Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Volume 79: Lucy (Full SBS added) - Συζητησεις/Προβλεψεις

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Γιατι αργει τοσο πολυ η κυκλοφορια ενος volume απο Ιαπωνια σε Αμερικα; Καλα για Ευρωπη δεν το συζητω, τελευταιοι και καταιδρωμενοι.

Qaaz

Qaaz

 

Μεσα σε 6 μηνες βγαινει απο Ιαπωνια σε Αμερικη

Δε το βρισκω τοσο πολυ

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εμενα μου φαινεται μεγαλο χρονικο διαστημα δυστυχως...

Qaaz

Qaaz

 

Μεγαλο ειναι της Ευρωπης το αλλο ειναι οκ αν σκεφτεις οτι δεν ειναι Αμερικανικο προιον, πρεπει να δουλευτει να τυποθει,και γενικα ολη αυτη η προεργασια

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Qaaz έγραψε:Μεγαλο ειναι της Ευρωπης το αλλο ειναι οκ αν σκεφτεις οτι δεν ειναι Αμερικανικο προιον, πρεπει να δουλευτει να τυποθει,και γενικα ολη αυτη η προεργασια

Το καταλαβαινω οτι χρειαζεται δουλεια ωστε να ερθει Αμερικη απλα θα ηταν καλυτερα εαν εβγαινε στο 3μηνο. Δηλαδη μου καθεται πολυ ασχημα οτι βγαινει το 79 τον Δεκεμβριο για παραδειγμα και θα το φερει στην Αμερικη τον Ιουνιο. Εχω αποφασισει να μαζεψω ολα τα volumes που εχουν βγει και ετσι οπως πανε τα πραγματα απογοητευομαι. Εχω αγορασει τα 43 (CP9 saga), 57,58,59 (marineford war) αλλα τα CC μας γαμησαν....

Qaaz

Qaaz

 

Νταξ δεν ειναι παντα 6μηνο αλλα λογικο ειναι αν βγει πριν τις γιορτες του Δεκεμβρη να καθυστερησει λιγο οπως το 79 που βγηκε τωρα ή ακομα χειροτερα αν εβγαινε Νοεμβρη

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν νομίζω στο ανιμ να το κάνουν πάλι κιτρινα τα μάτια δεν ακολουθούν τελείως τον όντα νομίζω

Aldark

Aldark

 

ποια κίτρινα μάτια ρε;

Tcixlas

Tcixlas

 

τσεκαρε λίγο του full hd scan που ανέβασε πριν ο γιωργος και θα καταλάβεις... έχουν κάνει στον λουφι τα μάτια κίτρινα στο gear 4

Aldark

Aldark

 

δε θεωρώ ότι θα είναι έτσι , είναι κάπως σαν εφφέκτ αυτό το κίτρινο , κάπως σαν να αντανακλάται το φως , η φλόγα της μάχης , η δύση του ηλίου πάνω στα μάτια του , το κίτρινο υπερισχύει και στα γυαλιά του Ντοφλαμίνγκο.
Ένα εφφέ για το εξώφυλλο τέλος πάντων είναι :xD:

Tcixlas

Tcixlas

 

τι να σου πω ίσως έχει δίκιο δεν το σκέφτηκα έτσι

Qaaz

Qaaz

 

Ετσι ειναι απο τον Oda κανεις δεν εκανε τπτ

Ειναι κιτρινα.-

Tcixlas

Tcixlas

 

άρα έτσι θα έπρεπε να είιναι και κανονικά? ή θα αλλάξει όπως οι αλλαγές απο τα χρωματιστά μανγκα με το ανιμεισιον

Qaaz

Qaaz

 

Στα χρωματιστα θα ειναι ετσι στο anime δε εχω ιδεα

Tcixlas

Tcixlas

 

ξεκίνησα απο την αρχή το μανγκα πριν λιγο καιρό είχα σταματήσει σε ενα σημείο και απο κει και πέρα αρχισα χτες τα χρωματιστά... για να δούμε πάω baratie θα του δωσω μαι ευκαιρία

Qaaz

Qaaz

 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης