Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew..

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew,αυτός θα ήταν..

Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c1020%Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c10 20% [ 17 ]
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c107%Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c10 7% [ 6 ]
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c102%Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c10 2% [ 2 ]
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c1019%Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c10 19% [ 16 ]
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c103%Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c10 3% [ 3 ]
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c105%Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c10 5% [ 4 ]
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c101%Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c10 1% [ 1 ]
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c109%Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c10 9% [ 8 ]
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c1034%Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Vote_c10 34% [ 29 ]
Σύνολο Ψήφων : 86

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

IwantCookie

IwantCookie

 

εμένα η καλιφα μου άρεσε περισσότερο..αλλά αυτό είναι για άλλο τοπικ!



υπάρχει και το σενάριο να ΝΟΜΙΖΟΥΝ ότι παίθανε κάποιος μετά απο μια ανάλογη φάση όπως στο SA....αλλα είναι λιγο τραβιγμένο δεν είναι?


_________________
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 1hbm1z2


What did I steal? Money? Fame? Trust? Life? Rain?What do you want me to return? I've stolen more than i can count!
Johnyman έγραψε:Ο IwantCookie είναι ο ΘΕΟΣ μου!
Crowdon έγραψε:έχασα από τον IwantCookie στο πόκερ
Shadow Ace έγραψε:IwantCookie > Tsak Noris

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
η νάμι από που κι ως που να πεθάνει..άντε πες η Ρόμπιν είναι και επικίνδυνη...η άλλη γατάκι είναι..και στα δύσκολα θα έρθει ο Σάνζι να τις σώσει

BTW χρειαζόμαστε επειγόντως το εμο-κρεμμύδι Καμινα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Johnyman στις Δευ 26 Ιουλ 2010, 01:08, 1 φορά

Aldark

Aldark

 

Ρε ισως ψοφισει ο Σαντζι σωζοντας καποια Ναμι/Ρομπιν.
Ο Λουφφυ μαλλον...ΠΡΕΠΕΙ να πεθανει στο τελος.
Καλα το πλοιο δε πα να καει στα τετοια μου :xD: (ετς κι αλλιως σιγα τις διαδρομες που κανε).

Ο Μπρουκ αμα αγγιχτει απο τον Μπλακμπερντ θα ψοφισει με την πρωτη.


_________________
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Maxres11

being of darkness

being of darkness

 

Impel Down
Impel Down
γαμωτο σας νεκροθαφτες τους πεθανατε ολους και στο προηγουμενο και σε αυτο το φορουμ, γιατι να πεθανει καποιος ? τοσο πολυ τους μισειτε ? αν πεθανει καποιος ο επομενος θα ειναι ο oda που θα φυγει απο τουτο τον κοσμο pwned!

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

δεν τους μισουμε μωρε being...απλα λεμε ΑΑΑΑΑΝ ηταν να πεθανει καποιος,ποιος θα θελαμε να ειναι...
εσυ δεν θα θελες κανενας.οκ.ουτε κανενας απο δω νομιζω να θελει καποιος να πεθανει τωρα,συντομα...μιλαμε κυριως για το τελειωμα...


_________________
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Db0370

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Aldark έγραψε:
Καλα το πλοιο δε πα να καει στα τετοια μου :xD: (ετς κι αλλιως σιγα τις διαδρομες που κανε).

Ο Μπρουκ αμα αγγιχτει απο τον Μπλακμπερντ θα ψοφισει με την πρωτη.

για το πρώτο,και μένα στα @@ μου αλλά αν τους μεταφέρει στον νέο κόσμο και γενικά σε όλη την πορεία τους από εδώ και πέρα,τότε θα έχει κάνει μεγάλη διαδρομή

για το δεύτερο σωστός :xD:

maggie

maggie

 

being of darkness έγραψε:γαμωτο σας νεκροθαφτες τους πεθανατε ολους και στο προηγουμενο και σε αυτο το φορουμ, γιατι να πεθανει καποιος ? τοσο πολυ τους μισειτε ? αν πεθανει καποιος ο επομενος θα ειναι ο oda που θα φυγει απο τουτο τον κοσμο pwned!
gj! gj! gj! gj! Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 106Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 106Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 106Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 106


ααααχ....επιτελους...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ!!!


_________________
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Aldark

Aldark

 

Johnyman έγραψε:
Aldark έγραψε:
Καλα το πλοιο δε πα να καει στα τετοια μου :xD: (ετς κι αλλιως σιγα τις διαδρομες που κανε).

Ο Μπρουκ αμα αγγιχτει απο τον Μπλακμπερντ θα ψοφισει με την πρωτη.

για το πρώτο,και μένα στα @@ μου αλλά αν τους μεταφέρει στον νέο κόσμο και γενικά σε όλη την πορεία τους από εδώ και πέρα,τότε θα έχει κάνει μεγάλη διαδρομή

Ε τοτε ναι...
Μανγα Σποιλ Aheead:
Σπόιλερ:

γαμωτο σας νεκροθαφτες τους πεθανατε ολους και στο προηγουμενο και σε αυτο το φορουμ, γιατι να πεθανει καποιος ? τοσο πολυ τους μισειτε ? αν πεθανει καποιος ο επομενος θα ειναι ο oda που θα φυγει απο τουτο τον κοσμο !

Εσυ ρε δεν ηθελες πολυ αιμα και ετσι? :Ρ damn i am dying.


_________________
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Maxres11

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
εγω πιστευω κατα το τελος του ονε πιεσε κατα το 5001 που θα εχουμε ψοφησει ολοι εμεις τοτε λογικα αφου ο λουφυ θα εχει γινει βασιλιας των πειρατων θα αρρωστησει οπως και ο ροτσερ μαλλον απο το ιδιο και αφου διαλυθει τ πληρωμα θα σκοτωσουν το λουφυ στ χομε ταουν τ και εκει θα πει οτι οποιος θελει το ονε πιεσε τ ροτσερ + τ δικο μ να παει να το βρει το εχω αφησει ολο εκει και ετσι θα εχουμε το one piece next generation το οποιο θα τελιωσει το 10001 με το ιδιο περιπου σεναριο και αυτο θα γινεται μεχρι να καταστραφει η γη απο ενα τεραστιο σκ@τΟ ακα μετεωριτη here and there

being of darkness

being of darkness

 

Impel Down
Impel Down
maggie έγραψε:
being of darkness έγραψε:γαμωτο σας νεκροθαφτες τους πεθανατε ολους και στο προηγουμενο και σε αυτο το φορουμ, γιατι να πεθανει καποιος ? τοσο πολυ τους μισειτε ? αν πεθανει καποιος ο επομενος θα ειναι ο oda που θα φυγει απο τουτο τον κοσμο pwned!
gj! gj! gj! gj! Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 106Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 106Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 106Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 106


ααααχ....επιτελους...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ!!!
ε αμαν πια τους θαψανε ολους 100 φορες...αν πεθανει καποιος απο τους sh θα γινει τοσο χαλια λογικα, μεσα στη στενοχωρια κλπ οπως και ολοι οσοι το βλεπουν...θα με πιασει απογοητευση αν πεθανει καποιος :buhu:

Aldark έγραψε:
γαμωτο σας νεκροθαφτες τους πεθανατε ολους και στο προηγουμενο και σε αυτο το φορουμ, γιατι να πεθανει καποιος ? τοσο πολυ τους μισειτε ? αν πεθανει καποιος ο επομενος θα ειναι ο oda που θα φυγει απο τουτο τον κοσμο !

Εσυ ρε δεν ηθελες πολυ αιμα και ετσι? :Ρ damn i am dying.
ηθελα αιμα αλλα οχι των straw hats ellefson is an idiot

didimakia

didimakia

 

Eπισης η ιδεα το να πεθανει ο Usopp προστατευοντας ολο το crew και αποδεικνυοντας οτι ειναι ενας πραγματικα γενναιος ηρωας ειναι ακρως επικη...


_________________
Shadow Ace έγραψε:κουκλος ο πατισσον καλε

D.Dragon

avatar

 

Zoro επειδή έπρεπε να το πάθει αρκετές φορές και Ussop ίσως εκπληρώνοτας έτσι το ονειρό του.

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
Αν ψοφησει το τανουκι δε θα με χαλασει καθολου....


_________________
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

maggie

maggie

 

Grimmy έγραψε:Αν ψοφησει το τανουκι δε θα με χαλασει καθολου....
Lelouch δεν το περιμενα αυτο απο εσενα... you failed,sir.


_________________
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Tumblr_n0ukph8HKw1r012yho1_500

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
Βασικα οποιος και να πεθενε δε θα με χαλαγε....

Απλως ο τσοππα μου τη δινει και λιγο... sry maggie


_________________
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 2cxdsfp

[font=Times New Roman]~ Behold, there was destruction and there was calamity on the planet. The sky vanished and the sky became frozen. Nature halted the circle of life, which was essential for the recognition of man. Thes narrators of these words have long since exited the stage and the curtain of the “system” has visibly fallen. However, even in this devastated world, one still cannot escape from the existence of this circle.[/font]

zOOOk

zOOOk

 

αν είναι να πεθανει ο luffy θα είναι γελονταϛ όπωϛ έκανε ο gol..... your mom=15$


_________________
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 60816
Σπόιλερ:

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Grimmy έγραψε:Βασικα οποιος και να πεθενε δε θα με χαλαγε....

Απλως ο τσοππα μου τη δινει και λιγο... sry maggie
aaaaaah!

On Topic: Είναι νωρίς ακόμα για να πεθάνει κάποιος. Δεν πιστεύω πως θα πεθάνει κανείς αλλά σε μια τέτοια περίπτωση θα προτιμούσα(μαζί με τους περισσότερους) να πεθάνει ο Luffy για να δώσει έμφαση στα τελευταία Chaπters του "One Piece" ο Oda. nice!

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
βασικα αυτα το τοπικ ειν ανουσιο μιας και κανενας τους δν μπορει να πεθανει...ο λουφυ στην αρχη ειπε οτι θα συγκεντρωση 10 συντροφους μεχρι τωρα ειν 8 και λοιπουν αλλοι 2 αρα δν παιζει να σκοτωσει καποιον γτ μετα θα πρεπει να τν αντικαταστησει και να αλλαξει και ολο το κλιμα στ πληρωμα...αυτος που για μενα πρεπει να πεθανει αλλα οχι τωρα αφου προπονηση πρωτα τν λουφυ,ειν ο rayleigh και μετα θα γινει ακομα πιο imba gj!
Σπόιλερ:

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
για το τέλος κυρίως μιλάμε

maxuris

maxuris

 

Κανενας δεν θελω να πεθανει , εκτος και αν κανουν recruit κανεναν epic fail character βλεπε pandaman (θεε μου!!!)


_________________
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 757b32

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
maxuris έγραψε:Κανενας δεν θελω να πεθανει , εκτος και αν κανουν recruit κανεναν epic fail character βλεπε pandaman (θεε μου!!!)


ε οχι δν θελει μπαν αυτος...να βριζει τν θεο εστι τστστστσ αναγωγοι pandaman for the win

βασικα και εγω ποιο μετα ελεγα να δεθει πρωτα με το λουφυ προπονοντας τν και μετα να πεθανει προστατευοντας τν gj!

TeoJordan

TeoJordan

 

Ψήφισα μονο και μονο Brook επειδή πρώτον είναι αθάνατος και δεν θέλω να πεθάνει κανεις απ τους υπολοιπους !!!


_________________
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 One_piece_wanted_posters_wallp_by_difenderu
https://www.youtube.com/user/TeoJordanGR

Tsiakkos

Tsiakkos

 

Ψήφισα κι εγώ Brook να ψοφήσει αλλά... είναι ήδη ψόφιος! Yohohohohohoho


_________________
One Piece, Naruto, Bleach, Gintama, Fairy Tail και τα μυαλά στα κάγκελα!!! :D
http://tsiakkos-rg.blogspot.com/

Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Strawhat_piratesedited
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Luffygoku
Αν έπρεπε να πεθάνει ένας Nakama από το crew.. - Σελίδα 3 Goku
http://tsiakkos-rg.blogspot.com/

magician

avatar

 

ReBoRn23 έγραψε:βασικα αυτα το τοπικ ειν ανουσιο μιας και κανενας τους δν μπορει να πεθανει...ο λουφυ στην αρχη ειπε οτι θα συγκεντρωση 10 συντροφους μεχρι τωρα ειν 8 και λοιπουν αλλοι 2 αρα δν παιζει να σκοτωσει καποιον γτ μετα θα πρεπει να τν αντικαταστησει και να αλλαξει και ολο το κλιμα στ πληρωμα...αυτος που για μενα πρεπει να πεθανει αλλα οχι τωρα αφου προπονηση πρωτα τν λουφυ,ειν ο rayleigh και μετα θα γινει ακομα πιο imba gj!
Σπόιλερ:

Σορυ αλλα ειναι 9 αρα μενει αλλος ενας.
Κι εγω θα πω τον Luffy για θα ηταν το πιο επικο φιναλε.Πρωτα να βρει το One Piece (στο οποιο εγω δεν πολυπεριμενω καποιον χρηματικο θησαυρο, αλλα κατι ποιο Odiκο που θα περασει και καποιο μηνυμα) και υστερα να πεθανει.Αν κι εχω την εντυπωση πως δεν θα γινει.Δηλαδη πιστευω πως αν καταφερνε να φτασει στο σημειο του Gold Roger η του Ace με λιγα λογια να εφτανε στο σημειο να πανε να τον εκτελεσουν στο τελος θα εσκαγαν οι nakama και θα γινοταν του Μεταξουργειου.Κι ετσι θα τελειωνε.Αφηνοντας τη γλυκα οτι θα συνεχισουν να σαλπαρουν στις θαλασσες.Η θα χωριζαν αφου βρησκαν το One Piece.

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
9 είναι στο πλήρωμα..όμως οι σύντροφοί του είναι 8...άρα αφού είχε πει πως 10 θα είναι καλά(εννοώντας τους Nakama)μένουν άλλοι 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης