Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 10]

201Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 18 Ιουλ 2016, 00:31

uchiha1991

uchiha1991

 

Santouryuu έγραψε:RAMSAYYYYYYYYYYYYYYYYYY


NOOOOOOOOOOOOOO


ellefson is a girl. why me why me why me
χαχαχαχα...τουλαχιστον ειχε γαματο τελος..

202Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 18 Ιουλ 2016, 01:16

Santouryuu

Santouryuu

 

βρηκα αντικαταστατρια: lady mormont  so beautiful!

203Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 18 Ιουλ 2016, 02:53

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τζέιμι, τρελό μαναράκι...

204Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 18 Ιουλ 2016, 03:09

Santouryuu

Santouryuu

 

την αναβει την παττυ που ειναι sisterfucker και κανει γιαοι με τον νανο hahaha

205Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 18 Ιουλ 2016, 05:22

Aldark

Aldark

 

Patty D.Luffy έγραψε:Τζέιμι, τρελό μαναράκι...
κλαίω!
Αλλά λογικά ο 2ος φαβ και νυν πρώτος ζωντανός (στη σειρά πάντα).
Αγαπημένος μου ήταν ο Όμπερυν και στο παρελθόν (στο βιβλίο ακόμα) ο Θήον... Ωστόσο στηρίζω Λιτλφίνγκερ και πιστεύω στο θρόνο θα κάτσει ή αυτός ή ο Βάρυς!
Λυάννα Μόρμοντ μέτρησε
και μου άρεσε η Ύγκριτ και λοβ στορυ με Τζον..

Santouryuu έγραψε:την αναβει την παττυ που ειναι sisterfucker και κανει γιαοι με τον νανο hahaha
xD

206Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 18 Ιουλ 2016, 15:17

Hawkins

Hawkins

 

γαμησε η μορμοντ

αγαπημενοι μου χαρακτηρες ειναι tyrion,littlefinger,oberyn

207Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 18 Ιουλ 2016, 19:54

Aldark

Aldark

 

ουάου σχεδόν συμφωνώ με χοκιν!!!

(Ο Τύριον μου αρέσει αλλά κάτι με εμποδίζει απ'το να τον απολαύσω πλήρως. Σίγουρα είναι ένας μικρός και τιμιότερος Τάιγουιν ενώ όταν είναι με Τζέιμι , είναι έπικ (τα γιαογια που λέγαμε hehehe ))

208Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 18 Ιουλ 2016, 20:32

Tcixlas

Tcixlas

 

αδερφογαμιαδικος δεν εννοω οτι ειναι αδερφη του μαν, αλλα οι ταργκαριεν παντρευοντουσαν αιμομικτικα, κι αυτό εννοούσα :p

επισης τοπ για μενα τριο ειναι, χωρις να μπορω να ξεχωρισω, περα απο τον τυριον που ειναι ο πρωτος, οι μπρον και η αρια

μετα απο τους καλους τζον, ρομπ, λιτλφινγκερ, ραμσει, σερσει, και η γκρειτζοι γκομενα

209Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 18 Ιουλ 2016, 20:58

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες, αλλά αγαπώ και Sir Davos!!!

210Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 18 Ιουλ 2016, 21:59

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι οκ τον ξεχασα είναι στους καλους

211Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Δευ 18 Ιουλ 2016, 23:27

Aldark

Aldark

 

ισχύει , πολύ τίμιος και καλός
και ο Ένταρντ μου άρεσε πάντως...ριπ

212Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 19 Ιουλ 2016, 00:31

Hawkins

Hawkins

 

γαμησε η σκηνη με την ανατηναξη απο την σερσει 
δεν ξερω ο τροπος που εφυγε ο high sparrow ηταν επικος αλλα οταν βλεπω την σκηνη ξεκαρδιζομαι απο τα γελια ετσι οπως εφυγε σηκωνοντας τα χερια ψιλα και μπουμ αχαχαχαχα

213Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 19 Ιουλ 2016, 00:57

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Εγώ λιώνω στο γέλιο με την πτώση του Τόμεν. hahaha hahaha hahaha

214Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 19 Ιουλ 2016, 09:42

Tcixlas

Tcixlas

 

θα συμφωνησω με παττυ, είναι οτι πιο αστείο έχω δει σε αυτή τη σειρά! πάει αφήνει στέμα και τσουπ σα σπουργιτάκι, γίνεται ομελέτα

215Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 19 Ιουλ 2016, 12:26

Hawkins

Hawkins

 

παντως ειχε πολυ καλη σκηνοθεσεια αυτο χωρις μουσικη αυτη η σκηνη γαμησε,και στηνα αρχη ειχε πει ο ηθοποιος οτι ο τομμεν τσαντηζετε και σπαει πραγματα αλλα δεν αρεσε στους σκηνοθετες αυτο και το αλλαξαν

216Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 20 Ιουλ 2016, 00:31

Tcixlas

Tcixlas

 

δεν το ειχα ακουσει αυτο, αλλά γενικά που είδα τη φάση που γυρνάει, ανεβαίνει στο περβαζι και σκάει σαν καρπουζι ξερω γω ήταν οτι καλυτερο

217Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 22 Μαρ 2017, 13:04

Santouryuu

Santouryuu

 

July 16, 2017  bitchez!

218Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 22 Μαρ 2017, 14:19

Hawkins

Hawkins

 

και χαιρεσαι? δεν φτανει που αργησαν το βαλανε και πολυ μεσα στο καλοκαιρι

219Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 22 Μαρ 2017, 21:13

Tcixlas

Tcixlas

 

χαίρεται που θα ξαναδει

220Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 22 Μαρ 2017, 21:21

Hawkins

Hawkins

 

ναι και εγω θα χαρω οταν το ξανα δω ουτος η αλλος η αγαπημενη μου ξενη σειρα ειναι αλλα γιατι 16 ιουλιου γιατι? εχεις τελειωσει τα γυρισματα τοσο καιρο γιατι δεν το βαζεις ιουνιο?

221Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τετ 22 Μαρ 2017, 23:52

Tcixlas

Tcixlas

 

γιατί το hype μεγαλώνει, αλλάζει ο τρόπος προβολής με μεγαλύτερα επεισόδια, και λιγότερα στο σύνολο!! Θα έχουμε νομίζω 7 και 7

222Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 23 Μαρ 2017, 00:45

Hawkins

Hawkins

 

7 και 6 θα εχουμε τωρα για το hype δεν ξερω νομιζα θα πεις και για τον oda σε λιγο :p

δεν υπαρχει διαφορα ιουνιου με ιουλιου απλα ενας μηνας περισσοτερο υπομονης τιποτα αλλο για αυτο λεω γιατι το βαλανε τοσο αργα

223Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Πεμ 23 Μαρ 2017, 00:57

Tcixlas

Tcixlas

 

ίσως έχει να κάνει με τις υπάρχουσες παραγωγές της HBO? αφαίμαξη μέχρι αηδίας

224Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 18 Ιουλ 2017, 06:59

Santouryuu

Santouryuu

 

Winter is coming

225Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] - Σελίδα 9 Empty Απ: Game Of Thrones [A Song Of Ice And Fire] Τρι 18 Ιουλ 2017, 11:13

Tcixlas

Tcixlas

 

απο αύριο ξεκινάμε ν μιλάμε για το επ εκτός σποιλερ?? αρια φαν ντιτεκτιντ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης