Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Scarlet D.

Scarlet D.

 

καλα πας, ξερεις τουλαχιστον οτι ειμαστε κρητη... Λοιπον παιδια ενας μ@λ@κ@ς με το ονομα Bill Gates μου εστειλε μυνημα και θελει να αγορασει το φορουμ για 1200 ευρο και θα γινει το νεο site της microsoft για τα anime, πουλαμε?


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

την κρήτη την πέτυχες όλα τ'άλλα κλάφτα
επίσης έκανες λάθος και για ένα απ'τα καρντάσια μας , εκτός αν ως λευκό πύργο εννοείς όλη την περιοχή

μπιλλ γκέητς και 1200 ευρώ; τόσο τσίπης έγινε; :p


_________________
Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;  - Σελίδα 2 Maxres11

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ειναι επειδη τα υπολοιπα τα κανει δωρεα σε παιδια με ειδικες αναγκες


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

χανιά είστε? νομιζα ρέθυμνο.... επίσης με το λευκο εννοώ γενικά σαλόνικα.... idiots


_________________
Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;  - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

γιατι συνεχιζεις να μιλας για το που μενουμε? Οτι και να κανεις μεριδιο δεν παιρνεις, εχω ηδη συννενοηθει με τον δικηγορο μου


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Προσφέρω 1200,01 Euro

Ο Βασιλάκης ο Gays δεν παίζει μόνος του σε αυτό το παιχνίδι...


_________________
Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;  - Σελίδα 2 33k6s5i Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;  - Σελίδα 2 Fvve46

Aldark

Aldark

 

Οκ Ρεντ Χέαρντ , έχεις το υψηλότερο bait ως τώρα , περιμένω τα στοιχεία του λογαριασμού σου σε πμ ;)


_________________
Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;  - Σελίδα 2 Maxres11

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Λυπάμαι Al

Θα τα στείλω στην Patty

σε μετρητά

κέρματα για την ακρίβεια ...


_________________
Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;  - Σελίδα 2 33k6s5i Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;  - Σελίδα 2 Fvve46

Tcixlas

Tcixlas

 

στείλτα στον τσιχλα είναι ο μόνος που αξίζει... οι άλλοι είναι κρυφοκαπιταλιστές οπου θα τα φάνε σε ψώνια χριστουγέννων


_________________
Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;  - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
κοκκινομάλλη σου έχω και τη διεύθυνση του τσίχλα να του τα στείλεις: τσίχλας τσιχλόπουλος,Γη,κάποιος δρόμος κάπου,66699

και όταν λέω Γη εννοώ τον γαλαξία μας γενικά

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Johnyman έγραψε:κοκκινομάλλη σου έχω και τη διεύθυνση του τσίχλα να του τα στείλεις: τσίχλας τσιχλόπουλος,Γη,κάποιος δρόμος κάπου,66699

και όταν λέω Γη εννοώ τον γαλαξία μας γενικά

Ευχαριστώ Τζόνι

Θα βάλω τα χρήματα σε ένα φάκελο και θα τα στείλω με τον Άγιο Βασίλη ανήμερα των χριστουγέννων! Τί καλόκαρδος που είμαι...

Από εδώ και στο εξής αυτό το forum ανήκει σε εμένα...


_________________
Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;  - Σελίδα 2 33k6s5i Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;  - Σελίδα 2 Fvve46

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
θα με κάνεις admin?


_________________
And here's to the fools who dream
Foolish, as they may seem

Aldark

Aldark

 

The Red-Haired έγραψε:
Johnyman έγραψε:κοκκινομάλλη σου έχω και τη διεύθυνση του τσίχλα να του τα στείλεις: τσίχλας τσιχλόπουλος,Γη,κάποιος δρόμος κάπου,66699

και όταν λέω Γη εννοώ τον γαλαξία μας γενικά

Ευχαριστώ Τζόνι

Θα βάλω τα χρήματα σε ένα φάκελο και θα τα στείλω με τον Άγιο Βασίλη ανήμερα των χριστουγέννων! Τί καλόκαρδος που είμαι...

Από εδώ και στο εξής αυτό το forum ανήκει σε εμένα...
Από πού κι ως που το πουλάει το σπίτι ο Τσίχλας Τσιχλόπουλος; Στην Πάττυ ή σε μένα τα λεφτα

(το κι όταν λέω γη εννοώ τον γαλαξία μας γενικά με ξεπέρασε)


_________________
Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;  - Σελίδα 2 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

απο που κι ως που σε σένα? εγώ είμαι ο σώστης του φόρουμ κι εσύ ο εξώστης.... επίσης η πάττυ είναι ο μέγας αντμιν... άρα πες στην πάττυ μπορεί να στάξω τα μισά λεφτά... επίσης τζονι με εκπλήσεις φίλε πέτυχες ακριβώς τη διεύθυνση μου...(παρεπιπτόντως έχω σπίτι στο 69 νούμερο :p)


_________________
Πόσο κοστίζει πραγματικά το φόρουμ μας;  - Σελίδα 2 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης