Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Χωστε τις προβλεψεις σας

Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c100%Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c10 0% [ 0 ]
Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c102%Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c10 2% [ 1 ]
Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c104%Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c10 4% [ 2 ]
Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c1027%Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c10 27% [ 13 ]
Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c1021%Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c10 21% [ 10 ]
Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c1035%Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c10 35% [ 17 ]
Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c102%Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c10 2% [ 1 ]
Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c108%Ποσα επεισοδια πιστευευτε οτι θα φτασει το One Piece Vote_c10 8% [ 4 ]
Σύνολο Ψήφων : 48

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

razor1911

razor1911

 

Ολες οι προβλεψεις εδω

Santouryuu

Santouryuu

 

εγω ψηφισα οτι θα πεθανει πριν προλαβει να το τελειωσει και θα εχει φτασει γυρω στο επεισοδιο 31582.....

Giorgos

Giorgos

 

Χαχαχα!! Παιζει!! :xD: Εγω ψηφισα 900 παντως... gj!

soulis8

soulis8

 

Η δικη μου προβλεψη ειναι γύρω στα 1000...

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

700 παντως για κανενα λογο, πιστευω καπου στα 1200...

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Θέλω να πιστεύω ότι το OP πάει αρκετά καλά. Και από άποψη τηλεθέασης και από οικονομικά. Νομίζω πως θα φτάσει μέχρι το τέλος και μάλιστα χωρίς σταματημό. whistle

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
1100 ρε για πλακα. Αμα το συνεχισουν ετσι που ενα αρκ ειναι 50+ επεισοδια 5 αρκ= 250 επεισοδια(τουλαχιστον) Ε να μην του μενουν τουλαχιστον 10-15 αρκ? μην πω και πανω απο 1100

Lucky Roo

Lucky Roo

 

1100 + πιστευω ειμαστε στη μεση ακομα αλλα 10 χρονια σιγουρα θα το τραβηξει ο oda :D

GomuRumeninge

GomuRumeninge

 

Ναι και εγώ είμαι αισιόδοξος ότι θα φτάσει και ίσως ξερπεράσει τα 1200...Αφού θεωρητικά είμαστε ακόμα στη μέση και έχει ψωμί ακόμα η υπόθεση πιστεύω ότι τα έχει χαλαρά...!!!! :teme: :teme: :teme: :teme:

Kishishi

Kishishi

 

Ούτε dragon δεν έχει δείξει ακόμα. Την 1000αρα+ την χτυπάει άνετα το anime. Αρκει να μη βαρεθεί ο Oda και τα σκάσει όλα μαζί και το τελειώσει γρήγορα κρίμα θα είναι.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Kishishi έγραψε:Ούτε dragon δεν έχει δείξει ακόμα. Την 1000αρα+ την χτυπάει άνετα το anime. Αρκει να μη βαρεθεί ο Oda και τα σκάσει όλα μαζί και το τελειώσει γρήγορα κρίμα θα είναι.

Δεν παιζει κατι τετοιο...βλακας ειναι; whistle

mihawk

avatar

 

δεν νομιζω 1200, ουτε στα 600 δεν ειμαστε....δηλαδη αλλο τοσο?κανα 1000αρι κοβω και max 1100!ειμαστε ιδη 14 χρονια αλλα 14?καμια 10αρα χρονια λες εγω εμιναν ακομα

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Kishishi έγραψε:Ούτε dragon δεν έχει δείξει ακόμα. Την 1000αρα+ την χτυπάει άνετα το anime. Αρκει να μη βαρεθεί ο Oda και τα σκάσει όλα μαζί και το τελειώσει γρήγορα κρίμα θα είναι.
Ο Oda είναι τόσο αφοσιωμένος στο έργο του που μερικά βράδια κοιμάται μόνο τρεις ώρες. Γι'αυτό και κάνει πολλά break. Λόγω υπερκόπωσης. Δεν παίζει να το παρατήσει το manga...

razor1911

razor1911

 

Εχω δει και anime που υπαρχει εδω και 34 χρονια και ειναι still on going το αθανατο GUNDAM αλλη φαση ειναι μαγκες

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
λετε να τραβηξει και το op τοσα? θα ειμαι 42 χρονων και θα λεω αντε ποτε θα τελειωσει?

Xrhstos D. Kol

Xrhstos D. Kol

 

Εγω σκεφτομαι οτι αν τελειωσει τι θα περιμενω καθε κυριακη πρωη?

razor1911

razor1911

 

Dimis έγραψε:λετε να τραβηξει και το op τοσα? θα ειμαι 42 χρονων και θα λεω αντε ποτε θα τελειωσει?
Ειναι 50 επεισοδια τον χρονο χωρις τις αργιες ολα τα anime στο περιπου

GomuRumeninge

GomuRumeninge

 

Μια θερμή παράκληση...Ας βάλει κάποιος το e στο Piece...Όποτε το βλέπω νομίζω πως το έχει γράψει ο
Σπόιλερ:

razor1911

razor1911

 

GomuRumeninge έγραψε:Μια θερμή παράκληση...Ας βάλει κάποιος το e στο Piece...Όποτε το βλέπω νομίζω πως το έχει γράψει ο
Σπόιλερ:
Μου ελειπε ενα e :haha: :haha:

soulis8

soulis8

 

Ναι ας βαλει καποιος το e μου σπαραζει την καρδια.. daaamn!

Santouryuu

Santouryuu

 

done...

mania.arch

mania.arch

 

Το manga πιστεύω είναι περίπου στα μισά... Οπότε είπα 1200. Αλίμονο κι αν είναι μόνο τόσα, θα πεθάνουμε εμείς και το φάντασμα του Oda θα γράφει ακόμα

AkaHige

AkaHige

 

Εφόσων είμαστε στα μισά της Grand Line ακόμα, άλλα τόσα επισόδεια θα βγουν περίπου....εκτός αν ο Oda κάνει καμιά τρέλα πάλι και μας βγάλει 100 ακόμα xD
Ένα είναι σίγουρο, το One Piece θα μείνει στην ΙΣΤΟΡΙΑ!

deko10ole

deko10ole

 

Το συμβολικό 1000 δεν είναι απίθανο. Βέβαια αν θέλει ο Όντα μπορεί και τα 2000+ επεισόδια. Αρκεί να δείξει τι γινόταν στην 'Grand Line'', πριν την εποχή του Λούφυ. Κάτι σαν STAR WARS δηλαδή,με τα επεισόδια που εξιστορούν το παρελθόν.

Aldark

Aldark

 

1100 στανταρακι μαγκες...τωρα δε ξερω τι θα παιχτει μετα , σιγουρα θα βγουν και pre-quel και σπιν οφφς και μπορει τι εγινε μετα...μην ανυσηχειτε το οπ θα αφησει ιστορια...ηδη αφηνει!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης