Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Battle No14

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 18:54

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
^ Battle No14 - Σελίδα 2 Utkrvobtbmzxspsbdx4q

27Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 18:55

Pagliacci

Pagliacci

 

Όποτε παίζει ο Μάνος τι κάνει; Νικάει. Ο Γιάννης με ξέρει 16 χρόνια και παίζει να με έχει δει να χάνω 10 φορές ξέρω γω

https://onepiecegr.forumgreek.com/

28Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 19:00

Tcixlas

Tcixlas

 

λολ θα ήθελα να παίξουμε φίφα μαζί κάποια στιγμή :p


η άβολη στιγμή που η παττυ πάει να δέιξει το ποστ μου και αλλάζει σελίδα λολ

29Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 19:03

Pagliacci

Pagliacci

 

Όταν βρω κεφάλαιο θα κάνω και τσάνελ στο γιοτιουμπ με φίφα

https://onepiecegr.forumgreek.com/

30Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 19:16

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
εντάξει,είναι όντως καλός.μην τον αφήσετε να πάρει μαύρο παίχτη στην ομάδα του.θα αρχίσει να γαμάει..δεν ξέρω τι τους κάνει

31Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 19:22

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ πάντα είμαι ο αδύναμος κρίκος αυτός που δεν ξέρει γενικά, αλλά καταλήγει να είναι ο μόνος που δεν χάνει απο τους καλούς στυλ μάνος κάθε φορά, πάντα οι πολύ καλόι έρχονται και λένε πόσο καλοι είναι τσακώνονται μεταξύ τους μια νικάει ο ένας μια ο άλλος συνηθως φέρνουν δύσκολα χ με πολλά γκολ, σε μένα πάντα κλείνει 1-1 άντε 2-2 αλλά γενικά δύσκολα χάνω :p βασικά έχω φαει διασυρμούς όταν έχω χάσει στυλ 5-1 κλπ :p αλλα μονο 2-3 φορές...

θα ήθελα να παίξω με μάνο μου αρέσει η πρόκληση του ανίκητου που δε χάνει ποτέ :P

32Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 19:25

Pagliacci

Pagliacci

 

black power

https://onepiecegr.forumgreek.com/

33Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 20:47

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Eγω ειμαι απιστευτα noob σε αθλητικους τιτλους καθαρα επειδη βαριεμαι να παιξω με υπομονη. Γι' αυτο και δεν ασχολουμαι.

34Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 21:21

Tcixlas

Tcixlas

 

γαμάνε τα αθλητικά σε κονσόλες ρε

35Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 21:23

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Tcixlas έγραψε:γαμάνε τα αθλητικά σε κονσόλες ρε

Εαν αναφερεσαι σε εμενα το noob σου λυνει την απορια.

36Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 21:25

Tcixlas

Tcixlas

 

εντάξει ρε φίλε κι εγώ νουμπάκι είμαι αλλά έχει φάση, ειδικά κάποιες φορές και νουμπ να σαι αν παίξεις κανα 2ωρο μετά τα σπαει

37Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 21:27

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
νοοβ

38Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Πεμ 05 Μάης 2016, 23:56

Santouryuu

Santouryuu

 

Ζητω ταπεινα συγγνωμη απο το pro, ενα απο τα πιο αγαπημενα μου παιχνιδια ολων των εποχων... αλλα μονο PC ρε

καταρχην, λογω ηλικιας ειχα πολλων ειδων κονσολες, η πρωτη μου ηταν ενα sega saturn, οπου περνουσα απειρες ωρες με τα κολιν μακρεϊ ραλλυ, ΝΒΑ μπλα μπλα με τζορνταν και μπουλς και αλλα πολλα

Αλλα το πισι εχει αλλη αιγλη...

Counter strike, age of empires δεν αλλαζουν.... εκανα δηθεν ερευνες για το σχολειο και οι γονεις μου δεν μου ελεγαν τιποτα γιατι επαιρνα καλους βαθμους, που να'ξεραν...

Εκανα τσατ στο icq και μετα με ενα κλικ εδερνα πουτανες στο gta (στα νιατα μου ειχαμε ακομα το san andreas)

Παντα με βολευαν καλυτερα τα βελη και ο συνδιασμος a+s+d+w περισσοτερο απο τα Χ και τα Ο και τα τετραγωνα

Μαζευομασταν στα lan-parties και βριζαμε ο ενας τον αλλον... 

Οταν ενα παιχνιδι σερνοταν βαζαμε παγοθηκες για να κρυωσει το πισι ή βαζαμε την ηλεκτρικη μπροστα απο το ανεμηστηρακι για να τραβηξουμε τη σκονη και οταν καιγοταν η καρτα γραφικων, απλα αγοραζαμε μια καινουργια και την αλλαζαμε μονοι μας

Την ωρα που παιζαμε, βλεπαμε παραλληλα ατρομητους στην τηλεοραση

Τωρα που γερασα δεν παιζω τιποτα αλλο απο σκακι και τα φορουμ γκεϊμς στον onepiece.com και στην κονσολα λιγο δυσκολα να τα κανω αυτα xD

39Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Παρ 06 Μάης 2016, 00:13

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Santouryuu έγραψε:Ζητω ταπεινα συγγνωμη απο το pro, ενα απο τα πιο αγαπημενα μου παιχνιδια ολων των εποχων... αλλα μονο PC ρε

καταρχην, λογω ηλικιας ειχα πολλων ειδων κονσολες, η πρωτη μου ηταν ενα sega saturn, οπου περνουσα απειρες ωρες με τα κολιν μακρεϊ ραλλυ, ΝΒΑ μπλα μπλα με τζορνταν και μπουλς και αλλα πολλα

Αλλα το πισι εχει αλλη αιγλη...

Counter strike, age of empires δεν αλλαζουν.... εκανα δηθεν ερευνες για το σχολειο και οι γονεις μου δεν μου ελεγαν τιποτα γιατι επαιρνα καλους βαθμους, που να'ξεραν...

Εκανα τσατ στο icq και μετα με ενα κλικ εδερνα πουτανες στο gta (στα νιατα μου ειχαμε ακομα το san andreas)

Παντα με βολευαν καλυτερα τα βελη και ο συνδιασμος a+s+d+w περισσοτερο απο τα Χ και τα Ο και τα τετραγωνα

Μαζευομασταν στα lan-parties και βριζαμε ο ενας τον αλλον... 

Οταν ενα παιχνιδι σερνοταν βαζαμε παγοθηκες για να κρυωσει το πισι ή βαζαμε την ηλεκτρικη μπροστα απο το ανεμηστηρακι για να τραβηξουμε τη σκονη και οταν καιγοταν η καρτα γραφικων, απλα αγοραζαμε μια καινουργια και την αλλαζαμε μονοι μας

Την ωρα που παιζαμε, βλεπαμε παραλληλα ατρομητους στην τηλεοραση

Τωρα που γερασα δεν παιζω τιποτα αλλο απο σκακι και τα φορουμ γκεϊμς στον onepiece.com και στην κονσολα λιγο δυσκολα να τα κανω αυτα xD

aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww aww

40Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Παρ 06 Μάης 2016, 00:14

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
O μονο που δεν εχει ποσταρει ειναι ο Δημος. lol απλα....

41Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Παρ 06 Μάης 2016, 01:02

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Ξέρω από τώρα τι θα πει ο Δήμος... whistle whistle whistle whistle whistle whistle whistle

42Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Παρ 06 Μάης 2016, 04:47

Aldark

Aldark

 

όσοι λέτε για αθλητικά σε κονσόλες , ακόμα κι αν γαμάνε , το καλύτερο προ κι nba το χω παίξει σε πισί (με χειριστήρια προφανώς! ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ).
Άρα ο μύθος καταρρίφθηκε
ανυπομωνώ να χτίσω το πρώτο μου πισί σε 2-3 χρόνια να ξεχαρμανιάσω μετά από 9 χρόνια λάπτοπ

43Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Παρ 06 Μάης 2016, 07:35

Pagliacci

Pagliacci

 

Οχι τωρα λες βλακειες. Ακομα και το παιχνιδι να ειναι εξισου καλο το επιπεδο των παικτων ειναι αθλιο. Κανενας ανταγωνισμος

https://onepiecegr.forumgreek.com/

44Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Παρ 06 Μάης 2016, 11:59

Tcixlas

Tcixlas

 

σαντο μαν με έκανες να θυμηθώ τα παλιά κι ας είσαι μεγαλύτερος και μιλούσες για ακόμα πιο παλιά... πωωωω ακόμα πιο έντονα πισι εύκολα

45Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Παρ 06 Μάης 2016, 22:48

Aldark

Aldark

 

Pagliacci έγραψε:Οχι τωρα λες βλακειες. Ακομα και το παιχνιδι να ειναι εξισου καλο το επιπεδο των παικτων ειναι αθλιο. Κανενας ανταγωνισμος
τι εννοείς; το ίδιο είναι
χειρισμός ίδιος
γραφικά καλύτερα

46Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Σαβ 07 Μάης 2016, 02:39

Pagliacci

Pagliacci

 

Αντιπαλοι χειροτεροι. Παιξε div 1 σε πισι και div 1 σε ps και θα με θυμηθεις. Ασε που σε πισι δε μπορεις να παιξεις με λεφτα απο οσο ξερω.

https://onepiecegr.forumgreek.com/

47Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Σαβ 07 Μάης 2016, 10:36

Tcixlas

Tcixlas

 

δε το κατάλαβα αυτό για τα λεφτά.... μ΄νο εγώ?

48Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Σαβ 07 Μάης 2016, 13:10

Pagliacci

Pagliacci

 

Υπάρχουν διοργανώσεις που βάζεις ένα ποσό στην άκρη μέσω κάποιων εταιρειών και ο νικητής παίρνει και το ποσό του αντιπάλου. Όπως υπάρχουν και τουρνουά με buy in. Εκεί να δεις competitive gaming

https://onepiecegr.forumgreek.com/

49Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Σαβ 07 Μάης 2016, 13:27

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι ρε παιδί μου το ότι δεν υπάρχει αντίστοιχο με πισί είναι γιατί σε τέτοια γκειμ όλοι βολεύονται στην κονσόλα με τηλεορασάρα....

50Battle No14 - Σελίδα 2 Empty Απ: Battle No14 Σαβ 07 Μάης 2016, 13:36

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Kαι βέβαια υπάρχει αντίστοιχο σε πισι.. πω είμαι απο κινητο και δεν μπορώ να γραφω νταμν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Παρόμοια θέματα

-

» Battle No 20
» Battle No9
» Battle No 21
» Battle No6
» Battle No5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης