Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Επόμενο

Ποιός είναι ο Eiichiro Oda?

Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c1028%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 28% [ 5 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c1033%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 33% [ 6 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c100%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c106%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 6% [ 1 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c100%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c100%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c1017%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 17% [ 3 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c100%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c106%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 6% [ 1 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c106%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 6% [ 1 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c100%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c100%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c106%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 6% [ 1 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c100%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c100%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c100%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c100%Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Vote_c10 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 18

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 15]

Aldark

Aldark

 

tsiprit μήπως; heh look at that


_________________
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Maxres11

Santouryuu

Santouryuu

 

Δτεθρεισερ!


_________________
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Usopp_flag___one_piece_by_sanji_devastador

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Santouryuu έγραψε:Δτεθρεισερ!

Oταν φαω perma-ban τοτε το νεο μου account θα ειναι αυτο.... :mueh: :haha:

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Zwhuew

Yaoi confirmed!!! :haha: :haha: :haha:
Oda-sensei.. τι έχεις να πεις για τα συναισθήματα του Βarto για τον Luffy?? heh look at that heh look at that heh look at that heh look at that


_________________
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Untitled-1-7

Tcixlas

Tcixlas

 

γιαοια ακόμα και στα αντριλικια???? φακκκκ

δημήτρη μετά την παρασκευή φάε ότι θες... πριν την παρασεκυή θα σκοτώσω και αντμιν να μην σου ρίξει μπαν:p μίλησα σήμερα με τους μαλακες πατρινους που ήταν να έχουν στείλει το λαπτοπ και μου είπαν παρασκευή μεσημέρι θα είναι εδώ


_________________
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

ωραια ιδεα οποιος την σκεφτηκε την πλακα...εγω θα πω οτι ειναι ενας απο τους αντμιν γιατι αμα δεν κανω λαθος μπορειτε να δειτε την IP των μελων και με μια απλη ταυτιση θα βλεπατε ποιος ειναι..εκτος αμα δεν θελετε να βρεθει... heh look at that


_________________
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εχει ιστορια ο τυπος. Καλη σκεψη αλλα υπαρχουν δυο προβλήματα

1) Φαινεται ότι εχει proxy στην ιαπωνια(για να κανει το αστειο πιο πιστευτο) και μεχρι τωρα δεν τον εχουμε πιασει με άλλη ip

2)Δεν θελουμε να τον μπανναρουμε επειδή εχει πλακιτσα, βασικα μιλαει μονο στο σπαμ και περιμενουμε να κανει το λαθος και να μπει με λαθος ip, αυτά από μενα


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

ποιος μπαινει σε τοσο μεγαλο κοπο απλα για να κανει μια πλακα? λολ εχουμε να κανουμε με επαγγελματια που το εχει παρει πολυ σοβαρα...ή αντμιν μας δουλευετε και εμεις χαμπαροι careless run careless run ...

μου αρεσει που οι περισσοτεροι εχουν επιλεξει ο αληθινος :P

Eiichiro Oda

Eiichiro Oda

 

しかし、私は本当に午前


_________________
富・名声・力
かつて この世の全てを手に入れた男「海賊王」ゴールド・ロジャー
彼の死に際に放った一言は 全世界の人々を海へ駆り立てた

「おれの財宝か?欲しけりゃくれてやるぜ…
さがしてみろ この世の全てをそこに置いてきた」

(男達は、グランドラインを目指し、夢を追いつづける)

世は(まさに)大海賊時代を迎える—

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μπηκε δεν μπηκε σε κοπο τον τιμω μονο κσι μονο γι αυτό, τωρα από δω και περα αν δεν παρει τροπη το πραγμα και αρχισει βλακείες δεν τον μπανναρω


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Crimson Viper έγραψε:μπηκε δεν μπηκε σε κοπο τον τιμω μονο κσι μονο γι αυτό, τωρα από δω και περα αν δεν παρει τροπη το πραγμα και αρχισει βλακείες δεν τον μπανναρω
καλα θα κανεις γιατι αν οντως ειναι απλα μια πλακα και δεν ενοχλει κανεναν ειναι καλογουστη φαρσα και ωραια ιδεα...εχει μεταφρασει ποτε κανενας αυτα που γραφει μπας και δινουν κανενα στοιχειο για το ποιος ειναι;



EDIT:to google μεταφραζει τα λογια του σε however,i really am...μου αρεσει που εχει βαλει και κομμα

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ποιος ψήφισε τον καημενο τον karamin δεν ξέρω. :xD:


_________________
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Untitled-1-7

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ναι ρε βεβαια το μεταφράζουμε. Μερικες φορες ο τσίχλας του κανει και διαλογο στα ιαπωνικα XD...Μεχρι στιγμης δεν εχει πει κατι περιεργο απλα τρολλαρει. Μια στιγμη ο santoryuu τον ρωτησε, τι θα γινει μετα στο one piece και αυτος απαντα

"ο luffy θα γινει ο βασιλιας των πειρατων"

άλλη μια στιγμη τον εβριζε ο τσίχλας και απειλουσε ότι θα κανει το επομενο chapter χαλια και ότι δεν θα το βγαλει αυτήν την εβδομαδα XD


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Crimson Viper έγραψε:ναι ρε βεβαια το μεταφράζουμε. Μερικες φορες ο τσίχλας του κανει και διαλογο στα ιαπωνικα XD...Μεχρι στιγμης δεν εχει πει κατι περιεργο απλα τρολλαρει. Μια στιγμη ο santoryuu τον ρωτησε, τι θα γινει μετα στο one piece και αυτος απαντα

"ο luffy θα γινει ο βασιλιας των πειρατων"

άλλη μια στιγμη τον εβριζε ο τσίχλας και απειλουσε ότι θα κανει το επομενο chapter χαλια και ότι δεν θα το βγαλει αυτήν την εβδομαδα XD
τωρα εξηγειτε το break της προηγουμενης βδομαδας...ποσο καιρο παιζει αυτη η φαση ρε παιδια;

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αα μην νομιζεις 3-4 μερες θα χει


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Patty D.Luffy έγραψε:Ποιος ψήφισε τον καημενο τον karamin δεν ξέρω. :xD:


XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX ΚΛΑΙΩ!!!! :xD: :xD: :xD: :xD: :xD: :xD:

Θελετε να μας βγαλετε απο την μεση......

Tcixlas

Tcixlas

 

ένας ένας φαίνονται οι ύπολοι τρολάδες... έλα ξεράστε τα όλα... με εντυπωσιάζει ο ριμπορν είναι η αλήθεια... εύγε νέε μου


_________________
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ολοι τρολλαδες είναι καταβαθος, ο oda απ ότι εχω καταλαβει εχει φτιαχτει από την τρολλοενεργεια που υπαρχει στο φορουμ, δεν είναι ανθρωπος!


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

23ReBoRn23

23ReBoRn23

 

Tcixlas έγραψε:ένας ένας φαίνονται οι ύπολοι τρολάδες... έλα ξεράστε τα όλα... με εντυπωσιάζει ο ριμπορν είναι η αλήθεια... εύγε νέε μου
ειμαστε συνομηλικοι ρε χαχα
νομιζω οτι θα ηταν καλη ιδεα αμα συμφωνει και ο οντα φυσικα να βαλουμε μια προθεσμια στο πολλ και να δουμε αν στον τελος τον πετυχαμε ή οχι...και οσοι τον πετυχαν θα παρουν καποιο δωρο :P
Σπόιλερ:

@βιπερ λολ τρολοενεργεια


_________________
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Silver_rayleigh___one_piece_by_neoxh2o

Scarlet D.

Scarlet D.

 

αν εχουμε 5 ψηφους ότι είναι ο αληθινος, πως περιμενεις να βγει ότι καποιος είναι XD


_________________
Oreno Tzaihoka, oskilia kuritiru, sagasi! Kono yono sumeteo sokoni oitekita!
http://www.onepiecegr.com/

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Δεν είναι δηλαδή;


_________________
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 33k6s5i Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Fvve46

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι αλλά τώρα που εγώ έγινα παλιός στο σπαμ είσαι νεός... το παίζω σαν τον αλνταρκ λίγο μπος στα νέα μέλη... θα αρχίσω κι εγώ σε λίγο να αναπολώ τους παλιούς και ας μην τους ξέρω...

όσο για τον οντα είναι σατανικο σχέδιο εγώ αυτό πιστεύω


_________________
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Eiichiro Oda

Eiichiro Oda

 

親愛なるファンはあなたに感謝し、私は次の章の良いを行います


_________________
富・名声・力
かつて この世の全てを手に入れた男「海賊王」ゴールド・ロジャー
彼の死に際に放った一言は 全世界の人々を海へ駆り立てた

「おれの財宝か?欲しけりゃくれてやるぜ…
さがしてみろ この世の全てをそこに置いてきた」

(男達は、グランドラインを目指し、夢を追いつづける)

世は(まさに)大海賊時代を迎える—

Tcixlas

Tcixlas

 

私はあなたによく表示されていないので、落ち着くためにたわごとを取って再


_________________
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Tumblr_inline_ngc96fN1B21s7ne15

Aldark

Aldark

 

το παίζω σαν τον αλνταρκ λίγο μπος στα νέα μέλη... θα αρχίσω κι εγώ σε λίγο να αναπολώ τους παλιούς και ας μην τους ξέρω.
ξεκίνα από τώρα! Πόσο ωραία περνάγαμε με τον serestrum τη nami και τον morth... :cry


_________________
Ποιός πραγματικά ειναί ο Eiichiro Oda - Σελίδα 4 Maxres11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 15]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης