Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αλήθεια ή... αλήθεια?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Τρι 22 Μαρ 2016, 17:39

Aldark

Aldark

 

Johnyman έγραψε:Τζιμ,σαντοου κι εγώ σε τυχαία σειρά

Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Ae27be89342978d21b1d6580ee76e706.695x287x95 :haha:
Nicolas26K έγραψε:


Ρωτάω τον Αλ πώς έγινε άντμιν (όλη την ιστορία θέλω:3)
Χμ , ο Άλ(εξ)-κουν ήταν πάντα ένα ταπεινό μέλος , κάποια στιγμή , ήρθε η ώρα να υπηρετήσει το φόρουμ και μιας και δεν είχαμε μείνει και πολλοί και ήμουν πια παλιά καραβάνα , έθεσα συμμετοχή για Μοντ. Ο τότε admin με εμπιστεύτηκε και έτσι έγινε . Ε κάποια στιγμή φέτος , γίνονταν κάποιες ανακατατάξεις και με λίγο γλυψ γλυψ και προγραμματικές δηλώσεις βρέθηκα στη διαχειριστική ομάδα. Κανά μήνα αργότερα , ο ρόλος ενισχύθηκε και δέσαμε εξ ολοκλήρου με το νέο τημ. gj!

Ρωτάω τον Νικόλα , αν όντως ξαφνικά αράζει και μπήκε στο φόρουμ ή απλά μας θυμήθηκε τώρα :p ;


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Maxres11

27Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Τρι 22 Μαρ 2016, 23:09

Shikkoku

Shikkoku

 

Ήθελα καιρό να μπω, αλλά ήξερα ότι θα κολλήσω πάλι, οπότε περίμενα την κατάλληλη στιγμή μου θα είχα μπόλικο ελεύθερο χρόνο^^

Ρωτάω τον Βάιπερ: Αν μπορούσες να κάνεις οποιοδήποτε μέλος μπαν, ποιο θα ήταν αυτό;


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Maxresdefault

28Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Τετ 23 Μαρ 2016, 06:05

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ξερω την απαντηση


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 FTxGhJx

29Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Τετ 23 Μαρ 2016, 13:47

Aldark

Aldark

 

κι εγώ την ξέρω. Ελπίζω να πει ψέματα


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Maxres11

30Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Πεμ 24 Μαρ 2016, 02:01

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Santoryuu δεν μπορώ να πω ψέματα... ελατε ρε παιδια αφου ολοι το ξερετε τι θα πω...

Aldark, θα γινόσουν fleet admiral σε αντάλλαγμα να πεθάνουν οι Patty Ο Jim κι εγω


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

31Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Πεμ 24 Μαρ 2016, 04:27

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
ΑΝΕΤΑ


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 FTxGhJx

32Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Πεμ 24 Μαρ 2016, 11:28

Aldark

Aldark

 

όχι σας συμπαθώ και γενικά δεν εύχομαι ούτε στον τζορτζ μπους να πεθάνει
ρωτάω τον μάνο , αν μπορούσες να κάνεις κάτι στο φόρουμ για μα γελάσεις τέρμα και να μην έχεις κυρώσεις (με δικαιώματα αδμιν) τι θα ηταν αυτο;


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Maxres11

33Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Πεμ 24 Μαρ 2016, 11:40

Tcixlas

Tcixlas

 

θα διέγραφε εμένα :p θα μπορούσα να έχω την τιμή μετά τον μάνο να κάνω ερώτηση? :p


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

34Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Πεμ 24 Μαρ 2016, 12:16

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Δεν θα διεγραφα εσενα αλλα ολα τα ποστ σου. Κανε ερωτηση


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 FTxGhJx

35Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Πεμ 24 Μαρ 2016, 12:29

Tcixlas

Tcixlas

 

εντάξει μωρέ ένα εξάμηνο δουλεια και πάλι τα ίδια θα τανε :p


υπάρχει κάτι που να το μισείς? να το απεχθάνεσαι? κι αν ναι τι είναι αυτό που μισείς περισσότερο απο όλα


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

36Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Πεμ 24 Μαρ 2016, 22:44

Shikkoku

Shikkoku

 

Τους μη-μοβ ανθρώπους


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Maxresdefault

37Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Παρ 25 Μαρ 2016, 03:53

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Χμμμ σιγουρα υπαρχει...

Σοβαρη απαντηση: Φασιστες, συγχρονη αντιληψη του ερωτα, η θαλασσα, κλαμπ, overcrowded μερη και η ελλειψη ελεγχου ειναι μερικα πραγματα που μου ερχονται.

Σοβαροτερη απαντηση: Ο Σαντζι και τα grand updates

Ρωταω τον Βαιπερ: Χειροτερη ερωτικη απογοητευση?


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 FTxGhJx

38Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Παρ 25 Μαρ 2016, 10:12

Tcixlas

Tcixlas

 

μου άρεσε η σοβαρότερη απάντηση :p ο βαιπερ παίζει να έχει μια καλή επίσης για την ερώτηση σου


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

39Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Παρ 25 Μαρ 2016, 17:47

Scarlet D.

Scarlet D.

 

2α λυκειου, η πρωτη και τελευταια...

Ρωταω τον Τσιχλα.

Αν σου ελεγα να κανεις jogging την ημερα 1 μετρο για καθε post που εχεις κανει μεχρι την ημερα εκεινη για ενα μηνα, και στο τελος του μηνα επερνες 1.000.000 ευρο θα το εκανες


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

40Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Παρ 25 Μαρ 2016, 18:55

Tcixlas

Tcixlas

 

αν δεν πέθαινα ενδιάμεσα ναι.... για΄τι αν κάνω τώρα όπως ειμαι jogging 1 χιλιόμετρο ας πούμε θα πάθω καρδιά και θα κοπουν τα ποδια μου αλλα ναι


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

41Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Παρ 25 Μαρ 2016, 21:10

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ερωτηση στον Αλνταρκ: Πιστευεις οτι εισαι αντικειμενικος παρατηρητης?


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 FTxGhJx

42Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Δευ 28 Μαρ 2016, 01:47

Shikkoku

Shikkoku

 

Φόρουμ προς Αλνταρκ, Αλ, λαμβάνεις;


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Maxresdefault

43Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Δευ 28 Μαρ 2016, 22:00

Tcixlas

Tcixlas

 

ρωτήστε εμένα χέστε τον αλ :p γιατί εγώ δεν ρώτησα αφτερ μαι κουεστιον είχα ρωτήσει πριν :p


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

44Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Δευ 28 Μαρ 2016, 22:51

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Αν ειχες καποια υπερδυναμη θα την χρησιμοποιουσες για καλο σκοπο η για τον εαυτο σου


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 FTxGhJx

45Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αλήθεια ή... αλήθεια? Δευ 28 Μαρ 2016, 22:54

Tcixlas

Tcixlas

 

νομίζω για τον εαυτό μου πρώτα το καλό σκοπό δεν θα το έλεγα, αν και μπορεί αν μου τη βάραγε και να το κανα... αλλά επειδή γενικά κρατάω μικρό καλάθι, ειλικρινά νομίζω για πάρτη μου...


ρους πότε έκανες πρώτη φορά σεχ? ήταν σε σχέση ή one night stand?


_________________
Αλήθεια ή... αλήθεια? - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης