Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η χολή (the game)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Τρι 31 Μάης 2016, 00:12

Tcixlas

Tcixlas

 

μόνο το zero γαμεί

27Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Κυρ 03 Ιουλ 2016, 01:44

Santouryuu

Santouryuu

 

Tcixlas έγραψε:μόνο το zero γαμεί
σωστοοοοοος

28Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Κυρ 03 Ιουλ 2016, 06:44

Tcixlas

Tcixlas

 

ψόφος στους τύπους που λένε, ναι ρε θα μιλήσουμε πιο μετά να κανονίσουμε που θα πάμε, και τελικά δε μιλάτε ποτέ, και κάθεστε όλοι μέσα σαββατόβραδο...
γ***

29Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Κυρ 03 Ιουλ 2016, 11:16

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εχω εναν συγκεκριμενο στο μυαλο που μου το κανει συνεχεια και αεχω αρχισει να πιστευω οτι εχει αλτσχαιμερ... αν δεν τον παρεις 15 λεπτα πριν να του το θυμισεις, παιζει και να το ξεχασει και τοτε

http://www.onepiecegr.com/

30Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Κυρ 03 Ιουλ 2016, 11:37

Tcixlas

Tcixlas

 

4 άτομα πήρα χτες, όλα στην ίδια παρέα ρε, όλοι άκυρο να ξέρεις.... όλοι θα μιλήσουμε αργότερα να κανονίσουμε πέφτω για ύπνο ξυπναω 11 άδικος κόπος. Κανένα τηλ λεω δεν παίζει θα παρουν.... εεε κάτσαμε όλοι σπίτι, έπαιρνα εγώ αλλα υπνος απο νωρίς τα πουλάκια μου

31Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Κυρ 03 Ιουλ 2016, 12:54

Pagliacci

Pagliacci

 

Είμαι αυτός ο τύπος

https://onepiecegr.forumgreek.com/

32Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Κυρ 03 Ιουλ 2016, 13:32

Tcixlas

Tcixlas

 

και γιατί ζεις?

33Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Κυρ 03 Ιουλ 2016, 14:20

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Pagliacci έγραψε:Είμαι αυτός ο τύπος
δεν θα επρεπε να υπάρχεις!

http://www.onepiecegr.com/

34Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Κυρ 03 Ιουλ 2016, 14:25

Tcixlas

Tcixlas

 

κάνε παρέα με τους κολλητου΄ς μου

35Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Κυρ 19 Φεβ 2017, 21:15

Shikkoku

Shikkoku

 

Δημόσιος απαγχονισμός σε τραγικούς necromancers που ανασταίνουν παλιά, σκονισμένα, ανούσια topics, μόνο και μόνο επειδή δεν έχουν κάτι καλύτερο να κάνουν με τη ζωή τους, στην μάταια προσπάθειά τους να αποφύγουν κάθε μορφή υποχρέωσης.

36Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Τρι 21 Φεβ 2017, 00:41

Tcixlas

Tcixlas

 

άρα ψο΄φα

37Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Τρι 21 Φεβ 2017, 03:43

Shikkoku

Shikkoku

 

Α ουπς.

Επίσης, βίαιος θάτανος σε όλους αυτούς που κάνουν rage quit και forfeit στο Tichu στο dod, ενώ ο συμπαίκτης τους έχει άσσους, δράκο, φοίνικα και μπόμα. Και γενικά σε αυτούς που τα παρατάνε σε ένα ομαδικό παιχνίδι/άθλημα και αφήνουν τους συμπαίκτες τους με το πουλί στο χέρι. ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΦΟΙΝΙΚΙ.

38Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Τρι 21 Φεβ 2017, 14:56

Tcixlas

Tcixlas

 

αρα παλι ψοφα

39Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Τρι 21 Φεβ 2017, 16:29

Hawkins

Hawkins

 

αποκεφαλισμος με κουταλι στους καγκουρες που μου εχουν πρηξει τα σηκωτια με τις γκαζιες εξω απο το σπιτι μου

40Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Τρι 21 Φεβ 2017, 17:33

Aldark

Aldark

 

πυροβολισμος στα αστικα λεωφορεια χανιων , αλλα και μενα που λουζω...

41Η χολή (the game) - Σελίδα 2 Empty Απ: Η χολή (the game) Τρι 21 Φεβ 2017, 17:56

Tcixlas

Tcixlas

 

γενικά κλάσιμο στα μούτρα σε κάθε πιστολέρο που λέει ότι θα έρθει και τελευταία στιγμή σκάει τόλι με γκάνι 9άρι, με μαλακία δικαιολογία του στυλ να έχασα το τρόλει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης