Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

The Grand Update: Η ημερομηνία

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 10]

226The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Δευ 11 Απρ 2016, 16:12

Tcixlas

Tcixlas

 

καλώς τον κι ας έχει μέρες να έρθει


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

227The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Δευ 11 Απρ 2016, 16:46

Kamikaze

Kamikaze

 

Δεν προλαβαίνω...


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 2cd7qzoThe Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 50qvrm

228The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Δευ 11 Απρ 2016, 16:49

Tcixlas

Tcixlas

 

δουλειά ρε? εγώ δουλειά, σχολή ζόρια, γυναίκα και πάλι τα βγάζω πέρα, ολο δικαιολογίες μου στε :p


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

229The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Δευ 11 Απρ 2016, 16:50

Kamikaze

Kamikaze

 

Για το forum δεν προλαβαίνω γιατί ξέρω ότι είναι ενεργό και θα έχω να διαβάσω/γράψω αρκετά.


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 2cd7qzoThe Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 50qvrm

230The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Δευ 11 Απρ 2016, 16:51

Tcixlas

Tcixlas

 

κάνε γκεστ εμφανίσεις ρε, να δινεις περισσότερο κύρος


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

231The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Δευ 11 Απρ 2016, 16:52

Kamikaze

Kamikaze

 

Έκανα τώρα. :P Δεν ξέρω πότε θα ξανάρθω. Τα posts μου είναι μια έκπληξη, δεν ξέρεις πότε θα έρθουν.


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 2cd7qzoThe Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 50qvrm

232The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Δευ 11 Απρ 2016, 16:53

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπόν λακι γκες μεθαύριο μπες παλι να το πετύχω χαχαχα


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

233The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Δευ 11 Απρ 2016, 18:00

Shikkoku

Shikkoku

 

Με το νέο update θα μειωνόταν το off-topic, ε;
xD xD xD xD


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Maxresdefault

234The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Δευ 11 Απρ 2016, 18:03

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
"Μονο η λογοκρισια μπορει να περιορισει η να σκοτωσει το SPAM"- Deathracer2009


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

235The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Δευ 11 Απρ 2016, 18:04

Tcixlas

Tcixlas

 

λογικά μειώθηκε, απο το πρωί μονος μου σπαμμάρω


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

236The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Δευ 11 Απρ 2016, 20:06

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Nicolas26K έγραψε:Με το νέο update θα μειωνόταν το off-topic, ε;
xD xD xD xD
Αυτό είναι καθαρά θέμα των μελών..

ό,τι bg ή widgets κι αν φτιαχτούν, αν τα μέλη θέλουν να μιλάνε off topic .. θα μιλάνε..

χωρίς να είμαι admin .. καλό είναι να μη μιλάμε off topic στις ανακοινώσεις και ειδικά εδώ γιατί μπαίνουμε για να διαβάζουμε ό,τι λέει ο τίτλος.. άλλωστε υπάρχει άπλετος χώρος πιο κάτω για off topic


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 33k6s5i The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Fvve46

237The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Δευ 11 Απρ 2016, 20:08

Aldark

Aldark

 

[adm]Για χαλαρώστε με το οφφτόπικ παιδιά , τελευταία προειδοποίηση γι'αυτά τα μικρά τσιτ-τσατ που αναζωπυρόνονται σ'αυτές τις μεριές του φόρουμ...Κατεβείτε πιο νότια please![/adm]


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Maxres11

238The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Τρι 12 Απρ 2016, 00:52

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Crimson Viper έγραψε:
Johnyman έγραψε:
Crimson Viper έγραψε:
Johnyman έγραψε:επίσης να μην σε πετάει κάτω κάτω όταν γίνεται νέο ποστ ενώ εσύ προσπαθείς να διαβάσεις καμιά κουβέντα πιο πάνω
βασικα αυτό δεν γινόταν απο το παλιό το φόρουμ;

νομίζω γινόταν.δηλαδή δεν φτιάχνεται?
κοίτα, εγώ το έβαλα το script απο το δεύτερο update. Κανονικά όταν κάνεις post, σου βγάζει ενα μύνημα "Το μύνημα σας καταχωρήθηκε με επιτηχια" και σου έχει δυο επιλογές, να επιστρεψεις στο home η στο τελος του τοπικ


όπως είπε και ο τσίχλας από κάτω,μιλούσα για το τσατ,επειδή εκείνη τη στιγμή ανέφεραν και τον -ενοχλητικό- ήχο που κάνει όταν κάποιος μιλάει.

επίσης τώρα που μιλάμε δεν μπορώ να κάνω multi quote,δεν ξέρω γιατί

239The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Τρι 12 Απρ 2016, 02:35

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ μπορώ κανονικά τι εννοείς δεν σου εμφανίζει την επιλογή?


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

240The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Τρι 12 Απρ 2016, 02:43

Scarlet D.

Scarlet D.

 

το κουμπι υπάρχει αλλα οντως για κάποιο τρόπο δεν δουλεύει, θα το ψαξω


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

241The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Τρι 12 Απρ 2016, 02:56

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Το επιβεβαιωνω και εγω για το multi quote. Δεν λειτουργει!!!


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

242The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Τρι 12 Απρ 2016, 03:00

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Deathracer2009 έγραψε:Το επιβεβαιωνω και εγω για το multi quote. Δεν λειτουργει!!!
αντι να λες τα ολοφάνερα κι εφόσον εγώ έκανα ήδη confirm δεν πας να βρεις κι εσυ κανένα άλλο bug? το 70% των ποστς σας έχω την εντύπωση οτι απλά ποστάρετε για να πείτε κάτι εντελως ανούσιο μονο και μονο για να πάρετε free post-counts χωρις warn για off topic, σήμερα βγήκατε off σε δυο τοπικς ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΏΣΕΙΣ.

Καιρός λοιπόν να πω κι εγώ τα παράπονά μου ως admin. Ειδικά ο Τσιχλας το κάνει ΠΑΡΑ πολυ και του το έχω πει πολλές φορές να μην το κάνει αλλα τώρα βλέπω οτι περνάει και σε εσάς. Θέλετε απεγνωσμένα να φαίνεται το όνομά σας στα topics του φορουμ και γι αυτό κάνετε ποστ όπου να ναι σκεπτόμενοι:

"Λιγο να πω "συμφωνώ με αυτόν" η να πω "μαλιστα δεν το ηξερα" η κατι τέτοιο σημαίνει οτι είμαι εντός topic και δεν θα φαω warn και θα ανεβει το countακι μου"



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Crimson Viper στις Τρι 12 Απρ 2016, 03:03, 1 φορά


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

243The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Τρι 12 Απρ 2016, 03:03

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Crimson Viper έγραψε:
Deathracer2009 έγραψε:Το επιβεβαιωνω και εγω για το multi quote. Δεν λειτουργει!!!
αντι να λες τα ολοφάνερα κι εφόσον εγώ έκανα ήδη confirm δεν πας να βρεις κι εσυ κανένα άλλο bug? το 70% των ποστς σας έχω την εντύπωση οτι απλά ποστάρετε για να πείτε κάτι εντελως ανούσιο μονο και μονο για να πάρετε free post-counts χωρις warn για off topic, σήμερα βγήκατε off σε δυο τοπικς ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΏΣΕΙΣ.

Καιρός λοιπόν να πω κι εγώ τα παράπονά μου ως admin

Εγω το επιβεβαιωσα διοτι ο τσιχλας ειπε οτι λειτουργησε σε αυτον. Αnyway γιατι οταν εισαγεις εικονα μεσω url την κανει preview το οποιο μαλιστα ειναι γιγαντιαια μεγαλο;


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

244The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Τρι 12 Απρ 2016, 03:06

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Ορίστε. Αυτό είναι ποστ με ουσία ας πούμε. Με ρωτάει για ενα bug εκεί (σχεδόν που πρέπει). ούτε λέει "καλα τα λες viper" ουτε τίποτα

πρός απάντησή σου:
δοκίμασες να πατήσεις ποτέ αυτό το κουμπί;
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 2nstn5y


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

245The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Τρι 12 Απρ 2016, 03:09

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Crimson Viper έγραψε:Ορίστε. Αυτό είναι ποστ με ουσία ας πούμε. Με ρωτάει για ενα bug εκεί (σχεδόν που πρέπει). ούτε λέει "καλα τα λες viper" ουτε τίποτα

πρός απάντησή σου:
δοκίμασες να πατήσεις ποτέ αυτό το κουμπί;
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 2nstn5y

Δεν το πατησα ποτε διοτι πριν το update δεν εκανε preview την εικονα. Τωρα ειμαστε κομπλε.


_________________
The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Https_2F2Fblogs-images.forbes.com2Fdanidiplacido2Ffiles2F20182F042FScreen_Shot_2018_04_24_at_6.02.08

246The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Τρι 12 Απρ 2016, 03:15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

α ναι αυτο είναι μέρος του update, είπα να κάνω πιο φιλικό το editor προς τους νέους χρήστες


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

247The Grand Update: Η ημερομηνία - Σελίδα 10 Empty Απ: The Grand Update: Η ημερομηνία Κυρ 17 Απρ 2016, 01:12

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Το τόπικ κλειδώνεται. Για όσα σχόλια/παράπονα/ιδεες έχετε, απευθυνθείτε Εδώ


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης