Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Attack On Titan (Shingeki no kyojin)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

76Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Σαβ 10 Δεκ 2016, 14:02

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Deathracer2009 έγραψε:Τον Απρίλιο έρχεται η 2η σεζόν. Το μάθατε πρώτοι από εμένα....muahaha
το εμαθα πρωτος απο εσενα αν εξαιρεσω τους 5κ fans που καθε πεντε γαμημενα λεπτα το ζητοκραυγαζαν σε καθε τους ποστ... παναγια μου αυτοι οι τυποι...

επισης: με τοση καθυστερηση που ειχε το attack on titan ενω ελεγαν θα το βγαλουν νωριτερα, ξενερωσα την ζωαρα μου, δεν ξερω για σας αλλα εγω αν το δω θα ειναι εντελως χαριστηκα. Αν ειναι να περιμενω αλλα 4 χρονια για να βγει και τριτη σεζον, θα παω να πυροβολησω οποιον το βγαζει

http://www.onepiecegr.com/

77Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Κυρ 11 Δεκ 2016, 02:21

Aldark

Aldark

 

άντε να βγει και 3η σαιζόν και μετά να το αρχίσω careless run

78Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Τρι 13 Δεκ 2016, 21:42

Hawkins

Hawkins

 

αντε επιτελους εκανα τοσο καιρο υπομονη και δεν διαβασα το μανγκα

79Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Τρι 13 Δεκ 2016, 22:06

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Scarlet D. έγραψε:
Deathracer2009 έγραψε:Τον Απρίλιο έρχεται η 2η σεζόν. Το μάθατε πρώτοι από εμένα....muahaha
το εμαθα πρωτος απο εσενα αν εξαιρεσω τους 5κ fans που καθε πεντε γαμημενα λεπτα το ζητοκραυγαζαν σε καθε τους ποστ... παναγια μου αυτοι οι τυποι...

επισης: με τοση καθυστερηση που ειχε το attack on titan ενω ελεγαν θα το βγαλουν νωριτερα, ξενερωσα την ζωαρα μου, δεν ξερω για σας αλλα εγω αν το δω θα ειναι εντελως χαριστηκα. Αν ειναι να περιμενω αλλα 4 χρονια για να βγει και τριτη σεζον, θα παω να πυροβολησω οποιον το βγαζει

Μέχρι να βγει η 3η θα έχει τελειώσει το μανγκα οπότε παίζει να μην την δεις καθόλου.

Aldark έγραψε:άντε να βγει και 3η σαιζόν και μετά να το αρχίσω careless run

LOL

Hawkins έγραψε:αντε επιτελους εκανα τοσο καιρο υπομονη και δεν διαβασα το μανγκα

Κακως έπρεπε να το είχες ξεκινήσει...

80Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Τετ 14 Δεκ 2016, 20:32

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Deathracer2009 έγραψε:
Hawkins έγραψε:αντε επιτελους εκανα τοσο καιρο υπομονη και δεν διαβασα το μανγκα

Κακως έπρεπε να το είχες ξεκινήσει...

οντως πολυ καλο ειναι το manga, επρεπε να το εχεις αρχισει... τοση αναμονη δεν αξιζει για το anime...

http://www.onepiecegr.com/

81Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Τετ 14 Δεκ 2016, 21:22

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Δάκρυα χαράς και συγκίνησης στο άκουσμα της είδησης.  aww aww

82Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Σαβ 24 Δεκ 2016, 17:29

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
ΒΟΟΜ !!!

83Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Τετ 01 Φεβ 2017, 17:42

Cytheria

Cytheria

 

Τα έσπασε το trailer αλλα αυτο που μου αρέσει περισσότερο είναι ότι θα παίζουνε όλοι οι παλιοί καλοί ηθοποιοί ερμ... εννοώ ήρωες.

84Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Τετ 01 Φεβ 2017, 18:59

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Eιναι μεχρι να τους σακατεψει ο Beast Titan.... hahaha

85Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Τετ 01 Φεβ 2017, 21:27

Scarlet D.

Scarlet D.

 

τωρα χεστηκα. Με εχασαν. Αντε βλεπω τα επισοδεια 12-12 αντε κι αυτο επειδη ειδα καλο το animation :P

http://www.onepiecegr.com/

86Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Τρι 07 Φεβ 2017, 04:41

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
1η Απριλιου η πρεμιερα της 2ης σεζον.

87Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Τρι 07 Φεβ 2017, 15:50

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Deathracer2009 έγραψε:1η Απριλιου η πρεμιερα της 2ης σεζον.
θα εχει 0 views την πρωτη μερα ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙ xD

http://www.onepiecegr.com/

88Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Τρι 07 Φεβ 2017, 16:32

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Scarlet D. έγραψε:
Deathracer2009 έγραψε:1η Απριλιου η πρεμιερα της 2ης σεζον.
θα εχει 0 views την πρωτη μερα ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙ xD

Εγω το περιμενα για μεσα Απριλιου αλλα καλα σκεφτηκανε εκει στο studio. Σου λεει το εχουμε αργησει ηδη 2 χρονια κατσε να το βγαλουμε 1η Απριλιου διοτι θα φαμε και αλλο κραξιμο.

Επιπλεον περιμενα σχολιο του στυλ "Ειναι σιγουρο για 1η Απριλιου; Η μηπως ειναι πρωταπριλιατικο αστειο;" Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 714592530

89Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Τρι 07 Φεβ 2017, 22:19

Scarlet D.

Scarlet D.

 

δεν το ειπα γιατι ηξερα οτι θα βγει απριλιο. Το ποτε ακριβως απριλιου δεν ηξερα... μου φανηκε σατανικον σχεδιον να βγει 1η xD

http://www.onepiecegr.com/

90Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Σαβ 25 Μαρ 2017, 23:40

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

91Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Σαβ 25 Μαρ 2017, 23:47

Santouryuu

Santouryuu

 

Ελα το χαϊπ

92Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Κυρ 26 Μαρ 2017, 02:08

LordAxel

LordAxel

 

Δεν ξερω ποσο hype εχει μεινει στον καθε fan οταν οι 2 season απεχουν 3,5 χρονια  xD(βεβαια απο το να μην υπαρξει καθολου 2η σεζον καλυτερο αυτο)
Επισης, λαμβανοντας υποψην οτι θα κανουν animate το arc με τις πολιτικες παπαριες δεν ξερω κατα ποσο θα εχει η 2η σεζον την ιδια απηχηση με την 1η

93Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Κυρ 26 Μαρ 2017, 02:43

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δε παιζει να φτασει στην μαχη του beast titan με τον... (δε λεω)...

94Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Κυρ 26 Μαρ 2017, 12:04

LordAxel

LordAxel

 

Θα μαθω οταν τελειωσει το manga και ξεκινησω να το ξαναδιαβαζω

95Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Κυρ 26 Μαρ 2017, 22:03

Scarlet D.

Scarlet D.

 

και παλι χαιρομαι που εχω διαβασει το manga και τελειωσα με το hiatus των τοσων χρονων, αν και παλι αξιζει να το δω για τα γραφικα τους και μονο xD

http://www.onepiecegr.com/

96Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Δευ 27 Μαρ 2017, 00:37

LordAxel

LordAxel

 

Scarlet D. έγραψε:και παλι χαιρομαι που εχω διαβασει το manga και τελειωσα με το hiatus των τοσων χρονων, αν και παλι αξιζει να το δω για τα γραφικα τους και μονο xD
Καλα ναι, ακομα και μενα που δεν με τρελαινει η ιστορια και οι χαρακτηρες του AoT το animation και ost ηταν top quality στη 1η σεζον και μαλλον ετσι θα ειναι και στην 2η

97Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Παρ 31 Μαρ 2017, 22:41

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Σε όσους δεν το έχουν μάθει ήδη η δεύτερη σεζόν θα έχει μόνο 12 επεισοδια.

98Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Παρ 31 Μαρ 2017, 23:51

LordAxel

LordAxel

 

Deathracer2009 έγραψε:Σε όσους δεν το έχουν μάθει ήδη η δεύτερη σεζόν θα έχει μόνο 12 επεισοδια.
Γελαω με αυτους που κλαινε xD xD xD

99Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Κυρ 02 Απρ 2017, 23:24

Cytheria

Cytheria

 

Παιδιά μόλις τώρα είδα ότι βγήκε το πρώτο επεισόδιο της 2ηs σεζόν, απολαύστευτο.

English subbed: https://www.watchcartoononline.io/shingeki-no-kyojin-season-2-episode-1-english-subbed

100Attack On Titan (Shingeki no kyojin)  - Σελίδα 4 Empty Απ: Attack On Titan (Shingeki no kyojin) Δευ 03 Απρ 2017, 04:30

Santouryuu

Santouryuu

 

Καθε βδομαδα θα βγαινει;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης