Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Η νύχτα πέφτει...

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Παρ 31 Μάης 2013, 01:32

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Elidor έγραψε:Μπραβο παιδι μου, μεγαλο ποστ εκανες, ωραιο.

Εγω δυο πραγματα εχω να πω.

Υπατια οντως αφου περασε η ωρα δε μετραει το ποστ σου και αν ηξερες οτι θα αργησεις και ηθελες οπως και να ειχε να παιξεις, ας το ελεγες απο το προηγουμενο βραδυ οτι θα αργησεις.

Και Χοκινς την επομενη φορα που θα εισαι εκτος παιχνιδιου και θα συνεχισεις να μιλας θα φας διαγραφη σε ολα τα ακκ σου και με το που μπαινεις με νεο ακκ διαγραφη αυτοματως χωρις κουβεντα. Γκε γκε? Δε θα μιλας εσυ ο νεκρος να επηρεαζεις οσους παιζουν. Εχε χαρη που σε ξερουν και δε λαμβανουν σοβαρα τη γνωμη σου...


τι εννοείς όταν λες ότι με ξέρουν και δεν λαμβάνουν σοβαρά την γνώμη μου ?κάνας ηλίθιος είμαι?και δεύτερον μου λες ότι όταν είμαι νεκρός δεν μιλάω,αλλα εγώ δεν μίλησα στο παιχνίδι αλλα στο άλλο "τοπικ" που "σπαμμαρουμε" για το παιχνίδι

27Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Παρ 31 Μάης 2013, 01:37

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ρε τι σημασια εχει αυτο? Δεν εχεις δικαιωμα να μιλας και να λες ποιος ειναι τι το καταλαβαινεις? Εγω π.χ. ειμαι επιθεωρητης, το θεωρεις λογικο αν με φανε επειδη ξερω ποιοι ειναι να καθομαι μετα και να το λεω? Θα το λεω σε αλλο τοπικ και τι εγινε.. Το βρισκεις λογικο?

Και δε μπαινω σε αντιπαραθεση εδω μαζι σου, ειπα κατι και θα γινει αυτο που ειπα. Κανεις δεν επιτρεπεται να επηρεαζει τους παικτες οταν ο ιδιος βγει εκτος παιχνιδιου. Αυτο δε παει μονο σε εσενα αλλα σε ολους, τωρα απλα χτυπαω εσενα επειδη εσυ το εκανες και ιδιαιτερα προκλητικα αφου σου εκανα πολλες παρατηρησεις και δε σταματησες.

28Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Παρ 31 Μάης 2013, 18:16

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
ρε παιδιά time out!! What the fuck happened??
Maggie το ξέρω πως ήταν λάθος μου και στο είπα πως όντως δεν ήξερα τι γίνεται με την ώρα, απλα είχα τσατιστεί εκεινη τη στιγμή (μιας και καθυστέρησα λόγω του αστικού) και αντέδρασα άσχημα, αλλα μετα που μου εξήγησες σου είπα πως ήταν δικό μου το λάθος και έχεις δίκιο.

Το post ναι ήταν ύπουλο,το ξέρω , αλλα ήθελα απλα να δω γιατί δεν πεθαίνε ο Αldark, ᾱν ήταν ο Αλεξίσφαιρος-αλλα και να μην καρφωθώ πως με έκαιγε τόσο, δεν σκέφτηκα πως είχε πέσει η νύχτα και έκανα ποστ.


Και ποιος σε κατηγόρησε? Όντως είσουν δίκαιη και αντικειμενική, και χάσαμε απο δικό μου λάθος, το είπα και στον Santo.
Λογικό ήταν εφόσον φανερωνόταν πως είμουν ο δολοφονος να στραφούν στον Santo. Και το ξαναλέω το θέμα με την ώρα απλα με εκνεύρισε εκείνη τη στιγμή γιατι βιαζόμουν να έρθω σπίτι και ξενέρωσα που δεν μέτρησε το ποστ μου.


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Untitled-1-7

29Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Παρ 31 Μάης 2013, 18:46

maggie

maggie

 

έγινε συζήτηση στο τσατ με Santouryuu και μου είπε πως σας την έφερα πισώπλατα, με επιχείρημα πως έπρεπε να τη μετρήσω τη ψήφο σου επειδή "δεν το είχα λήξει επίσημα".

και επειδή δε ξέρω τι έχει ειπωθεί με pm μεταξύ σας, για αυτό έκανα το post για να ξεκαθαρίσω τη θέση μου.


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

30Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 29 Ιουν 2015, 08:49

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Τι λέτε, μαζευόμαστε σιγά σιγά;


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

31Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Δευ 29 Ιουν 2015, 15:32

Hawkins

Hawkins

 

εγω μεσα ειμαι


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Images10

32Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Τρι 30 Ιουν 2015, 10:44

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αμεεε


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

33Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Τρι 30 Ιουν 2015, 19:28

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
δηλώνω παρών


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

34Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Τρι 30 Ιουν 2015, 19:29

Santouryuu

Santouryuu

 

Παρων... ειμαι η trinity


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

35Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Τρι 30 Ιουν 2015, 22:44

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
4, νομίζω θέλουμε άλλα 6-7 άτομα. Εμένα δεν με μετράω γιατί θα είμαι αφηγητής. (Εκτός αν θέλει κάποιος άλλος να είναι, αλλά και πάλι θέλουμε 6-7 άτομα.)


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

36Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Τρι 30 Ιουν 2015, 22:51

Aldark

Aldark

 

άμα βρεις 6-7 άτομα θα ανοίξουμε σαμπάνιες

έχεις τουλάχιστον +1 άτομο όμως. ΕΜΕΝΑ is there trouble?


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Maxres11

37Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Παρ 03 Ιουλ 2015, 18:28

Santouryuu

Santouryuu

 

Εγω ειμι ραους... ετσι για να σας ξενερωσω :Ρ


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

38Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Παρ 03 Ιουλ 2015, 18:36

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
μεσα ξερωγω


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 FTxGhJx

39Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Πεμ 09 Ιουλ 2015, 15:31

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Από αύριο μέχρι και τη Δευτέρα-Τρίτη εγώ και ο Μάνος θα λείπουμε,κι απ'όσο ξέρω δεν θα παίζει πρόσβαση στο ίντερνετ..μην μας σκοτώσετε μωρέ,να κάνουμε ένα pause?


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

40Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Πεμ 09 Ιουλ 2015, 15:48

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Εγώ δεν έχω κανένα θέμα, Ε και πιστεύω τα παιδιά θα συμφωνήσουν.


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

41Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Πεμ 09 Ιουλ 2015, 15:59

Hawkins

Hawkins

 

ναι οκ κανενα θεμα αν ποσταρει και ολλας σημερα ο σκαρλετ λεω να λειξουμε την ημερα σημερα...και να μπουμε στη νυχτα ωπου θα περιμενουμε μεχρι να επιστρεψουν τα παιδια...αν και απο την πεμπτη και για 5-6 μερες μπορει να μην μπω γιατι θα εχω πολλες υποχρεωσεις αν γινει αυτο βγαλτε με δεν θα επιρεαστει το παιχνιδι αν βγω


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Images10

42Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Πεμ 09 Ιουλ 2015, 16:01

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
χαλαρα , μην εχουμε αυτα που ειχαμε στα προηγουμενα παλερμο.. whistle


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Untitled-1-7

43Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Πεμ 09 Ιουλ 2015, 23:16

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Περιμένω λίγο τελειωτική ψήφο από Johny, αλλιώς παίρνω την τελευταία του ως τελειωτική.


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

44Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Πεμ 09 Ιουλ 2015, 23:18

Santouryuu

Santouryuu

 

Ποιος αποχωρει για την ωρα;


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

45Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Πεμ 09 Ιουλ 2015, 23:30

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Μέχρι στιγμής ο L.


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

46Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Πεμ 09 Ιουλ 2015, 23:31

Scarlet D.

Scarlet D.

 

sorry, για να καταλαβω, αφου εχουμε φτιαξει νεο τοπικ για την Καγιακ, αυτο το thread γιατι το χουμε? για να λεμε αποτελεσματα?


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

47Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Πεμ 09 Ιουλ 2015, 23:35

Santouryuu

Santouryuu

 

Για να συζηταμε χωρις να παρεμβαινουμε στο γκεϊμ


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

48Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Πεμ 09 Ιουλ 2015, 23:47

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Αν δεν απαντήσει τελειωτικά ο Johhny δεν μπορούμε να συνεχίσουμε πάντως. Έτυχε οι πιθανές ψήφοι του να είναι είναι σε άτομα που παράγουν ισοψηφία. Έχουμε πιθανή ισοψηφια L-Saul ή L-Rarity.
Αν δεν ψηφίσει δεν ξέρω πώς να προχωρήσω. :P
Κανονικά πάντως γίνεται ψηφοφορία με μόνο αυτά τα 2 άτομα.


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

49Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Πεμ 09 Ιουλ 2015, 23:48

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Στρηξε νομισμα δεν τον βλεπω να ερχεται, τουλαχιστον σημερα


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

50Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 Empty Απ: Η νύχτα πέφτει... Πεμ 09 Ιουλ 2015, 23:49

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Θα δοκιμάσω κάτι.
Μονοί αριθμοί Saul, άρτιοι Rarity.

EDIT: Δεν δούλεψε.


_________________
Η νύχτα πέφτει... - Σελίδα 2 206bokl
https://jimaliciouswrites.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης