Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Πάσης φύσεως στοιχηματικά και προγνωστικά

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man? wtf man?

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν είναι να βαράς το κεφάλι σου στον τείχο? αυτός με μαθαίνει να παίζω κυρίως δεν ξέρω και τέλεια

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
ρε εχω δελτιο στο σπιτι....... τωρα το θυμηθηκα.... :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Πάσης φύσεως στοιχηματικά και προγνωστικά - Σελίδα 3 2mnjew1

Tcixlas

Tcixlas

 

ωραία για το στάνταρ συμπληρώνεις το Σ δίπλα απο το ματσ αριστερα
για το σύστημα τα 3,4,5 και τα 5άρια που σου λέω στον πολλαπλασιαστή απο κάτω απο το 5 του συστήματος το 5 :p

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ρε πειτε κανα ματσακι να τους παρουμε τα σωβρακα σημερααααααααα......

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν κοιταξα ακομα είχα κάτι τρεξιματα με το αμαξι σήμερα και μαλλον θα εχω και αυριο τράκαραν σε μια μερα το πρωί τον πατερα μου και πιο μετά εμένα φακ... και τα 2 αμαξια θελουν συνεργειο... θα μς βγει ο κουκος αηδονι

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Tcixlas έγραψε:δεν κοιταξα ακομα είχα κάτι τρεξιματα με το αμαξι σήμερα και μαλλον θα εχω και αυριο τράκαραν σε μια μερα το πρωί τον πατερα μου και πιο μετά εμένα φακ... και τα 2 αμαξια θελουν συνεργειο... θα μς βγει ο κουκος αηδονι

Ριχνεις ενα 2ευρω καρφι κα βγαζεις τη ζημια τους ενος αμαξιου.... :xD:

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι αμα το πιασω το 300άρι ισως

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Λοιπον μερικα αχαστα σημερινα για μεγαλο ταμειο..... :xD:

1340 Αστον Βιλα - Μπερμιχαμ 2 (3,25)
1337 Λεστερ - Γουεστ Χαμ 2 (3,00)
1339 Πρεστον - Μπορνμουθ 1 (2,95)
754 Εβιαν - Ερυθρος Αστερας 1 (2,20)
753 Κλερμον - Αζαξιο 1 (1,85)
750 Λαβαλ - Μπουργκ Περοναζ 1 (2,18)
635 Κροτονε - Μπαρι 2 (2,30)

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν παίζεις κι ένα για μένα? με ένα 2 ευρο και το κρατάς απο τα κέρδη διπλο

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Μετα την χθεσινη πανωλεθρια επιστρεφουμε σημερα δριμυτεροι με νεους αγωνες για ταμειο....

1513 Νοργουιτς - Γουεστ Μπρομ 2 (3,05)
1347 Νιουκαστλ - Σεφιλντ Γουεντ. 2 (4.00)
555 Χερακλες - Φιτεσε 1 (2,30)
633 Αννοβερο - Στουτγκαρδη 2 (2,30)
737 Μαλαγα - Βιγιαρεαλ 2 (2,60)

Tcixlas

Tcixlas

 

τα πρώτα δύο πολύ δύσκολα

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
To ξερω αλλα εαν δεν ρισκαρεις δεν πας και κουβα.... :haha:

Tcixlas

Tcixlas

 

:xD: :xD: :xD: deathracer... θα το λέω απο δω και πέρα χαχαχα

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Τα σημερινα αχαστα ματς.....

855 Εμεν - Γιονγκ Αιντχοφεν 1 (1,55)
1047 Κρετειγ - Χαβρη (2-3 goals) (1,70)
945 Ρεμς - Λιλ 2 (2,60)
1048 Λανς - Σοσο 1 (2,12)
1050 Mπουργκ Περοναζ - Εβιαν 1 (2,02)
1052 Νιορ - Κλερμον Χ (2,80)
561 Φουλαμ - ΚΠΡ Χ (3,15)

Tcixlas

Tcixlas

 

καλά ήταν δεν έχω δει αποτελέσματα πως πήγες? εχω πάνω απο βδομάδα να παίξω με ψιλοτρεξιματάκια γιατί δεν είχα χρόνο να ψαχ΄τω νγα βγάλω καλά ματς για δυνατο δελτίο

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Επαιξα ενα συναιτερικο με ενα φιλαρακι εχθες αλλα η πορνη η Aτλετικο δεν ισοφαρισε την Βιγιαρεαλ με αποτελεσμα να παμε ταμειο 10 ευρω. Με το 10ρικο θα παιξουμε το σημερινο για πολλα κερδη. Εαν πιαναμε το Χ θα παιρναμε 60ευρω διοτι η αλλη η πορνη που ακουει στο ονομα Λυων εφαγε τριμπαλο απο την Μπορντο που ειχε φαει 6 μπαλακια την προηγουμενη αγωνιστικη. Το ειχαμε παιξει και αυτο Χ. Εαν τα πιαναμε ολα θα περναμε 300 ευρωπουλα.

Λοιπον εχω ξεχωρισει μερικα ματς για μεγαλο κουβα σημερα....

962 Ρουμπιν Καζαν - Ουραλ  (No goal 1,62)
997 Λοκερεν - Κλαμπ Μπριζ 2 (1,92)
1002 Ατλετικο Παραναενσε - Ποντε Πρετα 2-3 goals (1,70)
960 Κριλια - Ντιναμο Μοσχας 1 (2,80)
860 Τζενοα - Μιλαν 2 (2,15)
738 Λα Κορουνια - Εσπανιολ 1 (2,00)
1007 Σαντος - Ιντερνασιοναλ Χ (3,15)
1006 Φιγκειρενσε - Κορινθιανς 2 (2,18)

Tcixlas

Tcixlas

 

to 738 θα το πάρει η εσπανιολ και το απο κάτω δνε θα έρθει χ παίξτο καλύτερο οβερ

Hawkins

Hawkins

 

ο μαστερ του στοιχηματος χοκ κερδισε χθες 30 ευρωπουλα(να'ναι καλα η β'ρωσιας)

μιας και τα περισσοτερα ταμεια στα 4 χρονια που παιζω στοιχημα εχω παει με τσαμπιονς λιγκ ας σας δωσω τα φωτα μου


μπορισοφ-ρομα τα μπετα ειναι αρκετα δυνατα στην εδρα τους και η ρομα θα παιξει χωρις 3 βασικους παιχτες της (μεσα σε αυτους και ο τοτι) σε αυτο το ματς μπορουν να ερθουν ολλα τα αποτελεσματα αλλα πιο πιθανο ειναι το χ

μπαρτσελονα -λεβερκουζεν η μπαρτσα χωρις τον μεσσι ειναι αλλη....προερχεται απο σειρα με ασχημα παιχνιδια και αναμενεται η απουσια του μεσσι να την επιρεασει
καλητερη επιλογη εδω ειναι το goal-goal

πορτο-τσελσι ο οπαπ θεωρει την πορτο το φαβορι και η αποδοση ειναι με το μερος της...εγω ομως δεν την θεωρω φαβορι εχει πολυ καλη παραδοση η τσελσι με πορτογαλικες ομαδες και το διπλο ειναι σιγουρακι

αυτα για σημερα αυριο θα γινει η αναναιωση της στηλης του χοκ

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ρε πες κάνα β Ρωσίας διότι τα ζώα δεν έχουν ρεπορτάζ. Χθες έπιασα από Ρωσία 1η 2/2....(αμκαρ & ροστοφ)

Tcixlas

Tcixlas

 

εκτος απο το χ στα άλλα συμφωνω κατα βάση... καλή ανάλυση

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Κάνα ακριβές σκορ θα παίξω σημερα

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ πάλι τιποτα μάλλον αφου πληρωθώ απο αρχες του μήνα ξανα

Hawkins

Hawkins

 

παλια που κερσιζα συνεχεια (οχι πολλα λεφτα 15-30 ευρω αλλα βαλε οτι κερδιζα 2-3 φορες το μηνα) εμπαινα κινγμπετ και εβλεπα τα προγνωστικα ολλον οχι μονο ενος και απο αυτους διαλεγα μερικα παιχνιδια που θεωρουσα πιο πιθανα βαση της αναλυσης και τα επαιζα,αυτο αρχισα να κανω και τωρα αλλα ταυτοχρονα τωρα βρηκα μια σελιδα foxbet που ειναι ενας τυπος που μιλαει για αργεντινη μονο και εχει πιασει 51 στα 80 παιχνιδια τα ματσακια του ειναι καλο να τα παιζεται

για σημερα εγω δεν διαβασα κανα πρωγνοστικο αλλα επαιξα

ροτσντειλ-σριουσμπερι 2 η σριουσμπερι ειναι ανεβασμενη πολλη τελευταια το ακριβως αντιθετο απο την ροτσντειλ

σκανθορπ-γουολσολ 2 η γουολσον δεν εχει χασει ακομα εκτος εδρας και η σκανθορπ δεν πειθη καθολου...αυτο το ματς το φοβαμαι ομως γιατι ισως βγει σημερα η κουραση της γουολσολ απο τα συνεχομενα παιχνιδια

γουιγκαν-μιλγουυολ χ η γουιγκαν δεν εχει χασει εντος η μιλγουολ δεν εχει χασει εκτος...η επιλογη με το λιγοτερο ρισκο ειναι το χ

ενα ματσακι που δεν το επαιξα αλλα το λενε πολυ ειναι το ακριγκτον-γεοβιλ να παει διπλο μπομπα

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Επαιξα 5 ακριβες σκορ σε συστεμ 2-3-4-5. Εαν παω ταμειο θα σας πω τις επιλογες μου... :xD:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης