Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Οι δημιουργίες του Καριόλη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Σκληρός Καριόλης

Σκληρός Καριόλης

 

Special One
Special One
Ως καλλιτέχνης έχω ανοίξει 3-4 φορές το φώτοσοπ και έχω κάνει κάποια έργα...

Απολαύστε τα:

Tribute στη πιο φθηνή μπύρα που έχω βρει:

Οι δημιουργίες του Καριόλη 2llomk8

Serj Tankian Crew Pirate Flag (οκ αυτή πιο πολύ ένας φίλος μου την έκανε αλλά βοήθησα):

Οι δημιουργίες του Καριόλη Wved87

Για τους φαν του ούζου και του Γκατούζου (Gattouzo 12) :

Οι δημιουργίες του Καριόλη 2uyqedz

Διάφορα apple products:

Οι δημιουργίες του Καριόλη Fvxxk0
Οι δημιουργίες του Καριόλη 2937gqf
Οι δημιουργίες του Καριόλη 2mrz0gi
Οι δημιουργίες του Καριόλη Zsokqq

Παλιές υπογραφές:

Οι δημιουργίες του Καριόλη 2rp5lle
Οι δημιουργίες του Καριόλη 21dmurs

Insirational quotes:

Οι δημιουργίες του Καριόλη 161cqe1
Οι δημιουργίες του Καριόλη 1441521_393710734095718_2043659645_n
Οι δημιουργίες του Καριόλη 7638_393056937494431_338487096_n
Οι δημιουργίες του Καριόλη 15no9b4

Serj Tankian Admiral (much photoshop):

Οι δημιουργίες του Καριόλη 2qio4f5

Aπροσδιόριστο έργο:

Οι δημιουργίες του Καριόλη 2mqjo8l

Aldark

Aldark

 

Οι δημιουργίες του Καριόλη 15no9b4
i lol'd

Nami-san!!! Robin-swan!!!

Nami-san!!! Robin-swan!!!

 

Σκληρός-σκληρός αλλά απ' ότι φαίνεται έχεις και μία ευαίσθητη πλευρά :mueh:

Ακολουθεί μία απεικόνιση του Lelouch στα έδρανα της σχολής στην οποία λέω ότι σπουδάζω:
Οι δημιουργίες του Καριόλη 558973_3395902955542_767160730_n

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Θα αρχίσω να ποστάρω γιαόγια αλλα ξέρω δεν θέλετε... :xD:

Aldark

Aldark

 

Το One Piece GR ενθαρύνει τους νεαρούς καλλιτέχνες και δημιουργούς και περιμένει τη δημοσίευση των έργων σου φίλτατη Πάττυ!! luck

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Χαχαχα, με πείσατε. Να κάνω και εγώ τόπικ ή να τα ποστάρω εδώ? :xD:

NikosV20

NikosV20

 

Το άλλο με τις δημιουργίες τι έγινε ??

Santouryuu

Santouryuu

 

Patty D.Luffy έγραψε:Θα αρχίσω να ποστάρω γιαόγια αλλα ξέρω δεν θέλετε... :xD:

Σωστα μαντεψες...

Aldark έγραψε:Το One Piece GR ενθαρύνει τους νεαρούς καλλιτέχνες και δημιουργούς και περιμένει τη δημοσίευση των έργων σου φίλτατη Πάττυ!! luck

Σσσσσσσστ....

Patty D.Luffy έγραψε:Χαχαχα, με πείσατε. Να κάνω και εγώ τόπικ ή να τα ποστάρω εδώ? :xD:

Μπραβο αλ, κοιτα τι εκανες τωρα!

Aldark

Aldark

 

Patty D.Luffy έγραψε:Χαχαχα, με πείσατε. Να κάνω και εγώ τόπικ ή να τα ποστάρω εδώ? :xD:
Ο λαός απαιτεί νέο θέμα με τίτλο "Τα Yaoiα της Πάττυ!" :plz2:
NikosVigles20 έγραψε:Το άλλο με τις δημιουργίες τι έγινε ??
δυστυχώς εξαφανίσθηκε μέσα στις εκκαθαρίσεις , αλλά κάπου θα το βρούμε. Όποιος το βρει ας το φέρει σε αυτό το σέκσιον.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Προσωπικα θα γουσταρα αγρια καποιος που το κατεχει το θεμα με photoshop κλπ να φτιαξει ενα jolly roger για καθε χρηστη (δεν ειμαστε και πολλοι). Απλα θα βαλει την φαντασια του να οριγιασει.

Aldark

Aldark

 

Χαχα , θα είχε όντως πολύ πλάκα , αλλά η μόνη που ξέρω που μπορεί αυτή τη στιγμή να το κάνει αυτό είναι η Πάττυ , και έχει ήδη πολλές δουλειές και τρέξιμο! Μακάρι να μπορούσε
(λυγμ , δεν είμαστε και πολλοί... daaamn!)

Santouryuu

Santouryuu

 

Πολλη*

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Φια τους μισούς έχω ήδη στο μυαλό μου jolly roger !! :mueh: :mueh:
Ασχετο, Deathracer γάμησε η φώτο με τον Ντόφλα :xD: :xD: :xD:
Και Σάντο δεν ξεφευγεις απο τα γιαόγια μου!!! :muaha: :muaha: :muaha:

NikosV20

NikosV20

 

Deathracer2009 έγραψε:Προσωπικα θα γουσταρα αγρια καποιος που το κατεχει το θεμα με photoshop κλπ να φτιαξει ενα jolly roger για καθε χρηστη (δεν ειμαστε και πολλοι). Απλα θα βαλει την φαντασια του να οριγιασει.
Πολύ γαμάτη ιδέα αλλά πρέπει ο κάθε ένας να γράψει κάτι για τον εαυτό στο προφίλ του για να είναι πιο έυκολο για αυτόν που θα το φτιάξει !!! aww aww aww aww aww aww aww

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Παρακαλειται η Patty να αφησει τα γιαογια και να ασχοληθει με τα jolly rogers.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Πείτε μου ο καθένας τι θα ήθελε στο σημαιάκι του και το κανονίζω!!!
Απλά λογικά θα το βάλετε σαν υπογραφή και όχι μπανερ, γιατι τοτε ποιος ο λόγος που έφτιαξα τόσα μπανεράκια??? :buhu: :buhu: :buhu: :buhu:

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Patty D.Luffy έγραψε:Πείτε μου ο καθένας τι θα ήθελε στο σημαιάκι του και το κανονίζω!!!
Απλά λογικά θα το βάλετε σαν υπογραφή και όχι μπανερ, γιατι τοτε ποιος ο λόγος που έφτιαξα τόσα μπανεράκια??? :buhu: :buhu: :buhu: :buhu:

Για την ακριβεια μιας και ασχολεισαι με photoshop κλπ. θα πρεπει να επιλεξεις εσυ το jolly roger για εμας. heh look at that

Aldark

Aldark

 

έφτιαξα χθες ένα με τα πενιχρά μου photoshop skills , το έδειξα και στη μητέρα μου αλλά τρόμαξε και άρχισε να μου φωνάζει γιατί της δείχνω σκελετούς και σκοτάδια και... daaamn!

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Έχω φτιάξει jolly roger για τον άντρα μου και μου είπε θα το κάνει τατού!!! aww aww
Κοίτα για αρκετούς έχω πολλές ιδέες αλλα κάποιους δεν σας ξέρω καλα, οπότε θα θέλω βοήθεια!! so bored. so bored. so bored.

Shikkoku

Shikkoku

 

Ανοιξε θεμα για jolly roger requests^^

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Patty D.Luffy έγραψε:Έχω φτιάξει jolly roger για τον άντρα μου και μου είπε θα το κάνει τατού!!! aww aww
Κοίτα για αρκετούς έχω πολλές ιδέες αλλα κάποιους δεν σας ξέρω καλα, οπότε θα θέλω βοήθεια!! so bored. so bored. so bored.


Κοιτα οσους γνωριζεις φτιαξε ενα jolly roger και για εμας τους θνητους μπορει να μας ψυχολογησεις λιγο απο τα post που κανουμε...... :muaha: :muaha: :muaha: :muaha:

NikosV20

NikosV20

 

Έαν δεν έχεις κάτι για μένα θέλω να έχει σχέση με ποδόσφαιρο και κάτι από κόκκινο χρώμα (ολυμπιακός you know ) μιας και θα τα φτιάξεις εσύ ! so bored.
Σπόιλερ:

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης