Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest"

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πως σας φανηκε το νεο chapter;

Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Vote_c100%Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Vote_c1033%Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Vote_c10 33% [ 3 ]
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Vote_c1033%Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Vote_c10 33% [ 3 ]
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Vote_c1022%Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Vote_c10 22% [ 2 ]
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Vote_c1011%Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Vote_c10 11% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 9

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Kαλα δεν ειμαστε 100% σιγουροι αλλα μοιαζει να εχει αυτο το vulnerability. Shonen καταλαβαινεις τωρα....


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

σιγουρα ρε απλά ξέρεις δε νομίζω να έδινε ένα τόσο κοντά στου μόρια στη μάμα, και επίσης με ένα τέτοιο να είχε τόση δύναμη όση φαίνεται να έχει ας πουμε


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Tcixlas έγραψε:σιγουρα ρε απλά ξέρεις δε νομίζω να έδινε ένα τόσο κοντά στου μόρια στη μάμα, και επίσης με ένα τέτοιο να είχε τόση δύναμη όση φαίνεται να έχει ας πουμε

Εγω πιστευω οτι οσο τουμπανο να ειναι το ability της Big Mom στανταρ μπορουν να ξαναγυρισουν τα πραγματα εκει που ηταν εαν τα εχει κανει οπως της συμφερει.


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι αλλά αυτό θα ειναι απλά μια αντιγραφή του φρούτου του μόρια αλλά με ζωή ξέρω γω.... και δεν εξηγεί τα νησιά απο γλυκά, τα ζωντανά δέντρα, τις παραισθήσεις, το δάσος, την επιρροή της, την τρέλα που τν έπιασε και ήταν ανεξέλεγκτη.... ο όντα μέχρι στιγμής στους yonko έχει δώσει αρκετή βαση, και το συγκεκριμένο μου φαίνεται απλό για να το ρίχνει έτσι απλά σε ένα επ, όλο το ability της


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Οι δυνάμεις της Mom φαίνονται τελείως διαφορετικές από των υπόλοιπων yonko.. O Whitebeard είχε φρουτάρα, ο Shanks το δυνατότερο haki, ο ΒΒ έχει δύο(!!) φρούτα και ο Kaido -λογικά- έχει mythical zoan. Ναι μεν πιάνει όλες τις περιπτώσεις με αυτή του την επιλογή, αλλά ... δεν ξέρω.. κάτι δε μου αρέσει. Τέτοιου τύπου δυνάμεις έχουμε συνηθίσει να βλέπουμε σε troll χαρακτήρες, σε filler κλπ όχι σε ένα yonko..

Θα δούμε όμως, αν το διαχειριστεί καλά μπορεί σε μερικά chapters να έχουμε όλοι αλλάξει γνώμη.


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 33k6s5i Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Fvve46

Hawkins

Hawkins

 

εφοσον θυμιζει θριλερ μπαρκ πιστευω θα ειναι λιγο καλητερο απο αυτο λογο οτι υπαρχει γιονκο στο νησι 

τωρα για εμενα που ειμαι 2 μετρα παληκαρι που λεει ο λογος να κατσω να βλεπω νεραιδες και μαλακιες εεε οχι ρε φιλε δεν ειμαι πια 15 σορρυ


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Images10

Tcixlas

Tcixlas

 

σόρρυ χοκ θα στείλω μια επιστολή έκφρασης της αγανάκτισης σου στον oda μπορεί και να το διαβάσει πριν μας γράψει στα παπάρια του χαχαχαχ φίλε εδώ λέμε έχει γίνει αρκετά σκοτεινό σε σχέση με πιο παλιά.... η τύπισσα έριξε τροχό της τύχης για να κόψει χέρι πόδι ή να του φάει τα αντερα ξέρω γω, αν είχε και παπιγιον την έστελνα στο σταρ να τρώει τα βόδια που παίζουν....

το θέμα είναι ότι έχει πολύ περίεργη εξέλιξη όντως για yonko.... μέσα στα επόμενα 3 τσαπ λογικά ίσως δούμε έστω κάτι παραπάνω.... αν και δε νομίζω ακόμα να δεις τη δύναμη της.... θυμηθείτε πόσο κάναμε να μάθουμε το φρούτο του ντοφι και τη δύναμη του


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Εμενα παντως η ολη ιστορια μου θυμιζει Χανσες και Γκρετελ, παιδακια (το πληρωμα βασικα) τριγυριζουν σε ενα δασος γεματο γλυκά και πάνε στο σπιτι μιας κακια μαγισσας της οποια το καστρο ειναι κι αυτό απο πολλα γλυκα...


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Πιο πολυ Αλικη θυμιζει αλλα anyway...


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

είπαμε alice in wonderland


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Scarlet D. έγραψε:Εμενα παντως η ολη ιστορια μου θυμιζει Χανσες και Γκρετελ, παιδακια (το πληρωμα βασικα) τριγυριζουν σε ενα δασος γεματο γλυκά και πάνε στο σπιτι μιας κακια μαγισσας της οποια το καστρο ειναι κι αυτό απο πολλα γλυκα...

Αντιγράφεις θεωρίες του χρήστη The Red-Haired?


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 33k6s5i Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Fvve46

Tcixlas

Tcixlas

 

Scarlet D. Copier


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Hawkins

Hawkins

 

τσιχλα δεν με πιανεις λεω οτι αυτο το πραγμα μπορει να το θεωρησει σκοτεινω ενα 15χρονο οχι εγω...δεν μπορεις να πεις το οπ σκοτεινο και αντρικο ανιμε...τραβα δες hxh και μετα ελα πες ξανα το οπ σκοτεινω


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Images10

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Κατσε να δουμε πως θα εξελιχθουν τα επομενα chapters και μετα κραζεις...


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

Tcixlas

Tcixlas

 

σε πιάνω αγόρι μου, απλά σου τονίζω ότι παλιά ήταν κάργα παιδικό και τελευταία όντως έχει γίνει πιο σκοτεινό.... δε σου λέω ότι βιάζει νεκρά παιδιά και ακρωτηριασμένους νάνους ξέρω γω, αλλά και πάλι, σου φαίνεται το ίδιο με παλιά? σίγουρα δεν είναι ιδανικόγια τα γούστα όλων, αλλά έχει κάποιες θετικές προσπάθειες αυτό το αρκ, αυτό λέω εγώ


_________________
Chapter 831: "Adventure in a Mysterious Forest" - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης