Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Bed Time Stories (Σειρά Διηγημάτων)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Aldark

Aldark

 

http://bedtime1.blogspot.gr/2015/09/12.html

για αρχή κάνε μου ένα προμόσιον στο 12ο κεφάλαιο , που τώρα που το ξαναδιάβασα με αφήνει αρκετά πιο ικανοποιημένο απ'ότι όταν το έγραφα drinking ice tea :D



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Aldark στις Σαβ 19 Σεπ 2015, 19:48, 1 φορά

Tcixlas

Tcixlas

 

κοίτα αλ το βράδυ που θα γυρίσω σπίτι θα το διαβάσω κα ιθα σε καλύψω μέχρι τότε υπομονή :p

Aldark

Aldark

 

και υπόσχομαι ότι δε θα σου φανεί φίλλερ!!! :xD:

Tcixlas

Tcixlas

 

για να δούμε το ελπίζω :p

Aldark

Aldark

 

http://bedtime1.blogspot.gr/2015/09/13.html

Ο παράνομος έρωτας της Τζίνα και του Μπαξ πάντα βρίσκεται μεταξύ του απόλυτου πάθους και του θανάτου. Τίποτα φαινομενικά δεν μπορεί να τον σταματήσει... Ή μήπως όχι...;

Tcixlas

Tcixlas

 

ωπ πάω να ρίξω μια ματια και επανέρχομαι...

Aldark

Aldark

 

http://bedtime1.blogspot.gr/2015/10/14.html

ρίξε μια ματιά κι εδώ :xD:

Tcixlas

Tcixlas

 

πολύ καλό αλ... άρα δεν ξέρει ότι ο δικηγοράκος καπουτ? :p

Aldark

Aldark

 

nope...ο δικηγόρος εξαφανίστηκε 2 εβδομάδες πριν το current timeline (2 μέρες μετά το πρώτο κεφάλαιο δηλαδή).
Φτάσαμε σχεδόν στο τέλος όμως , σύντομα θα ανέβει το 15ο κεφάλαιο (ΕΚΠΛΗΞΗ) που θα είναι και το τελευταίο για φέτος :)

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί στο τέλος ρε μαλάκα? τι με σεζόν το πας? δώσε πόνο στο κοινό κάνε μια έκπληξη ανεβασε τα όλα μαζι

Aldark

Aldark

 

ναι με σαιζόν θα το πάω...Δεν έχω γράψει τα επόμενα  και πιθανά , θα δημοσιεύσω και κάτι άλλο ενδιάμεσα , επίσης πρέπει να προωθήσω κάπως τη δουλειά , γιατί ακόμα και οι δικοί μου άνθρωποι ξέρω γω σταμάτησαν μετά από ένα σημείο να διαβάζουν  . Ενώ αποσπώ μόνο θετικά σχόλια , έχω λίγους σχετικά αναγνώστες :/

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι απλά για να την προωθήσεις θα γίνει πολύ καλυτερα όταν υπάρχει συνολικά τους κουράζει τους περισσότερους να περιμένουν όπως κι εμένα μαλλον ρε

Aldark

Aldark

 

Επίτηδες το κάνω για σασπένς και να μην είναι τεράστιο y u leave me

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε φίλε δεν είναι τεράστιο απλά κουράζει έτσι σε φάση αν το είχες ετοιμο κι έσκαγες απο ένα τη βδομάδα μαξιμουμ σε χρονικό διαστημα θα γαμούσε αλλά αργεί και κουράζει και ξεχνάμε και τι έχει γινει... κάποιες φορές αναγκάζομαι να ξαναδιαβάσω τα προηγούμενα για να βγάλω άκρη αυτό κουράζει σαν συμβουλή στο λέω, επειδή γράφεις καλα

Aldark

Aldark

 

το ξέρω ρε , το ότι αργώ να τα δημοσιεύσω έχει σχέση με το ότι ξεχνάω και μετά παιρνάνε οι μέρες , ένα τη βδομάδα είχα σκοπό αρχικά να ανεβάζω...Θα προσπαθήσω να το αναμορφώσω , μείνετε μαζί μας λοιπόν και θα διαβάσετε ωραία πράγματα :p
Σύντομα το 15ο και τελευταίο κεφάλαιο. 
Η ιστορία , γράφεται ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.

Aldark

Aldark

 

http://bedtime1.blogspot.gr/2015/10/15.html , ιδού και το τελευταίο κεφάλαιο... Η ιστορία κλείνει έτσι όπως άρχισε.
Πλέον όλα τα κεφάλαια είναι "πάνω" , οπότε give it a shot :D !

Tcixlas

Tcixlas

 

θα το τσεκαρω αλλα αν κλεινει οπως άρχισε με μυστηριο τοτε τη γαμησαμε χαχα

Aldark

Aldark

 

Volume 2 , για να μην ξεχνιόμαστε. 2016 , έρχεται.

Aldark

Aldark

 

Η μέρα ήταν ιδιαίτερα δύσκολη για τον αστυνόμο Μπάττερ. Η υπόθεση που είχε αναλάβει πλανόταν σα φάντασμα πάνω από ολόκληρο το σώμα , και τα πράγματα δεν ήταν καθόλου εύκολα για αυτόν και την ομάδα του.
Μία σειρά από εγκλήματα και μαρτυρίες , έδειχναν πως πέραν από το οργανωμένο έγκλημα που αποτελούσε κλασικό πονοκέφαλο για όλους , τώρα τελευταία , κάποιος καινούριος παίχτης είχε εμφανιστεί στην πόλη.

BED TIME STORIES VOL. 2
MAY 2016

Tcixlas

Tcixlas

 

άντε και μας έλειψε

Aldark

Aldark

 

http://bedtime1.blogspot.gr/

Κάποιοι εντελώς διαφορετικοί και άγνωστοι άνθρωποι , θα βρεθούν μπλεγμένοι σε ένα παράξενο παιχνίδι της μοίρας.
Ένας νεαρός φοιτητής , μία ψυχολόγος , ένας αρκετά κουρασμένος μπράβος , ένας ροκ μπάτσος και η ψυχωτική αδελφή του αλλά και ένας "νονός" της νύχτας , άθελά τους θα γίνουν πρωταγωνιστές μίας διαφορετικής ιστορίας...Μίας ιστορίας γραμμένης στους πιο φωτεινούς , αλλά ταυτόχρονα κατασκότεινους δρόμους της Γκόλντβιλλ... Bed Time Stories , Volume:2. 

Έρχεται---> 2 Μαϊου 2016.

Tcixlas

Tcixlas

 

Αντε αργεις και θα χασεις τους φανς

Aldark

Aldark

 

Περιμέναν οι φανς μήνες , έτσι κι αλλιώς θα διαρκέσει πολύ και θα χουμε ζουμί εφέτο.
Σε 2 εβδομάδες τα σπουδαία.

Tcixlas

Tcixlas

 

τι ζουμί? άλλαξες πράγματα? τα κανες πιο γαματα?

Aldark

Aldark

 

Θα έχουμε τη συνέχεια αγαπητέ , και όσο οι ήρωες κυλάνε στη σαπίλα , άλλο τόσο κι εγώ εξελίσομαι σα συγγραφέας και σαν άνθρωπος (μεγαλώνουμε etc.) . Ταυτόχρονα , φιλοδοξώ να χω και πιο πολλά κεφάλαια και να μπορέσω να είμαι πιο πιστός σε ένα schedule για να βγαίνουν καθορισμένες ημέρες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης