Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Αθλητικά - Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 23]

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Πότε να περιμένουμε το CL game? ανυπομοώ!!

Aldark

Aldark

 

Υποθέτω λίγο πριν αρχίσει το Champions League!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εχει βγει το προγραμμα; Βεβαια και να φτιαχτει το θεμα τωρα θα ειναι βλακεια να αρχισει το ποσταρισμα σημειων και σκορ διοτι ειναι πολυ νωρις.... daaamn!

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Για τους κανόνες λέω! Εννοείται είναι πολύ νωρίς για σημεία...

Btw το πρόγραμμα έχει βγει..

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
The Red-Haired έγραψε:Για τους κανόνες λέω! Εννοείται είναι πολύ νωρίς για σημεία...

Btw το πρόγραμμα έχει βγει..

Θα συννενοηθω με τον τσιχλα αμα ειναι να το ανεβασουμε σημερα....

Tcixlas

Tcixlas

 

σήμερα δεν ανεβαίνει λογικά ίσως και να ειναι έτοιμο τρίτη πρωί δεν νομίζω για 2 μέρες να πάθετε κάτι :p απλά επειδή αύριο θα τρέχω και σήμερα μόλις γύρισα θα σας παρακαλέσω να κάνετε μια μικρή υπομονή κια δεν θα χάσετε :p

Santouryuu

Santouryuu

 

Μυριζει πουστια το ματσακι με την καλλονη σημερα

Hawkins

Hawkins

 

κερδισα 10 ευρω σημερα στο στοιχημα αν επιανα και το 2 ημ. του παναθηναικου θα επερνα 220

Tcixlas

Tcixlas

 

4-0 όντως βρωμάει λίγο

Santouryuu

Santouryuu

 

Δεν ειναι μονο το σκορ... πιο πολυ ο τροπος!

Hawkins

Hawkins

 

σιγα ρε παιδια λες και σκοτωσαμε το θηριο

Tcixlas

Tcixlas

 

εγω δεν το ειδα καθολου το ματς αλλα διαβασα σκορ και για καθιστικη διαμαρτυρια της 13

Hawkins

Hawkins

 

αυτο τη σημαινει οτι ηταν στημενο?


απλα οι ποδοσφαιρηστες ηταν συγκεντρωμενοι επισης ο σαντσες ηταν εκπληκτικος

ο μαρινακης εξαιθεσε τον αναστασιου που προτιμουσε μπουρμπο τοσο καιρο απο αυτον

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ δεν ξέρω γιατί ενώ έχεις μαρινάκη και είχες ρισβανη δεν ξερω γιατί επιλέγεις 30αντα κουτρουμπή και γαμημένο μπουρμπο... έλεος..

δεν το είδα και τόσο αλλά μου φάνηκε υπερβολικό όλο αυτό

Santouryuu

Santouryuu

 

Αν ημουν ουεφα/φιφα θα τοα εβαζα στα υποπτα παιχνιδια

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί τόσο πολύ??

Hawkins

Hawkins

 

ο μπουρμπος ενας θεος ξερει γιατι τον πηραν και γιατι παιζει ακομα

Santouryuu

Santouryuu

 

Tcixlas έγραψε:γιατί τόσο πολύ??

Η καλλονη και η καμπαλα εχουν το ιδιο μπατζετ, ξαφνικα γιναμε μπαρτσελονα; και απο τα γκολ φαινεται οτι δεν ειχαν πολλη "διαθεση" για αμυνα

Hawkins

Hawkins

 

η καμπαλα εχει μικροτερο μπατζετ απο την καλλονη gj!

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε η καμπάλα είναι ευρωππαική υπερ΄δυναμη θα πάρει το europa έχει υπερπαικτες κατηγορείτε τον μπουρμπο και τον κουτρουμπή γελοιοι απλά επειδη βρέθηκαν απέναντι στην μπαρτσελόνα του αζερμπαιτζαν

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Ακούγεται πως ο πρόεδρος της qabbala θα κάνει πρόταση που δεν μπορεί να αρνηθεί ο πρόεδρος της καλλονής για τους Σάββα Τσαμπούρη -του άρεσε αυτό που έκανε εχθές στο σημαιάκι του κόρνερ- και Άντριου Τζέιμς Χογκ τον τερματοφύλακα King Kong. Κρίμα να μην έχουμε το budjet να απαντήσουμε...

Tcixlas

Tcixlas

 

λοιπόν μόλις είδα τα γκόλ... ειδικά 2ο και 3ο βρωμάνε απο μακρια ακινησία και δώκε πόνο πρόεδρε...

καλά το 4ο οι τύποι εντάξει είδαν χέρι? γιατί να περιμένω να σφυρίξει ο διαιτητής? στα παπάρια μου εγώ το είδα σταματάω να μαρκάρω και αρχίσω αν φωνάζω κι αμα φάω γκολ κλαιν έχω φάει 3....

ρε χοκ μας κοροιδεύεις αλήθεια τώρα?? βρωμάει το κεφάλι χειρότερα απο ψάρι

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
η καλλονή έχασε 1-0 από τον νεοφώτιστο ηρακλή πάντως ... θα δούμε στη συνέχεια τις δυνατότητες της ομάδας και τότε θα φανεί καλύτερα...

Tcixlas

Tcixlas

 

καλά δεν είδες με τον παναιτωλικό ομαδάρα???

Hawkins

Hawkins

 

θα φανει αν μπορει η ομαδα την κυριακη με τον πανιωνιο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 23]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 23  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης