Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ανέκδοτα/Κρυάδες

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 33]

26Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Πεμ 15 Ιουλ 2010, 21:21

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

μη μου πεις οτι εσυ τα διαβασες ολα!!! wtf man?
η βαρεμαρα χτυπαει κοκκινο!!! :xD:

27Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Πεμ 15 Ιουλ 2010, 22:06

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
116. Ο Τσακ Νόρις είναι ο μοναδικός άνθρωπος που του επιτρέπεται να μιλάει για το Fight Club.


i lol'd so hard with Crowdon.

28Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 10:51

IwantCookie

IwantCookie

 

184. Ο Τσακ Νορις μπορει να χωρεσει 2 καρπουζια στην μια μασχαλη189. Ο Τσακ Νόρις όταν εκσπερματώνει,δεν βγάζει σπερμα.Βγάζει υγρο πύρ.191. Ο τσακ Νόρις μπορεί να φέρει διπλές με ένα ζάρι...

χα0χ0αχ0αχ0α0

δεν τα διάβασα όλα οπότε μπορεί να το έχει γράψει

ο ο τζειμς μποντ σκώτωσε 17 άτομα με 22 σφαίρες...μετά του τελείωσαν οι σφαίρες...Ο Τσακ Νορις χρησημοποίησε 22 σφαίρες....μετά του τελείωσαν οι αντιπάλοι!

And Then Chak Noris Created God

και το κλασικό

ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ

29Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 15:22

Aldark

Aldark

 

Λοιπόν πάει ένας στο νοσοκομείο να δει έναν φίλο του που είχε κάποιο ατύχημα. Μπαίνει στο δωμάτιο και τον βλέπει σωληνομένο και καλωδιομένο , με γάζες και επιδέσμους παντού πάνω στο σώμα του , ξαπλωμένο στο κρεβάτι. Το προσωπό του πονεμένο. Ξαφνικά ενώ τον κοίταζε , βλέπει ότι ήθελε κάτι να του πει. Προσπάθησε να καταλάβει αλλά δεν μπορούσε γιατί φορούσε τη μάσκα οξυγόνου. Του δίνει λοιπόν ένα χαρτάκι για να γράψει. Ο Χτυπημένος φίλος παίρνει το χαρτάκι. Αλλά καθώς έγραφε άφησε την τελευταία του πνοή. Έτσι την άλλη μέρα στην κηδεία , ο άνδρας αυτός αποφασίζει να πει έναν λόγο για τον εκληπόντα φίλο του.
-Ο Αντώνης , ήταν πάντα καλός φίλος , μας στήριζε και μας βοηθούσε , δυστυχώς δεν είναι πια μαζί μας....καθώς μιλούσε θυμήθηκε το χαρτάκι που είχε τις τελευταίες του λέξεις. Με το συμβάν ξέχασε να το διαβάσει. Έβαλε το χέρι στην τσέπη και είπε:
-Σε αυτό το χαρτί βρίσκονται τα τελευταία πράγματα που έγραψε ο φίλος μας. Κοίταξε το χαρτάκι και διάβασε: <<ΗΛΙΘΙΕ!!! ΠΑΤΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΟΞΥΓΟΝΟΥ!!>>

30Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 16:13

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
lol 15.ο τσακ νορις χρειαζεται 10πελτα για να δει το 60λεπτα :haha:

31Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 16:17

didimakia

didimakia

 

Ο τσακ νορρις γεννηθηκε πριν ξεπαρθενιαστει ο πατερας του...

32Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 16:50

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

χαχαχα λολ....διαβασα αυτα στο πρωτο spoiler,δεν αντεχω αλλο...τα άλλα άλλη φορα! :xD:

33Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 16:54

BlackLeg_Sanji

BlackLeg_Sanji

 

ειναι 2 υποβριχια στν ερημο βγενουν οι captens και λεει ο ενας στον αλλο ποσα??? 3!!! τι 3???? τι ποσα????? frosted frosted

34Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 17:32

didimakia

didimakia

 

^Εγω το ξερω αλλιως

''Ειναι 2 αιθουσες και παιζουν ταβλι πανω σε ενα δεντρο.Περναει το υποβριχιο απο κατω και λεει
-Να παιξω και εγω?
-Οχι, λενε οι οι αιθουσες
-Καλα παω για κουρεμα λεει το υποβριχιο...
Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 226526

35Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 17:37

BlackLeg_Sanji

BlackLeg_Sanji

 

πως λενε τν επιστατη του μουσειου???

Θαναση..........

36Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 17:40

didimakia

didimakia

 

Πως λενε τον Μπομπ τον Μαστορα ανεργο?
Σπόιλερ:

37Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 17:42

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

λολ τι ακυρα ειν αυτα?...................................... frosted

38Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 17:46

BlackLeg_Sanji

BlackLeg_Sanji

 

ηταν 2 ασπρα αλογα που ηταν παντρεμενα....μια μερα το αρσενικο πιανει τν θηλικια να τν κερατωνει με ενα μαυρο αλογο...το αρσενικο δν το αντεχει και πεφτει απο τν γκρεμο...ουτε η θηλικια αντεξε τν θανατο του αντρα της και πεφτει και αυτη...ε τι να κανει και το μαυρο??πεφτει και αυτο....και ακουγετε μια φωνη κατω στν γκρεμο....ΠΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΕΤΑΕΙ ΑΛΟΓΑΑΑΑ????!!!!!!

39Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 20:31

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
χαχαχαχαχα,αυτο του Βαγγελη με τα υποβρυχια γαμησε xD xD

40Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 19 Ιουλ 2010, 21:31

Aldark

Aldark

 

didimakia έγραψε:Πως λενε τον Μπομπ τον Μαστορα ανεργο?
Σπόιλερ:

xDDDDDDDDDDDDDD EPIC!

Και το άλλο με τα αλογα λολ.

41Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Σαβ 24 Ιουλ 2010, 15:38

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
ατακες αρκα :haha:
Σπόιλερ:

42Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Σαβ 24 Ιουλ 2010, 16:41

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
Θα βαλω ενα ανεκδοτο που εμαθα απο τον αυμνιστο μπακα.... Ειναι οτι καλυτερο εχω ακουσει...

Είναι τρείς πάπιες σε μιά λίμνη. Εκεί που κολυμπάνε, περνάει ένα αεροπλάνο και τις παίρνει ξυστά. Λέει η πάπια :
- Τί κάνει αυτός ρε? Τρελός είναι
Ε μετά απο λίγο ξαναπερνάει το αεροπλάνο, και τις ακουμπάει ίσα ίσα. Λέει ξανά η πάπια :
- Ρε αυτός δεν πάει καλά!
Μετά απο λίγο, ξαναπερνάει το αεροπλάνο χαμηλά, και αυτή τη φορά τις ξυρίζει το ξεφάλι. Λέει η πάπια :
- Ρε αυτός θα μας σκοτώσει!!
Η την τέταρτη φορά, περνάει το αεορπλάνο, τι δίνει μία και τις σκοτώνει. Εκεί που ανεβαίνουν στον παράδεισο οι πάπιες, λέει η μία στην άλλη :
- Ρε τον μαλάκα, μας βρήκε με το ψυγείο.
- Ναι ρε συ. Πάλι καλά που δέν καπνίζαμε...


43Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Σαβ 24 Ιουλ 2010, 18:13

Aldark

Aldark

 

lol wth :xD:

Λοιπόν είναι ένας Γερμανός , ένας ιταλός κι ένας έλληνας και λένε:
-Πάλι εμεις;

44Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Κυρ 25 Ιουλ 2010, 21:08

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
BlackLeg_Sanji έγραψε:ηταν 2 ασπρα αλογα που ηταν παντρεμενα....μια μερα το αρσενικο πιανει τν θηλικια να τν κερατωνει με ενα μαυρο αλογο...το αρσενικο δν το αντεχει και πεφτει απο τν γκρεμο...ουτε η θηλικια αντεξε τν θανατο του αντρα της και πεφτει και αυτη...ε τι να κανει και το μαυρο??πεφτει και αυτο....και ακουγετε μια φωνη κατω στν γκρεμο....ΠΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΕΤΑΕΙ ΑΛΟΓΑΑΑΑ????!!!!!!


το έλεγε ένας συμπαίκτης μου στην ομάδα και τον είχαμε πλακώσει στο ξύλο... :xD:
αν και τώρα το είπες λίγο διαφορετικά,και γέλασα :xD:

45Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 26 Ιουλ 2010, 14:39

HawkEyes Juracule

HawkEyes Juracule

 

ενα που ακουσα χθες και εσκασα στα γελια...

Ηταν μια ξυλουργικη εταιρια η οποια εψαχνε μεσω casting να βρει ενα ξυλοκοπο καταλληλο για την καινουρια διαφημηση που ετοιμαζε...
Παει στην αρχη ενας διμετρος,γυμνασμενος με ενα τσεκουρι ισα με το μποϊ του...
-"Πληρειτε ολα τα σωματικα προσοντα",του λεει ο interviewer, "αλλα για πειτε μας τι προεργασια εχετε κανει"
-"Εργαζομουν επι 8 χρονια στα δαση της Αμερικης και τα τελευταια χρονια ειμαι Αυστραλια..."
-"Ενταξει", του λεει, "θα σας ενημερωσουμε"
Παει και δευτερος υποψηφιος,παλι ετσι ψηλος,τουμπανιασμενος με ενα τεραστιο τσεκουρι...
-"Πληρειτε τα προσοντα αλλα πειτε μας τι προεργασια εχετε κανει",του λεει...
-"Εργαζομαι επι 10 χρονια στα δαση της Ελλαδας και τωρα μου ζητανε και συμβολαιο με Αμερικη..."
-"Μαλιστα...θα σας ενημερωσουμε", λεει ο interviewer....
Παει και ενας τριτος υποψηφιος,κοντος,ενα μετρο υψος,αλλα γυμνασμενος κ αυτος...με ενα θεορατο τσεκουρι,3 φορες μεγαλυτερο απ αυτον,το εσερνε απο πισω....
-"Εεε...ενταξει μπορει να μην εχετε ακριβως ολα τα σωματικα προσοντα αλλα τουλαχιστον πειτε μας την προεργασια σας..."
-"Εγω" , λεει με ενα περιφανο υφος,"εργαζομουν ολη μου τη ζωη στην ερημο...Αφρικη κυριως..."
-"Στην ερημο?!Μα εκει δεν εχει δεντρα!"
Και απανταει αυτος με ενα υφακι γεματο περηφανεια...
"Τωρα δεν εχει...!"

χαχαχαχαχαχχα :haha:

46Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Δευ 26 Ιουλ 2010, 14:57

????????

Anonymous

 

Επισκέπτης
HawkEyes Juracule έγραψε:ενα που ακουσα χθες και εσκασα στα γελια...

Ηταν μια ξυλουργικη εταιρια η οποια εψαχνε μεσω casting να βρει ενα ξυλοκοπο καταλληλο για την καινουρια διαφημηση που ετοιμαζε...
Παει στην αρχη ενας διμετρος,γυμνασμενος με ενα τσεκουρι ισα με το μποϊ του...
-"Πληρειτε ολα τα σωματικα προσοντα",του λεει ο interviewer, "αλλα για πειτε μας τι προεργασια εχετε κανει"
-"Εργαζομουν επι 8 χρονια στα δαση της Αμερικης και τα τελευταια χρονια ειμαι Αυστραλια..."
-"Ενταξει", του λεει, "θα σας ενημερωσουμε"
Παει και δευτερος υποψηφιος,παλι ετσι ψηλος,τουμπανιασμενος με ενα τεραστιο τσεκουρι...
-"Πληρειτε τα προσοντα αλλα πειτε μας τι προεργασια εχετε κανει",του λεει...
-"Εργαζομαι επι 10 χρονια στα δαση της Ελλαδας και τωρα μου ζητανε και συμβολαιο με Αμερικη..."
-"Μαλιστα...θα σας ενημερωσουμε", λεει ο interviewer....
Παει και ενας τριτος υποψηφιος,κοντος,ενα μετρο υψος,αλλα γυμνασμενος κ αυτος...με ενα θεορατο τσεκουρι,3 φορες μεγαλυτερο απ αυτον,το εσερνε απο πισω....
-"Εεε...ενταξει μπορει να μην εχετε ακριβως ολα τα σωματικα προσοντα αλλα τουλαχιστον πειτε μας την προεργασια σας..."
-"Εγω" , λεει με ενα περιφανο υφος,"εργαζομουν ολη μου τη ζωη στην ερημο...Αφρικη κυριως..."
-"Στην ερημο?!Μα εκει δεν εχει δεντρα!"
Και απανταει αυτος με ενα υφακι γεματο περηφανεια...
"Τωρα δεν εχει...!"

χαχαχαχαχαχχα :haha:
ελεεινο :haha: :haha: :haha:

47Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Πεμ 05 Αυγ 2010, 18:51

didimakia

didimakia

 

Συμμετοχή σε τηλεπαιχνίδι.- Παρουσιαστής: Θα σας κάνω τρεις ερωτήσεις αν απαντήσετε σωστά θα κερδίσετε 3,000,000 δρχ. Ξεκινάμε...1 Ερώτ.: Τι είναι αυτό που κάνει νιαου-νιαου στα κεραμίδια;- Παίχτης.: Είναι μια Γάτα.- Παρουσ.: Λυπάμαι χάσατε, ήταν μαύρη η γ...άτα.- Παίχτης:!- Παρουσ. Ερώτηση 2η. Τι είναι αυτό που έχει μηχανή μπροστά, βαγόνια πίσω, κάνει τσαφ-τσουφ και τρέχει σε ράγες;- Παίχτης: Είναι ένα τραίνο Κύριε..- Παρουσ.: Λυπάμαι χάσατε, ήταν εμπορικό το τραίνο. Παίχτης:!- Παρουσ.: Τι είναι αυτό που έχει μηχανή, τιμόνι, 4 ρόδες και περπατά στον δρόμο;- Παίχτης:Αυτοκίνητο Κύριε...- Παρουσ.: Λυπάμαι Κύριε χάσατε ήταν φορτηγό αυτοκίνητο. Δεν κερδίσατε μίαν άλλη φορά.- Παίχτηs: Κύριε παρουσιαστά θα ήθελα να σας κάνω και εγώ μια μόνο ερώτηση και εάν κερδίσετε θα σας δώσω 10,000,000δρχ- Παρουσ.: Δέχομαι!- Παίχτης: Τι είναι αυτό που είναι ανάμεσα σε δυο γυναικεία πόδια, έχει χειλάκια και γύρω-γύρω τρίχες;- Παρουσ.: M**νί Κύριε.- Παίχτης: Λυπάμαι φίλε έχασες ήταν της μάνας σου το Μ**νί.

48Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Πεμ 05 Αυγ 2010, 20:20

Tony Tony Chopper

Tony Tony Chopper

 

Το Κουλό της Ημέρας!

Λέει το αρσενικό σάντουϊτς στο θηλυκό:
- Θέλεις να κάνουμε έρωτα;
Και το θηλυκό απαντά:
- Α δεν μπορώ, έχω κέτσαπ!
:xD:

49Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 10 Αυγ 2010, 03:13

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΡΧΙΚΟΙ ΧΡΟΝΟΙ ΤΟΥ ΠΑΡΕΙΜΙ????
Σπόιλερ:

50Ανέκδοτα/Κρυάδες - Σελίδα 2 Empty Απ: Ανέκδοτα/Κρυάδες Τρι 10 Αυγ 2010, 04:15

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Γιαννη xD

epic stupid shit.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 17 ... 33  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης