Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Καταζητειται: Web Designer

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Καταζητειται: Web Designer   Empty Καταζητειται: Web Designer Κυρ 24 Ιαν 2016, 17:51

Qaaz

Qaaz

 

Για οσους ειδαν το τελευταιο μου thread σ' αυτο το section θα ηθελα να ενημερωσω οτι ψαχνουμε Web Designer γιατι ο φιλος μου που ειναι Web Developer αν και εχει καποιες γνωσεις αντιμετωπιζει προβληματα οποτε χρειαζεται καποιος για βοηθεια.

Ειτε προσωρινα ειτε μονιμα στο team δεν εχουμε προβλημα. Το θεμα των χρηματων θα το δουμε κ αυτο


_________________
Καταζητειται: Web Designer   7Uj1J2Q
Καταζητειται: Web Designer   AiQWYsi

2Καταζητειται: Web Designer   Empty Απ: Καταζητειται: Web Designer Κυρ 24 Ιαν 2016, 18:18

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Qaaz δε διάβασα τί ετοιμάζετε..

γνωρίζω κάποια βασικά πράγματα, αν μου εξηγήσεις τί θέλετε να φτιάξετε και πόσο απαιτητικό είναι, το συζητάμε..


_________________
Καταζητειται: Web Designer   33k6s5i Καταζητειται: Web Designer   Fvve46

3Καταζητειται: Web Designer   Empty Απ: Καταζητειται: Web Designer Κυρ 24 Ιαν 2016, 18:26

Qaaz

Qaaz

 

Κοιτα δεν εχουμε κατι συγκεκριμενο σαν ιδεα για την εμφανιση του site οποτε ειμαστε ανοιχτοι σ' αυτο για την ωρα. Το "βασικα" δε ξερω αν ειναι καλο γιατι τα βασικα τα ξερει κ αυτος :xD: απλα οπως ειπα επειδη δεν ειναι Web Designer δεν εχει ιδεες οπως ειπα δεν εχουμε σκεψεις για την εμφανιση

Οποτε αν εχεις κατι να προτεινεις εσυ καλος. Τωρα αν θες το θεμα του site επιγραμματικα ειναι φαγητο, προτασεις και κριτικες αλλα οχι too stricted.


_________________
Καταζητειται: Web Designer   7Uj1J2Q
Καταζητειται: Web Designer   AiQWYsi

4Καταζητειται: Web Designer   Empty Απ: Καταζητειται: Web Designer Κυρ 24 Ιαν 2016, 18:29

Santouryuu

Santouryuu

 

Μια αυτο με τις κριτικες για φαγαδικα, μια ουεμπ ντεζαϊνερ... Αν ημουν καχυποπτος θα ελεγα οτι το ουαν πις ειναι μονο προφαση :haha:


_________________
Καταζητειται: Web Designer   Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

5Καταζητειται: Web Designer   Empty Απ: Καταζητειται: Web Designer Κυρ 24 Ιαν 2016, 18:44

Qaaz

Qaaz

 

Γενικα παντα ημουν πολυ ασχολος ομως ειχα πεσει καπως τα τελευταια 5-6 χρονια και φαινεται πως βρισκω παλι τον παλιο μου εαυτο

Θα δειξει


_________________
Καταζητειται: Web Designer   7Uj1J2Q
Καταζητειται: Web Designer   AiQWYsi

6Καταζητειται: Web Designer   Empty Απ: Καταζητειται: Web Designer Κυρ 24 Ιαν 2016, 21:38

Tcixlas

Tcixlas

 

καλή επιτυχία στο εγχείρημα qaaz εγώ δε μπορώ να βοηθήσω με αυτό δεν έχω τις γνωσεις


_________________
Καταζητειται: Web Designer   Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης