Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

League of Legends

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

26League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Πεμ 03 Φεβ 2011, 22:59

Aldark

Aldark

 

παω γραφτω

27League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Πεμ 03 Φεβ 2011, 22:59

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
Aldark παιδι μου κοψε τις μαλακιες με το LOL και ανοιξε κανα βιβλιο....

Btw εγω ειμαι aldarks sibling δεν μπορω να μπω στην ομαδα?

28League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Πεμ 03 Φεβ 2011, 23:02

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Θέλω και εγώ να μάθω για την ακολουθία αυτή περισσότερα...
Δάσκαλε μην με κρατάς στο σκοτάδι... :xD:

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

29League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Παρ 04 Φεβ 2011, 00:01

sirQuackly

sirQuackly

 

Herobuster
count me in!
14 lvl..
Jax pwns you all!
pame aurio ena 3v3?

30League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Παρ 04 Φεβ 2011, 00:04

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
πειτε και οι αλλοι levels...

εγω με τον Πετρο ειμαστε 30.
παιζουμε σχεδον μονο ranked και οσοι ειναι λιγοτερο απο 30 λεβελ θεωρουνται noobs και απορριπτονται~!

arigato gozaimasu for signing in xD

31League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Παρ 04 Φεβ 2011, 00:04

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Είμαι noob...

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

32League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Παρ 04 Φεβ 2011, 00:06

maxuris

maxuris

 

Ειμαι -1 λεβελ και εχω ξενερωσει καργα με το ποσο καμμενοι ειστε οποτε αλοχα here and there

33League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Παρ 04 Φεβ 2011, 00:17

sirQuackly

sirQuackly

 

ειμαι νουμπ :(
ποιος ειναι ο σκοπος στα ranked; υπαρχει παγκοσμια καταταξη;

34League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Παρ 04 Φεβ 2011, 15:12

didimakia

didimakia

 

Εγω δεν χρειαζετε να πω lvl γτ ξερετε οτι ειμαι pro 8-|

35League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Παρ 04 Φεβ 2011, 15:38

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
high voltage εδώ lvl 24

36League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Παρ 04 Φεβ 2011, 15:47

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
sasMAMAOlous,lvl στο απειρο και ακομα παραπερα

37League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Παρ 04 Φεβ 2011, 20:12

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
sirQuackly έγραψε:ειμαι νουμπ :(
ποιος ειναι ο σκοπος στα ranked; υπαρχει παγκοσμια καταταξη;

ναι υπαρχει...

αλλα εγω με τον Πετρο[Crowdon] δε παιζουμε γιαυτο...
εχει περισσοτερη πλακα γιατι ολοι παιζουν λιγο πιο σοβαρα και δεν ειναι τοσο retarded οσο στο κανονικο...

38League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 00:16

Giotto

Giotto

 

silk worm
silk worm
Λοιπόν θα αρχίσω λέγοντας ότι κατέβασα αυτό το παιχνίδι από το επίσημο site www.leagueoflegends.com. Καθώς το εγκατεστούσα στην μέση περίπου του install μου έλεγε πως έλειπε ένα αρχείο! Εγώ νόμιζα πως έκανα κάτι λάθος στο κατέβασμα οποτε ΠΗΓΑ να το κάνω uninstall από το πρόγραμμα... και εκεί έγινε το ΑΠΙΘΑΝΟ!!! Το πρόγραμμα έγινε κανονικά uninstall αλλά μετά από αυτό με περίμενε μια έκπληξη!

ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ!!!

Οι φάκελοι υπήρχαν κανονικά αλλά μέσα ήταν άδειοι!
Το πρόγραμμα κατά 99,999999999999999999999999999% είχε ΙΟ!
Τώρα το μονο που μου μένει είναι να κάνω Format ΤΟ PC ΜΟΥ!

Όσοι το έχετε κατεβάσει από εκεί δεν ξέρω τι θα κάνετε αλλά θα σας συνιστούσα να μην το κάνετε uninstall... ήρεμα με αυτό το καλόόόόόόό προγραμματάκι... μπορεί να σας δημιουργήσει προβλήματα!

ΥΓ. Δεν ξέρω για το παιχνίδι αλλά... καλύτερα να προσέχετε τι κάνετε...
Btw το AVG και το Avast το δεν κατάλαβαν τίποτα... από ιούς!

39League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 00:29

maggie

maggie

 

το κατεβασα και εγω χθες αλλα δεν μου εκανε τιποτα τετοιο XD

A και ρε γιατι κατεβασες απο εκει???? απο εδω επρεπε να το κατεβασεις...οχι οτι φταιει αυτο για τον ιο...

40League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 00:39

sirQuackly

sirQuackly

 

Δειτε το τρεηλερ να καειτε

https://www.youtube.com/watch?v=IzMnCv_lPxI

41League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 02:24

didimakia

didimakia

 

Τι ιος μωρε? εισαι τρελος?
Ενα τοσο διασημο και trustfull παιχνιδι λες να σου ενεργοποιει ιο οταν το κανεις απεγκατασταση?
Λιγη λογικη θελει >.<

42League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 10:06

Giotto

Giotto

 

silk worm
silk worm
Εγώ σου λέω τι έγινε ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ UNINSTALL!
Σίγουρα έχει ιο!
Αν δεν με πιστεύεις δοκίμασε το :p

43League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 10:49

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
Giotto έγραψε:Λοιπόν θα αρχίσω λέγοντας ότι κατέβασα αυτό το παιχνίδι από το επίσημο site www.leagueoflegends.com. Καθώς το εγκατεστούσα στην μέση περίπου του install μου έλεγε πως έλειπε ένα αρχείο! Εγώ νόμιζα πως έκανα κάτι λάθος στο κατέβασμα οποτε ΠΗΓΑ να το κάνω uninstall από το πρόγραμμα... και εκεί έγινε το ΑΠΙΘΑΝΟ!!! Το πρόγραμμα έγινε κανονικά uninstall αλλά μετά από αυτό με περίμενε μια έκπληξη!

ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΕΙΧΑΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ!!!

Οι φάκελοι υπήρχαν κανονικά αλλά μέσα ήταν άδειοι!
Το πρόγραμμα κατά 99,999999999999999999999999999% είχε ΙΟ!
Τώρα το μονο που μου μένει είναι να κάνω Format ΤΟ PC ΜΟΥ!

Όσοι το έχετε κατεβάσει από εκεί δεν ξέρω τι θα κάνετε αλλά θα σας συνιστούσα να μην το κάνετε uninstall... ήρεμα με αυτό το καλόόόόόόό προγραμματάκι... μπορεί να σας δημιουργήσει προβλήματα!

ΥΓ. Δεν ξέρω για το παιχνίδι αλλά... καλύτερα να προσέχετε τι κάνετε...
Btw το AVG και το Avast το δεν κατάλαβαν τίποτα... από ιούς!
ωραια μαγκες ο σκοπος μας επιτευχθεί γιουπι whistle κλειστε το τοπικ τωρα

44League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 12:47

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Giotto has slained Logic

G-g-g-odlike!

45League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 13:14

Aldark

Aldark

 

το χω αφησει στο 5% i rule!

46League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 13:31

Giotto

Giotto

 

silk worm
silk worm
sirQuackly έγραψε:Δειτε το τρεηλερ να καειτε

https://www.youtube.com/watch?v=IzMnCv_lPxI

Ακριβώς αυτό το trailer είδα και είπα να το κατεβάσω κι εγώ!

47League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 13:43

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
το κατέβασα και κόλλησα και εγώ Ιό...
φακ γιου ολ

48League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 14:34

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
αχ0αχ0αχ0χα0αχ0αχ0χα0αχ00αχ0αχ0αχ0χα0χα0αχ0!

Πετρο ξεκινησα να παιζω Poppy...

βρηκα το τελειο build και σκοτωνω οποιοδηποτε μαγο με λιγοτερο απο 3k ζωη :O

49League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 15:36

Giotto

Giotto

 

silk worm
silk worm
Johnyman έγραψε:το κατέβασα και κόλλησα και εγώ Ιό...
φακ γιου ολ

Τι σου έκανε ο Ιός;

50League of Legends - Σελίδα 2 Empty Απ: League of Legends Σαβ 05 Φεβ 2011, 16:15

Aldark

Aldark

 

δεν το εγκατεστησα , ειμαι θεουλης ^^

no virus !

ρε γρηγορη , μην τρολλαρεις τον κοσμο , στειλε λινκ απο κει που το πηρες εσυ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης