Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Mπορει ο zoro να χρησιμοποιεί Haoshoku Haki?

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Εγω παντως το θεωρω πλεον γεγονος. Ο Ζορο χρησιμοποιει το Conquering King's Haki
Μπορει να ειναι πιο αδυναμο απο του Λουφαρου αλλα το χρησιμοποιει.
Αν θυμαστε καλα. Ο εκανε το ιδιο o Luffy στο Amazon lilly οταν παλευε με τις αδερφες και πηγαν να σπασουν τα αγαλματα και εκεινος δεν τις εκανε να λιποθυμησουν επειδη δεν ειχαν αδυναμη θεληση αλλα και δεν ηταν αρκετα δυνατο το haki του για αυτες .Τις ζαλισε και εβαλε η αλλη υπακουα το αγαλμα κατω. Εγινε ακριβως το ιδιο. ΤΕΛΟΣ
Απλα η Τασιγκι κοιμαται ορθια και δεν χαμπαριασε. Και δεν νομιζω Να εβαλε τυχαια ο Οντα την εικονα που Ο Ζορο δειχνει το ματι του...

N_G

N_G

 

Άμα θέλετε King's Haki τότε το χει και το έκανε....
Τις καρδιές μας δεν τις χαλάμε whistle

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
N_G έγραψε:Άμα θέλετε King's Haki τότε το χει και το έκανε....
Τις καρδιές μας δεν τις χαλάμε whistle
luck luck luck luck

Monkey.D.Monkey

Monkey.D.Monkey

 

gj! gj! gj!

Aokiji_Kuzan

Aokiji_Kuzan

 

Εγώ θα περιμένω να έρθει το επεισόδιο στο anime για να καταλάβω τι ακριβώς έπαιξε στη φάση αυτή με τη Μονέτ, ο τρόπος που την έκοψε ήταν πραγματικά κάτι παράξενο..και ο διάλογος Μονέτ-Ζόρο δε βγάζει και πολύ νόημα.

petrikios

petrikios

 

Στο συγκεκριμενο τσαπτερ,αναφερει οτι ο Ζορο σαν beast μου ειναι την κατατρομαξε με αποτελεσμα αυτη να τα χασει,και να γινει ενα κομματι χιονι που δεν μπορουσε να ενωθει...η Μονετ νομιζε οτι ο Ζορο θα της ορμηξει χρησιμοποιοντας Busoshoku Haki,γιατι πιο πριν την ειχε ηδη χτυπησει με αυτο,με λιγα λογια εκεινα τα δευτερολεπτα η Μονετ ειδε τον Ζορο να ερχεται σαν δαιμονας κατα πανω της,ειχε πειστει πλεον οτι αυτη ειναι η τελευταια στιγμη της ζωης της...οταν ομως διαπιστωσε οτι ο Ζορο απλα μπλοφαρε ηδη ειχε παραλυσει απο τον φοβο της παθαινοντας σοκ...αρα δεν μου φαινεται πολυ γελοιο εμενα το γεγονος να τρομαξε

Santouryuu

Santouryuu

 

μου ηρθε ξαφνικα στο νου η φαση στο ennies lobby οπου στην εισοδο του "δικαστηριου" εκανε παλι τα μαγικα του και εμφανιστηκε μια μαυρη σκια. ισως να εχει αυτο σχεση.... και να μην εχει haoshoku εχει σιγουρα κατι σαν demon μεσα του!

zoro, you are so epic! maggies fav vatomouros fav

Santouryuu

Santouryuu

 

Προβλεψαρα απο το 2013...

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
πςςςςς....... gj! gj! gj! gj!

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί που επιβεβαιώθηκε παππου αυτό?

Aldark

Aldark

 

ποστ πετρίκιου από πάνω... so bored. i miss the old days....

υγ: δε θυμάμαι τη σκηνή που λέει ο zoro fanboy d. essien

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ την θυμάμαι αλλά τσάμπα χαίρεται ο φανμποης.... όσα δεν φτάνει η αλεπού.... έτσι είναι παππού... γέρασες και ήρθαν τα νεούδια που πηδαν ψηλότερα και τώρα πρέπει να κάτσεις κάτω και να πεις τα θίορις σου για το ζόρο... πες μας λοιπόν έχει κονκουερορς χάκι ή δαίμονα?

Santouryuu

Santouryuu

 

@αλνταρκ, που να θυμασαι...αφου δεν ασχολεισαι και πολυ καιρο με OP.

@trident sakis rovas, εχει δαιμονα που συγκρινεται με "κονκουερορς"... δες απλα τι επαθε η μονε...

Tcixlas

Tcixlas

 

μιχαλάκη μας τα χαλάς σταντέ έχει κονκουερορς αφού είναι vice captain και badass... εγώ πιστεύω ότι έχει δαίμονα απο καταραμένο σπαθί και θα πάρει κι άλλα καταραμένα σπαθιά μετά το wano γιατί στο timeskip δάμασε τον δαίμονα μέσα του και πιστεύω ότι γι αυτό έχει κλειστό το ένα μάτι... οπότε θα μπορεί να έχει και δεύτερο καταραμένο σπαθί... απο κει και πέρα πιστεύω ότι αυτή η μάυρη αυρα έιναι δαίμονας αλλά έχει και κονκουέρορς και όταν θα συνδυάζονται θα είναι φονικό και απο τη στιγμή που ο ρειλιφ ήταν vice captain και τον λένε dark king rayliegh πιστεύω ότι προς τα εκεί οδηγείται και ο ζόρο γιατί κι ο rayliegh ξιφομάχος είναι και έχει και conqueror's haki

Santouryuu

Santouryuu

 

Θα το εδειχνε στο φισμαν οταν ο λουφι τους ξεπαστρεφε χιλιους χιλιους με το δικο του...

Tcixlas

Tcixlas

 

αν ήταν έτσι θα έδειχνε και το gear 4th του λούφυ σε όλα αυτά... το κάνει για την εξέλιξη των χαρακτήρων αν το ππαμε ετσι και ο σαντζι έιναι φλωράκι του κερατα και 2 χρόνια φόραγε φούστες γιατί μέχρι τώρα αδύναμος έχιε φανεί... απλά εξυπηρετεί όλο αυτό που κάνει ο oda στο να βγαίνουν μετά τα φανμποις και να λένε είδες που σου έλεγα ότι ήταν δυνατος? και μετά πάλι όχι είδες τώρα ότι ο σαντζι ήταν πιο δυνατός και το έκρυβε? και ουτω καθεξης συνεχόμενα αυτό θα κάνει χαχα

Santouryuu

Santouryuu

 

Τοτε γτ μας εδειξε τα υπολοιπα χακι; πιστευω οτι δεν εχει κονκουερορς, απλα γτ δεν εχει χακι ο ιδιος... ο,τι κανει ειναι η προβολη στα σπαθια... οποτε λογικο το κονκουερορς να εχει αλλη μορφη σ'αυτον

Aldark

Aldark

 

@σαντο ναι...μόνο 6,5 χρόνια ασχολούμαι έχεις δίκιο heh look at that :buhu: 

πιστεύω έχει armament και παίζει και κάτι με δαίμονα , αν δείτε θεωρίες (πχ άλφα) , πιθανά να σχετίζονται με deamon και ο μιχόκ ίσως και ο ντοφλαμίνγκο!

Tcixlas

Tcixlas

 

την έχω δει την θεωρία γενικά τις ξεπατώνω απο 5-6 με το που ανεβάσουν είναι κάποιοι οπως ο αλφα που είναι γαμάτοι... αλλά έχει αρμαμεντ και observation που τα έχει δείξει σίγουρα τον δαίμονα τον έδειξε με το asura πάλι σίγουρα... αυτό που κάνουμε εικασία είναι το κονκουέρορς και μόνο σε αυτό δεν απαντάς ρε χαχαχαχ

Scarlet D.

Scarlet D.

 

του zorro του χρειαζεται περισσοτερο observation haki σαν swordsman που ειναι και λιγοτερο armasment αλλα κανεις δεν μπορει να αποδειξει οτι εχει/ δεν εχει αυτη τη στιγμη

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

τι λες ρε? αφου το observation το έχει δείξει στο anime ήδη και το armament το έχει δείξει στο manga πλάκα κάνεις? το haoshoku μένει να δούμε μόνο για να βγώ σωστός χαχαχα

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εχει δειξει armansment στο manga και το χασα?καααλα δεν βαριεσαι, τελος παντων θεωριες και καλα λενε οτι το ματι το εχει κλειστο επειδη δεν μπορει να ελεγξει το conqueror's haki του, αλλα τραβηγμενο μου φαινεται

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

χαχαχαχα όχι ρε δεν νομίζω πιο πολύ μου πάει για το δάιμονα χαχαχα

Mπορει  ο zoro να χρησιμοποιεί  Haoshoku Haki? - Σελίδα 2 Images?q=tbn:ANd9GcQHdCHrTbM-bQy58IIMqqC3DKR3wUS3q0kEUuwU8Ai4lWgjkADb

Hawkins

Hawkins

 

μα καλα κανενας δεν προσεξε οτι εχει την ουλη στο ματι που με αυτο μας δειχνει οτι το εχασε? +οτι ειναι πιο μπαντας τωρα και ολλοι θα λενε οτι εγινε ο καλητερος ξυφομαχος με ενα ματι.Επισης τι ειναι αυτο το οτι το κραταει κλειστο για να ελεγχει το χακι του κατακτητη?! νομιζετε οτι απο το ματι βγαινει?? :xD: :xD: απλα εστιαζει στα ματια...αυτη η δυναμη ερχετε απο το ποσο δυνατο ειναι το πνευμα του

Aldark

Aldark

 

Πιστεύω είτε ότι έχει κάνει seal κάποιο δαίμονα , ή έκανε ανταλλαγή το μάτι του με κάτι άλλο (με τον Μιχόκ , αλλά δε ξέρω τι είδους τράμπα μπορεί να έκαναν) , είτε το κάνει για handicup , είτε το έχασε στη μονομαχία ή και με έναν ηλίθιο τρόπο (ικανό τον έχω τον όντα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης