Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

One Piece Couples

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

126One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Δευ 16 Ιαν 2012, 14:52

Aldark

Aldark

 

robin και franky ρε , το πραγμα κανει μπαμ απο χιλιομετρα whistle

127One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Δευ 16 Ιαν 2012, 16:11

core

core

 

Chopper και Papagu

128One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Δευ 16 Ιαν 2012, 18:32

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

Aldark έγραψε:robin και franky ρε , το πραγμα κανει μπαμ απο χιλιομετρα whistle

πω πω ξυνεις παλιες πληγες τωρα....:PPP



core έγραψε:Chopper και Papagu

απο τα πιο κομπλε που εχω ακουσει.....

129One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Δευ 16 Ιαν 2012, 22:54

Aldark

Aldark

 

Toni D. Kellis έγραψε:
Aldark έγραψε:robin και franky ρε , το πραγμα κανει μπαμ απο χιλιομετρα whistle

πω πω ξυνεις παλιες πληγες τωρα....:PPP





οχι και παλιες , μετα το τιμεσκιπ σκαει η ρομπιν μπροστα στο φρανκυ , + οι παλιες aww aww love is in the air oh my love!

130One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τρι 17 Ιαν 2012, 02:57

uchiha1991

uchiha1991

 

εγω θελω ναμι με ρομπιν....κ αμα παιχτει κ κανα ερωτικο τριγωνο κ με τη χανκοκ ακομη καλυτερα....

131One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τρι 17 Ιαν 2012, 14:53

balcoit

balcoit

 

uchiha1991 έγραψε:εγω θελω ναμι με ρομπιν....κ αμα παιχτει κ κανα ερωτικο τριγωνο κ με τη χανκοκ ακομη καλυτερα....
ελεος ρε .... pl asteio reborn!!

132One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τρι 17 Ιαν 2012, 16:32

core

core

 

uchiha1991 έγραψε:εγω θελω ναμι με ρομπιν....κ αμα παιχτει κ κανα ερωτικο τριγωνο κ με τη χανκοκ ακομη καλυτερα....

:inlove: :inlove: :inlove:

133One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τρι 17 Ιαν 2012, 17:52

Toni D. Kellis

Toni D. Kellis

 

uchiha1991 έγραψε:εγω θελω ναμι με ρομπιν....κ αμα παιχτει κ κανα ερωτικο τριγωνο κ με τη χανκοκ ακομη καλυτερα....

φιλε μ αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι!!!! xD xD xD


@Aldark δν καταλαβες εννοω οτι πιο παλια στο συγκεκριμενο topic ειχε γινει ολοκληρο θεμα με το zoro x robin x franky

βαριεμαι τωρα να τα ξαναγραφω.......

134One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Κυρ 10 Αυγ 2014, 14:22

plankton

plankton

 

Law x Robin
One Piece Couples - Σελίδα 6 Law_x_Robin

Luffy x Hancock
One Piece Couples - Σελίδα 6 Luffy-boa-1699933087

Luffy x Nami
One Piece Couples - Σελίδα 6 45bab3ad6b29e0_full

Zoro x Robin
One Piece Couples - Σελίδα 6 2cfe54d4851e57e26c6a081eca2c5b23

Luffy x Robin
One Piece Couples - Σελίδα 6 Robin+x+luffy

Zoro x Nami
One Piece Couples - Σελίδα 6 Sb34t1

135One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Κυρ 17 Ιαν 2016, 02:50

Gol. D. Russ

Gol. D. Russ

 

Luffy x Nami .

Η το καλυτερο

Russ x Nami ... :P

http://.......

136One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Κυρ 17 Ιαν 2016, 03:16

Aldark

Aldark

 

Luffy X Hancock φίλε μου.
Κράτα τη Νάμι εσύ :P

137One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Κυρ 17 Ιαν 2016, 03:18

Gol. D. Russ

Gol. D. Russ

 

απ'το στομα σου και στου θεου τ'αυτι hahahaha :)

http://.......

138One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 12:02

Tcixlas

Tcixlas

 

ο λουφυ θα παρει τη χανκοκ και θα της κανει παιδια με γκομου γκομου κίνηση τα χουμε κάνει μέχρι και σε χαρτί αυτά

139One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 13:51

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Nami και Sanji και μετα Zoro και Robin, Ο Zoro και η Robin μετα θα κανουν ενα παιδι που θα το ονομασουν Kaiser de Emperana Beelzebub IV

http://www.onepiecegr.com/

140One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 13:58

Aldark

Aldark

 

Sanji X Viola , Zoro X Tashigi , Robin X Franky , μην τα ξαναλέμε , ντροπή.

141One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 13:59

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Viola?
Σπόιλερ:

http://www.onepiecegr.com/

142One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 14:53

Aldark

Aldark

 

spoiler alerto:

Σπόιλερ:

143One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 15:16

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Το Robin-Franky με χαλάει λίγο..

Θα ήθελα κάτι πιο ανθρώπινο για τη Robin-swan!!!

144One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 15:19

Tcixlas

Tcixlas

 

επειδή είσαι φανμποι δεν πρεπει να μιλας το ζορο εξ τασιγκι ειναι σαπιο... ζορο εξ ρομπιν και τα μυαλά στα κάγκελα

145One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 15:22

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
είμαι ο μεγαλύτερος θαυμαστής της tashigi, ίσως κι ο μοναδικός ( dumn!:) ), άρα δε με χαλάει καθόλου να βρεθεί δίπλα στο Zoro-senpai.. Επίσης είμαι fun της Makino-san...

Μετά πάνε Robin, Nami...

146One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 15:25

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ε ωραια αφου γουσταρετε ετσι, Zoro X Franky και Robin x Tashigi, και τελειωσε η υποθεση....by the way δεν ειμαι καν σιγουρος αν ο franky εχει τετοιο η μπορει οντως να αγαπησει XD...Μπορει το puffing Tom να του εκοψε και κατι αλλο...

http://www.onepiecegr.com/

147One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 15:36

Gol. D. Russ

Gol. D. Russ

 

The Red-Haired έγραψε:είμαι ο μεγαλύτερος θαυμαστής της tashigi, ίσως κι ο μοναδικός ( dumn!:) ), άρα δε με χαλάει καθόλου να βρεθεί δίπλα στο Zoro-senpai.. Επίσης είμαι fun της Makino-san...

Μετά πάνε Robin, Nami...


Αυτο μας ελειπε εσυ να μην εισαι φαν της Makino :mueh:

http://.......

148One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 15:40

Tcixlas

Tcixlas

 

ο φρανκι έχει του τα ειχε αρπαξει η ρομπιν αλλά είναι αδερφούλα

149One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 15:41

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Gol. D. Russ έγραψε:

Αυτο μας ελειπε εσυ να μην εισαι φαν της Makino :mueh:

Λίγα τα λόγια σου γατάκι..

150One Piece Couples - Σελίδα 6 Empty Απ: One Piece Couples Τετ 20 Ιαν 2016, 15:46

Aldark

Aldark

 

Tcixlas έγραψε:επειδή είσαι φανμποι δεν πρεπει να μιλας το ζορο εξ τασιγκι ειναι σαπιο... ζορο εξ ρομπιν και τα μυαλά στα κάγκελα

φανμπόι και σιπάρω (δε μαρέσει ο όρος , αλλά είμαι θύμα της μόδας κι εγώ και του βλάκα του μασίμα :p) Ρόμπιν Χ Φράνκυ και Τασίτζι X Zoro γιατί α)ταιριάζουν ηλικιακά , β)ο Ζόρο θυμάται την Κουίνα μέσω της Τασίγι και τον πιάνουν οι ντροπές και η αμηχανία!! Δεν το παθαίνει συχνά αυτό!

(για το α βέβαια μπορείτε να μου την πείτε , καθώς i fuckin ship και το Luffy X Hancock , αλλά εκεί παίζει το σύμπλεγμα του βασιλιά)

Υπάρχει κι ένα καλό βίντεο που χω δει γι'αυτό το μοιραίο έρωτα btw

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης