Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

DC/Marvel Γενική Συζήτηση

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 27]

626DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 01 Μαρ 2017, 01:36

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Aμα θελεις ταινια της Fox στο MCU δεν το νεο Fantastic Four.

Σπόιλερ:

627DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 01 Μαρ 2017, 01:47

Ozymandias

Ozymandias

 

Η Fox δεν έχει υιοθετήσει κανένα στυλ, οι καλές της ταινίες είναι αρκετά καλές αλλά οι κακές είναι τραγελαφικές. Οι x-men παραείναι καλή ιδέα και οπωσδήποτε θέλουν ένα σωστό rebootarisma όπως έγινε με τον spiderman. Θα ναι δύσκολο γιατί κάποιοι χαρακτήρες έχουν συνδεθεί με ηθοποιούς αλλά μπορούν απλά να ασχοληθούν με άλλους x-men τόσοι υπάρχουν.

628DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 01 Μαρ 2017, 02:26

Shikkoku

Shikkoku

 

Μου άρεσε αρκετά το νέο Fantastic Four, κυρίως λόγω Dr. Doom. Προτιμότερο από τα παλιά.

629DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 01 Μαρ 2017, 03:38

Tcixlas

Tcixlas

 

εμένα το νέο f4 δε μου άρεσε καθόλου :p

επίσης το λόγκαν θα τοδω μάλλον παρασκευή, γιατί αύριο έχει john wick

630DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 01 Μαρ 2017, 04:03

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Δύσκολα θα αλλάξουν οι ηθοποιοί μεσα στα επόμενα 10-15 χρόνια...
Οπότε λογικά θα περιμένουμε αρκετα για ρεμπουτ.. έτσι και αλλιως πριν λίγα χρόνια έγινε..

631DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 01 Μαρ 2017, 04:20

Aldark

Aldark

 

ευελπιστώ να γίνει το θαύμα. Ακόμα κι αν βαρέσουν όλοι μαζί ρημπούτ μετά το ινφίνιτυ γουόρ παρτ 2 ή όπως το λένε~

632DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 01 Μαρ 2017, 04:22

Shikkoku

Shikkoku

 

Κοίτα, το MCU δεν έχει και αρκετό χρόνο ζωής, λιγότερο από 10 χρόνια ακόμα λογικά.

633DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 01 Μαρ 2017, 05:15

Tcixlas

Tcixlas

 

εχει χρόνο ζωής απλά θα πρέπει να βελτιώνει και ήδη υπάρχουσες ταινίες

634DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 01 Μαρ 2017, 05:32

Shikkoku

Shikkoku

 

Οι ηθοποιοί γερνάνε, πχ ο RDJ δεν θα μπορεί να κάνει τον Iron Man για πολύ ακόμα. Σίγουρα, υπάρχουν και άλλοι που διεκδικούν τον τίτλο του Iron Man στα comics (Dr. Doom, Ironheart), όμως δεν βλέπω να συμβαίνει κάτι τέτοιο κάπου σύντομα στο MCU.

635DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 01 Μαρ 2017, 05:54

Tcixlas

Tcixlas

 

τα batman έχουν γυριστεί άπειρες φορές και με διαφορετικές ενσαρκώσεις... νομίζω ότι κάτι αντίστοιχο μπορεί να δούμε κι εκεί

636DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 01 Μαρ 2017, 07:39

Ozymandias

Ozymandias

 

Το MCU δεν είναι ο Iron Man και η marvel το ξέρει αυτό. Το ό,τι μεγαλώνει ο RDJ δε σημαίνει τίποτα για αυτό άλλωστε και επενδύει σε άλλους ηθοποιούς. Ο Prat πχ που ήδη είναι μεγάλο όνομα έχει ακόμα πολύ ζωή ενώ ο Holland (που παίζει το spiderman, έναν πιο major χαρακτήρα από τον Stark στα κόμικς) είναι παιδάκι!

Kαι μιας και είπαμε Star Lord

637DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τετ 01 Μαρ 2017, 15:18

Tcixlas

Tcixlas

 

για κάποιο λόγο καύλωσα λίγο με το trailer

638DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 02 Μαρ 2017, 04:12

Ozymandias

Ozymandias

 

Μαλάκες είναι ένα τρέιλερ που δεν γίνεται τίποτα απολύτως και καύλωσα και γω τη ζωή μου.

639DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Πεμ 02 Μαρ 2017, 11:48

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτό ακριβώς, δεν έχει τίποτα το τρελό, και παρόλα αυτά, αν έβγαινε αύριο το πρωί θα είχα ήδη εισητήρια ξερω γω....

640DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 03 Μαρ 2017, 20:42

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

641DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Παρ 03 Μαρ 2017, 21:10

Tcixlas

Tcixlas

 

και μόλις μπήκα για να το ποστάρω.... το ειδα κι έκλαψα... φίλε αφού είδα το προηγούμενο και καύλωσα, έρχεται αυτό και τον ακουμπάω ταβάνι εύκολα

642DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 04 Μαρ 2017, 03:26

Aldark

Aldark

 

Το βίντεο του Μήτσου δεν παίζει.
Χάυπ τρελό το τρέηλερ , ειδικά με το τσέην από πίσω γάμησε.
ΟΜΩΣ ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΥ
ΤΙ ΕΙΔΑ
ΚΑΙ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ.
Logan , παρατήστε ότι κάνετε αύριο και δείτε το τώρα~
ίσως η καλύτερη αν όχι σουπερχήρο μουβι (θα το λεγα αλλα δεν ηταν σουπερχήρο , ήταν αληθινό φιλμ) κομικ μπουκ μούβι. Πραγματικά..<3

643DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 04 Μαρ 2017, 11:32

Tcixlas

Tcixlas

 

άκουσα απο πολύ καλή πηγή μου, που γενικά εμπιστεύομαι στα superheromovies, nerdουλα του κερατά που μπορεί να σου αναλύσει σε power levels σχετικά αντικειμενικά και τα 2 σύμπαντα, marvel και dc, που έχει συλλογή απο κόμικ, και δε μιλάμε για παιδαρέλι, αλλά καμια 45αριά που ακόμα και τώρα ασχολείται με τέτοια... τα εξής: μιλάμε για μία απίστευτη ταινία σαν ταινία, αλλά πολύ μακριά απο το αντίστοιχο στα κόμικ... βέβαια θα μου πεις ο τύπος γενικά έχει ένα θέμα με hugh jackman σαν wolverine γιατί δεν είναι κοντά στα κόμικ, αλλά και πάλι τον εμπιστεύομαι...

ήταν να το δω χτες αλλά αρρώστησα και θα το δω μαλλον αύριο...

644DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 04 Μαρ 2017, 13:46

Ozymandias

Ozymandias

 

Είμαι σίγουρος πως θα είναι αποτυχία αλλά δεν θα σχολιάσω πριν τη δω

645DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 04 Μαρ 2017, 14:55

Tcixlas

Tcixlas

 

γενικά απομακρύνεται πολύ απο τα κόμικ, αν και wolverine ελάχιστα έχω δει κομικ... κυριολεκτικά δεν έχω άποψη πέρα απο τις ταινίες και κανα animation

646DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 04 Μαρ 2017, 18:58

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

647DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Σαβ 04 Μαρ 2017, 19:55

Tcixlas

Tcixlas

 

είναι ακόμα καλύτερο

648DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τρι 28 Μαρ 2017, 16:14

Ozymandias

Ozymandias

 



Da hype is real.

Έπιτέλους ένας σωστός σπάιντι

649DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τρι 28 Μαρ 2017, 19:10

Tcixlas

Tcixlas

 

seems very promissing

650DC/Marvel Γενική Συζήτηση - Σελίδα 26 Empty Απ: DC/Marvel Γενική Συζήτηση Τρι 28 Μαρ 2017, 20:36

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Tony Stark : the Homecoming... ft Spiderman

Πιο πολύ χαιπ έχω για τον Tony έτσι που τον δείχνουν σε κάθε στιγμή του trailer..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 27]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης