859: "The Yonkou Assassination Plan" - Σελίδα 3 Vote_c10 14% [ 1 ]
Chapter 859: "The Yonkou Assassination Plan" - Σελίδα 3 Vote_c1014%Chapter 859: "The Yonkou Assassination Plan" - Σελίδα 3 Vote_c10 14% [ 1 ]
Chapter 859: "The Yonkou Assassination Plan" - Σελίδα 3 Vote_c100%Chapter 859: "The Yonkou Assassination Plan" - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
Chapter 859: "The Yonkou Assassination Plan" - Σελίδα 3 Vote_c100%Chapter 859: "The Yonkou Assassination Plan" - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Tcixlas

Tcixlas

 

βρε δε με νοιάζει ποιός θα τη σκοτώσει μετά, το θέμα είναι ότι μέχρι τώρα είναι άφθαρτη, κι αν πετύχουν το 10% του στόχου που βάζουν για δολοφονία, το κύρος της σαν yonko θα χαθεί, επίσης αν την δουν αποδυναμωμένη θα ορμήσουν όλοι, γιατί οι υπόλοιποι mafia κάτω απο αυτήν, είναι όπως ο bege ή οι vinsmokes, περιμένουν απλά την ευκαιρία!!! Σκέψου πολλούς μικρούς φιλόδοξους bb χωρίς τη δύναμη του ατομικά, με την τριπλάσια συνολική δύναμη, όταν εκείνος εναντιώθηκε στον άσπρο... κι εκείνος το έκανε με τον άσπρο στα καλά του... λες δε θα το κάνουν οι άλλοι αν την δουν λαβωμένη και χωρίς κύρος?

τονίζουμε ξανά και ξανά απο την αρχή, ότι η σχέση του πληρώματος της είναι σχέση φόβου, κι όχι σεβασμού, ακόμα και τα παιδιά της φοβούνται μη τα φάει ή μη τα σκοτώσει, δε νοιάζονται για τη μάνα τους... όλα λένε δε θα το κάνω γιατί θα με σκοτώσει μετά!!! όχι δεν προδίδω τη μάνα μου... η αδερφή της lola δε τη νοιάζει να την δει νεκρή... τη μισεί, κι έτσι είναι και οι περισσότεροι στο πλήρωμα και στη φαμίλια ξέρω γω...

Ξαναλέω, υπάρχει σχέδιο, υπάρχει μέσο, υπάρχουν άτομα να το υποστηρίξουν, υπάρχουν κρυφοί παράγοντες να υποστηρίξουν στη μπόρα και στο σαματά, υπάρχει αδυναμία της big mom, και υπάρχει και κίνητρο!!! Έχει βάλει τα πούλια ο oda στη θέση τους, και πάει για ρουα ματ, δε νομίζω να παραδώσει το παιχνίδι τελευταία στιγμή, αλλά λέω ξανα ποτέ δεν ξέρεις με αυτό τον άνθρωπο...

Μπορεί όντως χωρίς το κύρος της και έχοντας χάσει και τους μισούς κάτω απο αυτήν, ο μαύρος να βγεί εύκολο πάτημα και να φάει περιοχές της και να την φάει κυνηγώντας το φρούτο, αλλά είναι δύσκολο όταν άνοιξε μέτωπο με revolutionaries και dragon, και έχει ήδη ένα ανοιχτό με akainu και ναυτικό!!!

Hawkins

Hawkins

 

αν οι καλεσμενοι ειναι οπως τους βινσμοουκ τοτε ειναι που δεν τους συμφερει να πεσει γιατι τι ακριβως θα κερδισει ο τζατζι αν πεσει η μπιγκ μαμ? απλα δεν θα παρει το west blue ποτε

οτι υπαρει φοβος ειναι σιγουρο αυτο  φενεται, παραλληλα ομως εχει και αρκετους που της ειναι πιστη οπως ο πεκομς,ταμαγκο,την μακριλεμιδα,κρακερ,σμουθι,λογικα και κατακουρι και φανταζομαι πολλοι ακομα...η γυναικα του καπονε θελει να παιθανει η μαμα 1ον)γιατι της εχει κανει παρα πολλα ασχημα πραμματα και 2ον)γιατι ειπε οτι πλεον η οικογενεια της ειναι ο καπονε αφου παντρευτηκε. 
ενας αλλος που φοβαται πολυ την μαμα ειναι ο οπερα αλλα την φοβαται μονο δεν την μιση γιατι πολυ απλα ο οπερα δεν εχει χειταριστη απο εκεινη οπως η αδερφη της λολας.Συνεπως μην περιμενεις προδοσια απο τους big mom pirates την ιδια ωρα που ολλα τα παιδια της μιλανε με τοση περηφανια για εκεινη.

Η μπιγκ μαμ εχει πολλα νησια που τα αναγκαζει να της δινουν πραμματα οπως το fishman island και το νησι που εκαψε ο μπομπιν γιατι δεν ειχαν να της δωσουν αυτο που ζηταει μην μπερδευεις ομως αυτα τα νησια που την μισουν με τους συμμαχους της ωπου εχουν τα ιδια συμφεροντα,αυτα τα νησια τα αναγκαζει η μαμα γιατι εχουν τα καλητερα υλικα σε καποια πραμματα ας πουμε το fishman island εκανε τα καλητερα γλυκα το νησι που εκαψε ο μπομπιν ειχε τα καλητερα αρτοσκεβασματα αν θυμαμαι καλα...οι επειχηρησης της ειναι αλλο θεμα

και να εχει πολλους εχθρους οπως ειπα πριν αν πανε να την σκοτωσουν θα γινει σαματας...η μπιγκ μαμ ειναι king of mafia κατα πασα πιθανοτητα θα βρεθουν πολλα ατομα απο υποκοσμο μερια και ολλα ειναι σαν τον καπονε... πρωτα σκεφτοντε μετα πυροβολανε οχι οπως ο λουφη ας πουμε που πρωτα πυροβολαει μετα σκεφτεται...οι μαφιοζοι δεν θα ρισκαραν ποτε εναν πολεμο εκεινη την στιγμη γιατι αμα της χωθουν αυτο θα γινει... θα παλεψουν με τους big mom pirates και πολλους απο τους συμμαχους της που θα προσπαθησουν να την προστατεψουν

αν οι μαφιοζοι δουν αποδυναμωμενη την μπιγκ μαμ θα φυγουν απο το tea party και θα την ριξουν υπουλα π.χ συνεργασια με τους bb pirates

Υ.Γ εχω κανει 2 τοπικ ενδιαφεροντα με θεωριες αν θελετε μπητε να μιλησουμε ενδιαφερομαι να ακουσω γνωμες

Tcixlas

Tcixlas

 

θα τα τσεκάρω χαλαρά αύριο φίλε τα θρεντς, να συνεχίσω εδώ απαντώντας, ότι ξεχνάς ότι πολλοί σύμμαχοι της είναι σαν τον jinbei, εκβιαστικά στο πλήρωμα της, ή στη συμμαχία, απλά για να επιβιώσει η χώρα τους!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tcixlas στις Σαβ 18 Μαρ 2017, 11:39, 1 φορά

Hawkins

Hawkins

 

Κοιτα για να σου πω την αληθεια και οι δυο πιστεουμε διαφορετικα πραγματα αλλα ουσιαστικα και οι δυο εχουμε δικιο,οποιον δρομο και να επιλεξει ο οντα ή τον δικο σου ή τον δικο μου θα ειναι σωστος...διαφωνεις?απλα υπαρχει μια μικρη λεπτομερια...αν υπηρχε περισσοτερος χρονος θα ηταν μονοδρομο αυτο που λες και θα συμφωνουσα....αν παμε ομως με την λογικη που γραφει δεν θα πεσει γιατι πριν σκοτωσει καποιον του ξεζουμιζει το παρελθον και την δυναμη του...σε 2.5 ωρες ειναι το tea party δεν προλαβαινει ουτε να ασχοληθει με το παρελθον του πληρωματος ουτε με την μητερα καραμελα ουτε με το παρελθον της μπιγκ μαμ και επισης δεν μας εχει πει και τον λογο που η μπιγκ μαμ με τους γιγαντες ειναι στα μαχαιρια πριν απο την λολα....
για να παιθανει ο ες με τον ασπρο ειδαμε πολλες μαχες τους και ειδαμε τη μπορουσαν να κανουν απο την μπιγκ μαμ δεν εχουμε δει τιποτα ουτε επιθεσης ουτε τη ακριβως κανει το φρουτο της ουτε awakening ενα απολυτο 0...ειναι νωρις να πεσει ακλαφτος ενας γιονκο πριν καν μας δειξει για το τι ειναι ικανη να κανει

Tcixlas

Tcixlas

 

μα για να τα δεις όλα αυτά, το μόνο που χρειάζεται είναι να αρχίσει η μάχη, όπως έγινε και με άσπρο, που τα έδειξε τα περισσότερα αφού τελείωσε, κι έδειχνε και καποια ενδιάμεσα, και στο ξαναλέω, δε χρειάζεται να πεθάνει, το μόνο που χρειάζεται είναι να πέσει κάτω ακόμα και για λίγο! είναι αρκετό για να κάνει ένα yonko να χάσει κύρος... Είδαμε ότι ο WB δεν έπεσε ποτέ κάτω, ακόμα και νεκρός όρθιος έμεινε, και χωρίς ούτε ένα χτύπημα στην πλάτη!!! Αν πέσει ακόμα και για μια στιγμή, απο 2 supernovas και μέσα στην περιοχή της με όλους τους "συμμάχους" της, τότε θα έχει πέσει στα μάτια των περισσότερων!!

Επίσης σου έδωσα πιθανό σενάριο με το λούφυ να μην αφήνει τον μπέγκε να τη σκοτώσει και να μην τον κυνηγάνε, και να την πέφτουν στους firetank όλοι, και οι SHs να την κάνουν κύριοι!!! με πολλούς τρόπους μπορεί να στο παρουσιάσει... Απλά στη συγκεκριμένη φάση rushάρει ο όντα και δε μπορεί να αναλωθεί σε πολλές λεπτομέρεις κάτι που δεν είναι κακό... Αν δούμε 1-2 τσάπτερ πολύ περιεκτικά για τη big mom εύκολα τη ρίχνει! Δε χρειάζεται λεπτομερή flashbacks, άσε που στο anime θα τα κάνουν 5-6 μαζί με filler και θα ναι μπομπα :p

Hawkins

Hawkins

 

βασικα με ειχες μπερδεψει γιατι ησουν της αποψεις οτι θα παιθανει σε αυτο το αρκ
με το να χασει κυρος το λεω εδω και 2 βδομαδες συμφωνω

στους firetank ελπιζω να την πεσουν και να παιθανει ο καπονε,οσο συμπαθητικος μου εγινε τωρα αλλο τοσο αντιπαθητικος θα μου γινει μετα μιας και εδω λογο μαφια φαση,meeting κτλπ φανηκε μπαντας +οτι ο μονος λογος που εγινε πειρατης ειναι για να μπει στο μεγαλητερο boss της μαφιας την big mom και να την σκοτωσει αυτο ειχε σαν ονειρο δεν θελει το one piece

κατι μου λεει οτι ο λουφη δεν θα αντισταθη τα γλυκα και θα βγει απο την κρυψωνα του νωρις και θα γαμηση το σχεδιο

Tcixlas

Tcixlas

 

ψαξε στις συνομιλίες, σε όλα τα θρεντ, παντού λέω πέσει, και το έχω διαχωρίσει 2 θρεντ πριν ότι δεν εννοώ πεθάνει.... είπα ότι δε θα πεθάνει και έδωσα σε ποστ και τρόπο για να μη γίνει αυτό... επίσης όταν ανακοίνωσαν 2 τσαπτερ πριν ότι θα υπάρξει alliance πιθανό είχα πει ότι δε θα τα βρουν στο τέλος γιατί ο Luffy δε σκοτώνει... άρα κάτι λάθος έχεις καταλάβει και σε παροτρύνω να ξαναδιαβάσεις τα ποστ μου ένα ένα!!!


απο τις πρώτες μέρες που λέω ότι θα πέσει η yonko big mom, είχα πει ότι δε χρειάζεται ξεκάθαρα να τη σακατέψουν ή να την πιάσει το ναυτικό για να χάσει τον τίτλο της, αλλά το μόνο που χρειάζεται είναι να μαθευτεί ότι της έκαναν ζημιά τα supernova και το έσκασαν... μάλλον δεν δίνεις σημασία σε όσα λέω...

Hawkins

Hawkins

 

Tcixla τα έχεις αλλάξει​ λίγο...Έλεγες ότι το ποσοστό επιτυχίας του μπετζι​ ήταν 80-20 και αυτό είναι συγκρατημενο όπως είπες
Είπες οτι η συμμαχία +vinsmoke και τέρατα από τα βιβλία​ θα έριχνε την μπιγκ μαμ και διαφωνισαμε πολυ σε αυτό​ και τελικά βγαίνει και το λέει και ο μπετζι ότι 5 δευτερα εχουν μονο πόσο μαλλον να έκαναν​ τα 1v4 που έλεγες

Γενικά η άποψη σου αλλαξε και έγινε πιο λογική εγω αυτό βλέπω

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε έλεγα ότι μπορεί να γίνει ακόμα και πριν τοσο καιρό και σου έδινα σενάρια του πως μπορεί να γίνει... είναι φυσικό όταν μου δίνει το σενάριο ο ίδιος ο oda 1 μήνα μετά να ακολουθήσω το σενάριο αλλιώς είμαι χαζός αν κάτσω να λέω ότι όχι θα γίνει αυτό που είχα πει με 1 vs 4... εγώ υποστήριζα απο την αρχή σταθερά ότι η big mom θα πέσει στο αρκ, και έψαχνα να βρω πιθανά σενάρια για να συμβει αυτό... τώρα μας δίνει ένα βασικό πλάνο... φτιάχνω σενάρια πάλι πάνω σε αυτό... η αποψη μου παραμένει ίδια... η mama θα πέσει... επίσης απο τότε έλεγα ότι δε θα πεθάνει ούτε χρειάζεται να την πιάσει το ναυτικό στο ξαναλέω ψάξε τις συζητήσεις εκτίθεσαι...

καλύτερα για να μην ψάξεις στις παραθέτω όλες απο κάτω σε σπόιλερ

Σπόιλερ:

μάλλον δεν διαβάζετε και τόσο σοβαρά τα ποστ του Τσίχλα, κι απ' ότι φαίνεται κακώς :p

Hawkins

Hawkins

 

απο πανω λες οτι αν μαθευτει οτι της εκαναν ζημια τα σουπερνοβα και εφυγαν θα χασει το κυρος της κα θα πεσει 
μετα μου λες οτι θα πεσει σε αυτο το αρκ xD φασκεις και αντιφασκεις xD

τελος παντως εγω δεν εχω θεμα με καμμια αποψη κανενος ισα ισα που μου αρεσει να διαβαζω αποψεις σας και 3 σελιδες θεωρια να κανετε θα κατσω να την διαβασω,δεν εχω θεμα με την αποψη σου ουτε προσπαθω να στην μπω απλα αν κρινουμε αυτα που ελεγες πριν ενα μηνα με αυτα που λες τωρα υπαρχει σημαντικη διαφορα

εγω οτι εχω πει μεχρι τωρα σιγα σιγα παει να γινει ετσι αν στο τελος διαψευθω θα μου αρεσει ακομα περισσοτερο γιατι θα γινει αυτο που δεν περιμενα και δεν θα ειμαι σε φαση το ηξερα...

κατι που συκωνει συζητηση και το θυμηθηκα ειναι γιατι ο οντα παλια οταν παιθανε ο whitebeard εδωσε μια εικονα με τους 5 πιο δυνατους ΜΕΤΑ τον θανατο του whitebeard και ηταν dragon,sengoku,garp και 2 χαρακτηρες με ερωτηματικο γιατι δεν τους ειχαμε δει...εφοσον ο καιντο ειναι ο πιο δυνατος πειρατης γιατι να βγει και να πει τετοια πραγματα?

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί είναι το δυνατότερο πλάσμα... ήταν οι 5 δυνατότεροι άνθρωποι μετά τον wb... βάση λογικής αυτό είναι


βρήκες κάτι χαζό, για να μην πεις ότι απο την αρχή λέω το ίδιο πράγμα... δε αντιφάσκω καθόλου... σε αυτό το αρκ θα πέσει... εδώ είναι που θα γίνει το damage απο εδώ προκύπτει η απώλεια του κύρους της, άρα σε αυτό το αρκ πέφτει... το ότι εσύ έμαθες τώρα ας πούμε για το payback war, σημαίνει ότι δεν΄εγινε πριν 1 χρόνο αλλά συνέβη τώρα με τη λογική σου?

φίλε πες: δε σε πιάνω πουθενά, τόσο καιρό τώρα σε βγάζαμε τρελό, και τώρα επιβεβαιώνεσαι για τα περισσότερα, αλλά και το βασικότερο, είσαι ο μπαμπάς μας :p

έτσι θα ικανοποιηθώ χαχαχαχα

ξαναδιάβασε με προσοχή τα ποστ, ακόμα και υπογραμμίσεις σου έχω κάνει :p τσέκαρε τα και πες μου κάτι απο αυτά που άλλαξε ας πούμε, πέρα απο όσα ο ίδιος ο oda σου δίνει με ακρίβεια, κι απλά τον ακολουθώ γιατί αυτό είναι το λογικό να κάνω

Hawkins

Hawkins

 

Αρχίζω κ κουραζομαι αλήθεια....

Το ότι λες το ίδιο πράγμα από την αρχή δεν ισχυει και το ξέρεις...διαβασα πολλα ποστ σου και έβγαλα άποψη...Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι έλεγες πολλά διαφορετικά σενάρια

Και στην τελική εμεις συζητησαμε περισσοτερο για το ποσο πιο αδυναμη είναι απο απο τους άλλους...

Οταν καθεσε και έχεις σαν fact ότι το σχέδιο του Καπόνε θα πετύχει​ με ενόχλησε κ οταν κάποιος​ σου φέρει αντίρρηση θα πεις 'ειναι τα λόγια του οντα' και 'δεν βλεπετε τα fact που σας δίνει'

Όχι είπε τους 5 πιο δυνατους στο κόσμο του one piece μετά τον θάνατο του whitebeard οπότε ο άσπρος είναι πιο δυνατός από καιντο

Tcixlas

Tcixlas

 

είσαι σίγουρος, γιατί δε το θυμάμαι φίλε καθόλου, έλεγε σίγουρα οι 5 δυνατότεροι μετά το θάνατο του wb στον κόσμο του one piece? και ήταν canon, ήταν στο manga?

εσύ φάσκεις και αντιφάσκεις μου φαίνεται... εγώ λέω ότι το σχέδιο δε θα πετύχει, το 80-20 είναι οι πιθανότητες του alliance να προκαλέσουν ζημιά στη mam μετά τα τελευταία τσαπς... ειδικά κιόλας μετά το τελευταίο που υπάρχει και το πλάνο δολοφονίας, είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα της κάνουν ζημιά και θα πέσει... συγκεκριμένα όμως λέω ότι δε θα πεθάνει, κι επίσης οτι το σχέδιο δε θα πετύχει σαν σχέδιο, και ο μόνος λόγος που θα πετύχουν το σκοπό τους, είναι ότι έχουν τον αστάθμητο παράγοντα luffy να κάνει τα δικά του, έχουν όλες αυτές τις δυνάμεις, μια γνωστή αδυναμία πλέον, και ένα σχέδιο να τους κινεί στο περίπου, δεν πάνε δηλαδή στο φλου... άλλο πετυχαίνει το σχέδιο δολοφονίας, άλλο πετυχαίνουν να της κάνουν ζημιά, εχει διαφορά το ένα απο το άλλο.... και σκέψου ότι αν κουράστηκες εσύ φίλε, που δεν έχεις καν στο μυαλό σου τι έχει ειπωθεί, γιατί προχωράς και άλλα θυμάσαι, σκέψου πόσο κουράστηκα εγώ να εξηγώ ξανά και ξανά τα ίδια, κια κάθε φορά να βρίσκεις ένα χαζό λόγο να τα αμφισβητήσεις, απλά για να μην παραδεχτείς ότι είναι λογικά

Hawkins

Hawkins

 

δεν ηταν στο μανγκα ο οντα εβγαλε μια εικονα που εδειχνε ντραγκον,σενγκοκου γκαρπ και 2 μαυρες εικονες με ερωτηματικα επειδη δεν τους εχουμε δει και αναφερει οτι αυτοι ειναι οι πιο δυνατοι χαρακτηρες αυτη την στιγμη μετα τον θανατο του whitebeard 
και αν το παμε με την σειρα που παει στην ιαπωνια τοτε εχουμε 5ος.ντραγκον 4ος σενγκοκου 3ος γκαρπ και 2ος 1ος δεν ειχαν εμφανηστη αν μου ελεγες να πονταρο σε καποιους τωρα θα σου ελεγα καιντο και εντουαρντ γουιμπλ...
ειναι ενας απο τους λογους γιατι δεν καταλαβενο τι παιζει με καιντο αυτο το strongest creature μπορει να παρει πολες ερμηνειες

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
O Weeble τις τρώει από το Luffy κατά τη γνώμη μου.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ο μοναδικος λογος να πετυχει το σχεδιο ειναι να το θελει ο Oda. Υπο αλλες περιπτωσεις το σχεδιο θα παει κατα διαολου.

Επιπλεον χοκινς σε ποιο σημειο στο MANGA λεει κατι τετοιο με τους 5 πιο δυνατους μετα Whitebeard εποχη; Επειδη δεν το θυμαμαι απλα πες chapter να το δουμε. Μην πεις βαριεμαι να το ψαξω γιατι θα το θεωρησω δικαιολογια.

@The Red-Haired Δεν ξερουμε τιποτα απο τα abilities του Weeble. Μπορει να ειναι μεγαλος αντιπαλος και pain in the ass αν και δεν το κοβω ο Oda να τους βαλει να μονομαχησουν για σοβαρο λογο.

Tcixlas

Tcixlas

 

κοίτα προσωπικά, αν κόντραρε doffy τότε ναι ίσως είναι σε ίδιο επίπεδο, γιατί κι ο άλλος ρίχνει μόνος του ολόκληρα crew του new world και καπετάνιους του WB, οπότε ίσως είναι στο ίδιο επίπεδο, αλλά χωρίς να ξέρουμε τίποτα, δε μπορούμε να συγκρίνουμε νομίζω...

αν ισχύει αυτό χοκ γιατί δε το θυμάμαι, λογικά είναι kaido και ο ένας admiral ίσως? που δεν έχουμε δει ακόμα τίποτα γι αυτόν, ή ίσως κάποιος εκ των gorosei

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Σίγουρα είναι πολύ δυνατός ο Weeble, αλλά δε νομίζω να έχει ρίξει σοβαρό commander του WB. Vista, Jozu, Marco (πιστεύω πως θα) είναι δυνατότεροι.

Kamikaze

Kamikaze

 

Μπα αφού συμμάχους κυνηγάει, Marco και βασικό πλήρωμα δεν ξέρουν καν αν ζουν.

Και ο Weevil είναι de facto ισάξιος με Prime Newgate. Δεν τις τρώει με τίποτα από το Luffy με όσα έχει δείξει τώρα. Το πως θα πάει μαζί του θα δείξει.

Hawkins

Hawkins

 

deathracer μαλακιες δεν λεω ψαχνω καιρο την φωτο και δεν την βρησκω

η φωτο βγηκε οταν το μανγκα ηταν στο fishman island και την ποσταρε ενα παιδι και αρχισαμε να συζηταμε το θυμαμαι...ο αλνταρκ λογικα θα το θυμαται γιατι ηταν απο τα μελη που σχολιαζε εποχες 2012-2013 τωρα ψαχνω στο ιντρνετ με λεξεις κλειδια και δεν το βρισκω αλλα θυμαμαι οταν ειχα ρωτηση πως το βρηκε μου ειπε να πατησω κατι συγκεκριμενο και την ειχα βρει...αν δεν εχετε διαγραψει τιποτα απο το φορουμ καπου μεσα στα τοπικ υπαρχη αυτη η φωτο θαμμενη

μαγκες ο weeble παλεψε με αντμιραλ και πληρωμα αντμιραλ μονος του και εσφαξε το πληρωμα του και του εκοψε το χερι ολοκληρου αντμιραλ
καταστρεφει ολοκληρες περιοχες μονος του χωρις βοηθια επισης ειναι 7-8 μετρα και ο κιζαρου ειπε οτι ειναι οσο δυνατος ο whitebeard στα νιατα του

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
πότε πάλεψε με Admiral και του έκοψε και το χέρι?

Tcixlas

Tcixlas

 

με τον zephyr πάλεψε, γιατί αναφέρει ότι κάποιος που έγινε τώρα warlord του είχε κόψει το χέρι!!! μετά μάθαμε ότι ο weeble έγινε warlord, και ότι φαίνεται να έχει τη δύναμη του whitebeard στα νιάτα του!!! έχουμε δει να κυνηγάει όντως μόνο συμμάχους κι όχι βασικούς, παρόλα αυτά είναι καπετάνιοι που είναι χρόνια στο new world και επιβιώνουν δεν είναι τυχαίοι, κι αυτός έτρωγε όλο το πλήρωμα μόνος του!!! όντως δεν τν έχει ο luffy... ίσως δεν είναι καν στο επίπεδο του τώρα που μου θυμίσατε τις λεπτομέρειες

Kamikaze

Kamikaze

 

Το να λέμε πως τον έχει ο Luffy είναι σαν να λέμε πως έχει δύναμη ισάξια με το Newgate στα νιάτα του. Δεν έχει δείξει κάτι τέτοιο ακόμα.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Hawkins έγραψε:deathracer μαλακιες δεν λεω ψαχνω καιρο την φωτο και δεν την βρησκω

η φωτο βγηκε οταν το μανγκα ηταν στο fishman island και την ποσταρε ενα παιδι και αρχισαμε να συζηταμε το θυμαμαι...ο αλνταρκ λογικα θα το θυμαται γιατι ηταν απο τα μελη που σχολιαζε εποχες 2012-2013 τωρα ψαχνω στο ιντρνετ με λεξεις κλειδια και δεν το βρισκω αλλα θυμαμαι οταν ειχα ρωτηση πως το βρηκε μου ειπε να πατησω κατι συγκεκριμενο και την ειχα βρει...αν δεν εχετε διαγραψει τιποτα απο το φορουμ καπου μεσα στα τοπικ υπαρχη αυτη η φωτο θαμμενη

μαγκες ο weeble παλεψε με αντμιραλ και πληρωμα αντμιραλ μονος του και εσφαξε το πληρωμα του και του εκοψε το χερι ολοκληρου αντμιραλ
καταστρεφει ολοκληρες περιοχες μονος του χωρις βοηθια επισης ειναι 7-8 μετρα και ο κιζαρου ειπε οτι ειναι οσο δυνατος ο whitebeard στα νιατα του

Hawkins έγραψε:δεν ηταν στο μανγκα ο οντα εβγαλε μια εικονα που εδειχνε ντραγκον,σενγκοκου γκαρπ και 2 μαυρες εικονες με ερωτηματικα επειδη δεν τους εχουμε δει και αναφερει οτι αυτοι ειναι οι πιο δυνατοι χαρακτηρες αυτη την στιγμη μετα τον θανατο του whitebeard 
και αν το παμε με την σειρα που παει στην ιαπωνια τοτε εχουμε 5ος.ντραγκον 4ος σενγκοκου 3ος γκαρπ και 2ος 1ος δεν ειχαν εμφανηστη αν μου ελεγες να πονταρο σε καποιους τωρα θα σου ελεγα καιντο και εντουαρντ γουιμπλ...
ειναι ενας απο τους λογους γιατι δεν καταλαβενο τι παιζει με καιντο αυτο το strongest creature μπορει να παρει πολες ερμηνειες

Ρε εχει ανεβασει κατι τετοιο ο Oda; Καλα δεν θα μου φανει παραξενο εαν ειχε κανει μαλακια τοτε ο Al.... xD

Hawkins

Hawkins

 

Αν ήταν ψεύτικο οι ντετέκτιβ​ του οπ τότε petrikios ktlp θατο.ειχαν πει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης