Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 25]

alphaetomega

alphaetomega

 

θα σου παρω εγω καινουρια οθονη αμα μενεις αθηνα στην φερνω και αυριο.. ouf

edit: αντε το εβαλα πιο μικρο για παρτυ σου.. gj!


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 28jlma0
luffy=onepiece

petrikios

petrikios

 

Τhnks ρε απλα δν μπορουσα να διαβασω τα ποστ σου μην με παρεξηγεις...

dem

dem

 

petrikios έγραψε:Επισης Quenta δεν ξερω τι αλλα το αβαταρ σου ειναι μεγαλο και κρυβει τα μισα γραμματα απο τα κειμενα που γραφεις....μπορει εσυ να χεις μεγαλη οθονη και να μην εχεις προβλημα αλλα εγω με την μικρη οθονη που εχω απο την μεση και πανω δεν μπορω να τα διαβασω το ιδιο ισχυει και για τον alphaetomega...

Δηλαδη αν εγω βλεπω ενα ποστ του quenta ετσι π.χ. (Ουτε που αντιληφθηκα οτι το αβαταρ του ηταν σχετικα μεγαλο) Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Screensize.th
εσυ πως το βλεπεις? ειμαι περιεργος e?

quenta

quenta

 

το αβαταρ μου ειναι 200Χ200 κομενο απο εμενα..προφανος εσυ εχεις το προβλημα οποτε πρεπει να διορθωσεις κατι στην καρτα γραγικων σου..ετσι και αλλιως αν δοκιμασεις να βαλεις μαγαλυτερη εικωνα απο 200χ200 λογικα δεν θα την δεχεται οποτε ειναι αδυνατον να φορτωσεις κατι μεγαλο..

και διδιμε αν δεν μιλαμε για χακι που ηταν το κεντρικο θεμα του τελευταιου τσαπτερ μαζι με την προπονηση του ζορο τι θα πουμε?
και γενικα τι θα λεμε στο site για 3 βδομαδες μη εχοντας καινουριο τσαπτερ καθε βδομαδα να συζηταμε?(συζητησεις προ τσαπτερ,σποιλερ συζητησεις μετα τσαπτερ etc...)
οποτε ας λεει ο καθενας απο καμια ακραια ιδεα(που να εχει πατηματα εννοειται) ετσι ωστε να ανοιγονται συζητησεις και να εχουμε κατι να ασχοληθουμε..αλλιως θα την βγαλουμε στο μουγκο..


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Kinoumeni-memories

petrikios

petrikios

 

Αρα μαλλον πρεπει να παρω μεγαλυτερη οθονη......τι λετε ρε!!!!! μικρυνε τουλαχιστον λιγο το αβαταρ σου δεν μπορω να διαβασω τα ποστ σου...εκτος και αν δεν σε νοιαζει και δεν με εχεις τοσο σε υποληψη γιατι την εχω μικροτερη.......την οθονη



Τεσπα αστο το διορθωσα...το θεμα λυθηκε και ολα ειναι καλα συνεχιζουμε ηρεμα την συζητηση μας....

quenta

quenta

 

petrikios έγραψε:



Τεσπα αστο το διορθωσα...το θεμα λυθηκε και ολα ειναι καλα....

αν αλαζα εγω την φωτογραφια δεν θα ειχε κανενα νοημα γιατι και παλι θα εβλεπες ολα τα αβαταρ σαν το δικο μου τερατα και οχι μονο σε αυτο το site αλλα παντου..ομως τωρα που το κοιταξες και το εφτιαξες εισαι κομπλε και δεν μασας μια...ακομα και αν την εχεις μικρη (την οθονη) δεν εχει σημασια..αρκει να ξερεις πως να την χρησιμοποιεις λοοοοολ


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Kinoumeni-memories

dem

dem

 

Hang in there, One Piece 598 will be up September 29th.

@mangastream

Aldark

Aldark

 

0_0 this is too late man....


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Maxres11

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

οχι ρε κανονικα ειναι.βασικα στις 29 ειναι Τεταρτη.μηπως βγει στις 30 που ειναι Πεμπτη?αλλα για να το λεει το mangastream ετσι θα ειναι...


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Db0370

Aldark

Aldark

 

νομιζα οτι θα βγει την αλλη βδομαδα....το μανγκαστρημ τα βγαζει τεταρτη...


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Maxres11

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Aldark έγραψε:νομιζα οτι θα βγει την αλλη βδομαδα....το μανγκαστρημ τα βγαζει τεταρτη...
δλδ εχει ακομα πφφ

didimakia

didimakia

 

Ο Πραγματικος λογος για το break...
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Onepic


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
smart...pretty smart....

ο Κουμπο ειναι αρκετα στοκος και παραπληγας για να κανει κατι τετοιο... xD

lefteris

lefteris

 

Γεια σας παιδιά 2-3 θεματάκια-ερωτήσεις θέλω να πω και όποιος θέλει να πει κάτι πάνω σε αυτό, την γνώμη του περιμένω...

Εκεί που συζητούσαν οι gerousei τι θα γίνει με τις τρεις χαμένες θέσεις που έχουν στους shichibukai ενοούν για τον Blackbeard τον Jinbei και Moria???
Ο Moria τελικά τι λέτε να απέγηνε?Η συζήτηση του Mixawk και της Perona
για τον Moria δεν κατέληξε κάπου στάνταρ...Ποια λέτε να είναι η εφτάδα των shichibukai τώρα?



κάπου στο ίντερνετ είδα αυτήν την εικόνα :
http://weareawesomeness.files.wordpress.com/2010/04/12689312169561.jpg
και έγραφε από κάτω αυτά εδώ :
I don’t believe a rookie like Law would have a connection with Whitebeard but then again who knows? Law is a doctor right? Whitebeard is using a doctor’s equipment (with a smiley very similar to Law’s) and nurses we have not seen again even when the Moby Dick was sank. Nor have we seen those nurses partake in this war. In conclusion, did the equipment and those nurses come from Law’s crew?

Λέτε να συνδέονταν ο Whitebeard με τον Trafalgar Law?

και τέλος λέτε η Big Mum από τους Yonkou να είναι η μητέρα της Lola από το Thriller Park???
στο επεισόδιο 381 στο δέκατο έκτο με δέκατο όγδωο λεπτό λέει η Lola για την μητέρα της που είναι στον Νέο κόσμο και αν χρειαστούν βοήθεια ποτέ να πάνε να την βρούνε με την vivrecard που τους έδωσε τους Strawhats.

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

για το Moria κανεις δεν ξερει τι απεγινε xD
παντως αυτο που λες για τις θεσεις των Shichibukai,αυτοι που εφυγαν ειναι οι Crocodile,Blackbeard,Jinbei,ισως και ο Moria :xD:
ασε που παιζει να φυγει και η Boa,αμα θελει να παει με το Luffy ξερω γω

τωρα για το αν εχει σχεση ο Law με το Whitebeard δεν ξερω,οι εικονες ταιριαζουν αλλά............


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Db0370

Aldark

Aldark

 

Μπαγκυ θα ναι ο ενας Σισιμπουκαι ;) Και Μπιγκ Μαμ θα ναι η μανα της Λολα...


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Maxres11

quenta

quenta

 

ποπο αυτη την εικωνα ποιος ζαβος την εφτιαξε?
καντε την save και ανοιξτε την..σας ανοιγει κανονικα?αν και τοτε εχω εγω το προβλημα..

για τους σιτσιμπουκαι,ο μπαγκι απο οτι φενεται θα παρει μια θεση..οχι λογο του οτι ειναι δυνατος(αν τον βαλεις ομως να τις παιξει με swordsman τον εχει-οποιονδηποτε ομως)αλλα γιατι εχει σαν πληρωμα ποια να τον ακολουθουν nototius criminals απο το lvl1 mexri to lvl5..δλδ εχει στο πληρωμα του ατομα πολυ ποιο δυνατα απο αυτον..ατομα που εχουν μπαουντι που αγγιζει τα 100μυρια περιπου..
η κυβερνηση το ξερει αυτο και μαζι με το μπακγκραουντ του δλδ οτι ηταν στο πληρωμα του βασιλια,θελουν να τον παρουν με το μερος τους..και επειδη ξερουν μαλλον τι τυπος ειναι ο μπαγκι γνωριζουν οτι θα δεχτει σιγουρα..

τωρα για τον Μορια μας ειπε ο οντα οτι εξαφανιστηκε απο το πουθενα πριν προλαβουν να τον σκοτωσουν..μαλλον τον εσωσε ο αμπεσαλον(βασικα οχι μαλλον παιζω την φημη μου οτι αυτο εγινε :p)

ποιοι θα ειναι οι αλλοι σιτσιμπουκαι που θα μπουν να συμπληρωσουν την εφταδα κανεις δεν το ξερει..αλλα το ποιο λογικο ειναι να μπουν ατομα που εχουμε δει ειδη και οχι καποιοι που δεν ξερουμε..οποτε ισως καποιος απο τους σουπερνοβα...

αυτο για το law δεν ξερω παντος αυτο μετην φωτο φενεται να εχει σχεση αλλα τι να πω..

και τελος ημουν ο πρωτος που ειχα πει οτι η τεταρτη ιονκου ειναι η μανα της λολας και συνεχιζω να το πιστευω αυτο...


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Kinoumeni-memories

Aldark

Aldark

 

Λολ ολοι αυτο νομιζαν για τη μανα της...:Ρ , Τι σχεση να χει ο Λοου με τον Γουαητμπερντ? τιποτα....


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Maxres11

quenta

quenta

 

Aldark έγραψε:Λολ ολοι αυτο νομιζαν για τη μανα της...:Ρ , Τι σχεση να χει ο Λοου με τον Γουαητμπερντ? τιποτα....

ολοι αυτο πιστευουν για την μανα της λολα εδω και πολυ καιρο ,το ξερω αυτο...απλα λεω χωρις να θελω να δειξω τπτ,οτι ημουν ο πρωτος που το παρατηρησε-σκεφτηκε το οτι μπορει να ειναι ιονκου η μανα της στο παλιο site στο αντιστοιχο θεμα οτιδηποτε ανακαλυψατε..και λεω οτι εξακολουθω να το πιστευω και επειδη η φωτο που εχουμε για τους 4 ιονκου διχνει 2 ακομα ατομα ασχημα χοντρα μια απο αυτα ειναι η big mana κ πρεπει να ειναι στανταρ η μανα της λολας και οτι το πιστευω ακραδαντα..


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Kinoumeni-memories

Aldark

Aldark

 

α ναι ρε το χες πει...σωστα....εγω θεωρουσα προσωπικα οτι θα ναι απλα καποια δυνατη...

η χοντρη θα ναι και η Μπιγκ Μαμα και ο αλλος ο Καιντου που τον περιμενω επικ τυπο....


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Maxres11

petrikios

petrikios

 

Ισως ο Law να ταν ο πρωσοπικος ιατρος του W.B ποιος ξερει....??

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
ο kaidou θα έχει ωραίο στυλάκι,κακός του κερατά,αλλά θα είναι σκατόφατσας uhh

maxuris

maxuris

 

Ισως να εχει και make up σαν τον ivankov ... :P


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 757b32

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
maxuris έγραψε:Ισως να εχει και make up σαν τον ivankov ... :P
^^spamming time

οσο γ τ λο και τ ασπρογενη απλα αυτο μπορει να ειν τ σημα τν γιατρων χωρις συνορα στ κοσμο τ οπ

Aldark

Aldark

 

Johnyman έγραψε:ο kaidou θα έχει ωραίο στυλάκι,κακός του κερατά,αλλά θα είναι σκατόφατσας uhh

ναι το φοβαμαι αυτο....ελπιζω να μην τον κανει gtp o Oda...

you failed,sir.


_________________
Γενικη Συζητηση περι Οne Piece Manga... - Σελίδα 10 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 25]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης