Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 11]

26[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Σαβ 08 Οκτ 2016, 15:39

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:δεν νομίζω ότι έγινε youtuber απλά βγάζει που και που βιντεάκια, δε νομίζω να σου δώσει χρονοδιάγραμμα
Η διαφορά του Sandokanthanos απο έναν απλό κράχτη και triggerer, είναι οτι ο sandokanthanos το κάνει με πρόγραμμα


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

http://www.onepiecegr.com/

27[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Σαβ 08 Οκτ 2016, 15:44

Tcixlas

Tcixlas

 

νομίζω έιπε πάντως ότι θα ανεβάσει κι άλλα γενικά, απλά μην περιμενεις ας πούμε καθε τρίτη και παρασκευή

28[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Σαβ 08 Οκτ 2016, 15:44

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Κανονικα τα μισα σχολια ειναι για delete δεν ξερω αμα το γνωριζετε....

29[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Σαβ 08 Οκτ 2016, 15:46

Tcixlas

Tcixlas

 

πάνω απο τα μισά αλλά συνεχίζετε οι αντμινς

30[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Σαβ 08 Οκτ 2016, 16:14

Kamikaze

Kamikaze

 

Scarlet D. έγραψε:σαντο, επι της ευκαιριας, θα έχεις κάποιο προγραμμα απο εδώ και πέρα στο youtube?
Το πρόγραμμα είναι ότι κάθε εβδομάδα θα βγάζω από 2 videos, τώρα μέρες δεν έχω καθορίσει.

ποτε να περιμένω το επόμενό σου βιντεο;
Σήμερα.

31[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Σαβ 08 Οκτ 2016, 16:19

Tcixlas

Tcixlas

 

να τος και με πρόγραμμα με διαψεύδει xD xD xD xD

32[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Σαβ 08 Οκτ 2016, 16:25

Kamikaze

Kamikaze

 

Ε, δεν έχω βγάλει και τις μέρες ακόμα. Όταν οργανωθώ λίγο παραπάνω μπορεί.

33[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Σαβ 08 Οκτ 2016, 16:35

Tcixlas

Tcixlas

 

θα σχολιάζεις γενικά ανιμ, μανγκα κλπ, ή γενικά σχολιασμούς?

34[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Σαβ 08 Οκτ 2016, 16:48

Kamikaze

Kamikaze

 

Αρχικά anime και manga λέω, τώρα αν το πάω στα comics μετά κτλ δεν ξέρω.

35[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Σαβ 08 Οκτ 2016, 16:51

Tcixlas

Tcixlas

 

ετοιμάζεις και για op? θα είναι ξεκάθαρα σχολιασμοί ή και funny vid?

36[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Σαβ 08 Οκτ 2016, 17:15

Kamikaze

Kamikaze

 

Για το OP ετοιμάζω ένα video αλλά δεν θα είναι ούτε σχολιασμός, ούτε κριτική. Περισσότερο σχολιασμούς, κριτικές κτλ αλλά που και που μπορεί να μπαίνει και κανά αστείο.

Αλλά περί OP έχω σκεφτεί ιδέες για video, απλά πιο μετά όχι τώρα.

37[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Σαβ 08 Οκτ 2016, 17:29

Tcixlas

Tcixlas

 

με το καλό να ξεκινήσεις

38[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Κυρ 09 Οκτ 2016, 05:15

Kamikaze

Kamikaze

 

Νέο video με review για Vinland Saga:

39[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Κυρ 09 Οκτ 2016, 11:40

Tcixlas

Tcixlas

 

ωραίο ριβιου, και όντως φάνηκε καλό το σχέδιο απο τα λίγα που είδα....

40[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Κυρ 09 Οκτ 2016, 14:29

Hawkins

Hawkins

 

αν ειναι τοσο καλο περιεργο που δεν το κανανε ανιμ

41[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Κυρ 09 Οκτ 2016, 14:34

Tcixlas

Tcixlas

 

γενικά δεν διαβάζω τόσο εύκολα manga ίσως γιατί δεν το έχω συνηθίσει... αλλά παίζει να του δώσω ευκαιρία μου άρεσε όπως το παρουσίασε

42[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Κυρ 09 Οκτ 2016, 14:39

deleted user

avatar

 

Ωραίο review! Όντως αξίζει, είναι από τα top manga.

43[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Κυρ 09 Οκτ 2016, 15:41

Kamikaze

Kamikaze

 

Hawkins έγραψε:αν ειναι τοσο καλο περιεργο που δεν το κανανε ανιμ
Γιατί όσα δείχνει δεν πουλάνε. Αυτή την εποχή πουλάνε chibi μαλακίες ή μεγάλα βυζιά σε γκόμενες και πόζερους πρωταγωνιστές που γαμάνε σπίτια.


Τσίχλα άρχισέ το είναι ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί έξω σε manga.

44[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Κυρ 09 Οκτ 2016, 16:07

Tcixlas

Tcixlas

 

εκανα ένα ρισερτσ για να ξεκινήσω, batoto έχει ελάχιστα όπως και mangafox βεβαια με εκπλήσσει που στο batoto είναι σε αρκετές γλώσσες ας πούμε

τώρα βρήκα πρώτο τσαπ και ξεκινάω

45[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Κυρ 09 Οκτ 2016, 16:14

Kamikaze

Kamikaze

 

Τι εννοείς ελάχιστα; Το λέω και στο video, 131 chapters έχει μέχρι τώρα.

46[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Κυρ 09 Οκτ 2016, 16:21

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι απλά στο batoto δε τα είχε όλα, ή τουλάχιστον όχι εκεί που βρήκα... τεσπά διάβασα πρώτο τσαπτερ αλλού... όντως έχει εξαιρετικό σχέδιο και για αρχή φαίνεται ενδιαφέρον... βεβαια σε κουράζει ίσως λιγάκι το τόσο καλό σχέδιο γιατί μαυρίζει πολύ η εικόνα σε αρκετά σημεία!!! σίγουρα φαίνεται πολύ καλό!!

47[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Κυρ 09 Οκτ 2016, 18:14

Hawkins

Hawkins

 

εχω δοκιμασει να δω το vagabond εγω αν και ειχε πολυ καλη ιστορια δεν με τραβαει μανγκα που δεν το εω στα χερια μου αν το ειχα στα χερια μου το vindland σιγουρα θα το τελειωνα σε μια μερα

48[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Κυρ 09 Οκτ 2016, 18:31

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν παίζει να το τελείωνες ούτε σε βδομάδα έχει τεράστια τσαπ στην αρχή :p το πρώτο ήταν κοντά 90 σελίδες το δεύτερο και το 3ο κοντά 40 και κρατάει ένα μέσο αριθμό 30 γεμάτων σελίδων απο ότι βλέπω :p


τελικά μικραίνουν στα 22-23 μετά... άρα παίζει και να το έβγαζες
εγώ έφτασα μέχρι το 20, φαίνεται πολύ καλό και σε τραβάει, όντως εξαιρετικό manga μέχρι στιγμής

49[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Πεμ 13 Οκτ 2016, 04:56

Kamikaze

Kamikaze

 

Νέο video

50[Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters - Σελίδα 2 Empty Απ: [Oni-Baku] Συζήτες σε Chapters Πεμ 13 Οκτ 2016, 10:05

Tcixlas

Tcixlas

 

δε το άρχισα ποτέ γιατί άκουγα για πολύ φιλλερ, αλλά με επιβεβαίωσες για την απόφαση μου να μη το αρχίσω, παρόλο που δε το έχω δει γέλασα
άκουσα την απέχθεια στη φωνή σου και δεν παίζει να το δω τώρα χαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης