Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Διαγωνισμός: Καλύτερος ορισμός Φόρουμ

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 10]

Aldark

Aldark

 

και θα ρίχνω warn στα σπαμέρια


_________________
Διαγωνισμός: Καλύτερος ορισμός Φόρουμ - Σελίδα 10 Maxres11

Shikkoku

Shikkoku

 

Μετά μπορούμε να κρατήσουμε την μπάρα του forumgreek επάνω;


_________________
Διαγωνισμός: Καλύτερος ορισμός Φόρουμ - Σελίδα 10 Maxresdefault

Scarlet D.

Scarlet D.

 

οχι μονο θα την κρατησουμε. Θα μπορουμε και να γραψουμε το ονομα μας και αντι για forummotion να λεει "One Piece Gr" ξερω γω


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

νο σιτ''


_________________
Διαγωνισμός: Καλύτερος ορισμός Φόρουμ - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εγω φταιω που απανταω .... καμια αλλη ερωτηση?


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Shikkoku

Shikkoku

 

Θα κάνεις βίντεο Q&A στο youtube;


_________________
Διαγωνισμός: Καλύτερος ορισμός Φόρουμ - Σελίδα 10 Maxresdefault

Scarlet D.

Scarlet D.

 

hello, ειμαι ο 2j και αν δεν σταματησεις να βγαινεις offtopic θα φας banhammer :3


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Aldark

Aldark

 

επειδή δεν προειδοποίησα πριν (για το αυτονόητο) αλλά και για να μη γινόμαστε κακοί , το επόμενο "άκυρο" ποστ θα υποστεί κυρώσεις  nice!


_________________
Διαγωνισμός: Καλύτερος ορισμός Φόρουμ - Σελίδα 10 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι δεν έφτασε να το πει ο δήμος επρεπε κι εσύ... και εσείς είστε οφ τοπικ ξέρετε όταν κάνετε και καλά υποδείξεις... ρίξτε μου αλλάρίχτε κι απο ένα σε σας κουφάλες αλλιώς κάνετε κατάχρηση...


_________________
Διαγωνισμός: Καλύτερος ορισμός Φόρουμ - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

Ο Viper μίλησε για banhammer και το είπε σε φιλικό τόνο. Θεώρησα σωστό να το επισημάνω. Οποιοδήποτε πρόβλημα υπάρχει μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου μέσω πμ (και ότι άλλο :p). Δε θεωρώ ότι καταπατήσαμε κάποιο κανόνα , ήθελες να παίρνουμε κεφάλια έτσι; (Και πάλι ρητορικά μιλώ , μπορούμε να συζητήσουμε όπου θες ή να πεις τα παράπονά σου και στο "κουτί" ) .
Χαρακτηρισμοί όπως "κουφάλες" καλό θα ήταν να περισσεύουν επίσης , χάρην ευμορφίας και καλής θελήσεως έναντι στους συνομιλητές nice!.
Δε θα "ρίξω" κάποια προειδοποίηση , εύλογο το ποστ σου , αλλά δεν είχα (ούτε ο Βάηπερ) στην προκειμένη περίπτωση κάποιο απώτερο σκοπό. Ελπίζω να σε κάλυψα φίλε μου Τσίχλα.


_________________
Διαγωνισμός: Καλύτερος ορισμός Φόρουμ - Σελίδα 10 Maxres11

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτο που όταν στην λένε βρίσκεις την ώρα να ποστάρεις λες και είσαι πρόεδρος της κομισιον και όχι φλωρουμιστής με ξεπερνάει... whatever you say... τεσπά ρίξε μου τώρα...

[adm]Warned: Κατόπιν συνεννοήσεως της συντονιστικής ομάδας και λαμβάνοντας υπόψην τις προαναφερθείσες δημοσιεύσεις , αυξάνεται κατά 25% η μπάρα προειδοποιήσεων. [/adm]

edit by Aldark: δυστυχώς ή ευτυχώς είμαι πρόεδρος της φορουμικής κομισσιόν :P mouth shut


_________________
Διαγωνισμός: Καλύτερος ορισμός Φόρουμ - Σελίδα 10 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης