Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

World of Warcraft (Γενική Συζήτηση)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Εγω και η Patty D. Luffy δηλώνουμε fan της blizzard και του wow πιο συγκεκριμένα. θέλω να ακούσω από τους φίλους που έχουμε το ιδιο ενδιαφέρον τι θα γίνει με το world of Warcraft στο μελλον, πως βλέπετε να είναι το καινουργιο expansion (Legion)


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Qaaz

Qaaz

 

Ειχα παιξει το free trial των 30 ημερων καλα ηταν :xD:


_________________
World of Warcraft (Γενική Συζήτηση) 7Uj1J2Q
World of Warcraft (Γενική Συζήτηση) AiQWYsi

Scarlet D.

Scarlet D.

 

α,τωρα εχει βγει ένα άλλο που μπορεις να παιζεις δωρεαν μεχρι να ξεπεράσεις τα 30 level


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Qaaz

Qaaz

 

Ειχα φτασει γυρω στα 20 νομιζω


_________________
World of Warcraft (Γενική Συζήτηση) 7Uj1J2Q
World of Warcraft (Γενική Συζήτηση) AiQWYsi

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor


Εγω καθως πλεον δεν εχω χρονο και λεφτα , απλα περιμενω την ταινια.. και να δω πως θα μου τα φερει η ζωη μεχρι του χρονου.. μπας και παιξω Legion!! ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean ellefson you is mean


_________________
World of Warcraft (Γενική Συζήτηση) Untitled-1-7

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

ειχα παιξει wow εξαιτιας ενος φιλου στο γυμνασιο...ωραια χρονια αλλα μετα ολη η παρεα το γυρισε σε lineage και μονο αυτος συνεχισε wow ηταν καπου 80 lvl νομιζω ειχε πορωθει ασχημα...καλο παιχνιδακι αλλα προσωπικα τα προτιμω ολα αυτα με παρεα ετσι μονος δεν μου λενε πολλα


_________________
World of Warcraft (Γενική Συζήτηση) Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

Cytheria

Cytheria

 

Έπαιζα World of Warcraft από την αρχή του (2004 ή 2005) μέχρι που βγήκε το TBC, το σταμάτησα στο TBC και το ξανά άρχισα όταν βγήκε το WotLK και έπαιξα για αλλα 7 χρονια (2008-2015) και τελικά το σταμάτησα τον Μάιο του 2015.

Οποιος γουστάρει να δει μερικά old school βιντεάκια τότε ας κάνει μια επίσκεψη στο κανάλι μου στο youtube. :)
https://www.youtube.com/user/cytheriaa

Επίσης αν μου επιτρέπεται θα ήθελα να διαφημίσω το επίσημο WoW forum τις Ελλάδας καθώς είμαι moderator εκεί (worldofwarcraft.gr) είναι εντελώς νεκρό και out dated αλλα παρολαυτά αξίζει να το κάνετε μια επίσκεψη.


_________________
We are NOT asking him where the treasure is hidden!!! We're not even asking him whether there IS any treasure or not!! I'm not sure, but... ...everybody set out to sea, risking their lives to search for it!!! If you ask this old man anything about it here and now... Then I'll quit being a pirate! I don't want to go on a boring adventure like that!

— Monkey D. Luffy speaks out against learning what One Piece is from Rayleigh.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης