Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

One Piece, 1-12 Episodes Gr Subs! θα ανανεώνεται με νέα επεισόδια!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Mike13

Mike13

 

Ναι ρε αφου δεν ασχοληθηκα ποτε με ελληνικους υποτυτλους τωρα τελευτεα ασχοληθηκα λιγο!!!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

dinos

dinos

 

παιδες, μπορω να κατεβασω μονο τους υποτιτλους?
ξεχωριστα δηλαδη απο το επισοδειο?

Red Dragon

Red Dragon

 

dinos έγραψε:παιδες, μπορω να κατεβασω μονο τους υποτιτλους?
ξεχωριστα δηλαδη απο το επισοδειο?
οχι δεν γινετε, ειναι ενσωματωμενοι μες το επεισοδειο

Mike13

Mike13

 

Τωρα κατεβαζω και εγω το επεισοδειο 2!!!!!!Σκεφτηνα να αρχισω να τα κατεβαζω και εγω!!!!!

https://www.facebook.com/pages/AnimeWorld-Greek/317331991617516

Punk

avatar

 

Red Dragon έγραψε:
dinos έγραψε:παιδες, μπορω να κατεβασω μονο τους υποτιτλους?
ξεχωριστα δηλαδη απο το επισοδειο?
οχι δεν γινετε, ειναι ενσωματωμενοι μες το επεισοδειο

αν πασ στο site τοθ τζατζικη γινεται εχει ενα εικονιδιο σαν εγραφο διπλα απο το εικονιδιο που κατεβαζεις το επεισοδιο

spirosliakis

avatar

 

:@ prospa8o na do to 12 episodio kai den to vrisko pou8ena se afto to site mporei na m pei kapios p sto kalo einai?

The Strongest

The Strongest

 

μπες Joker Fun Subs αλλά έχουν μέχρι το 12 και μετά πάνε από το 200 και μετά .Αλλά και εγώ ψάχνω από το 12 έως το 200 και δεν τα βρίσκω πουθενά.....και σε κάτι άλλα seit που έχουν πει να παιδιά (πιο πάνω) πρέπει να γίνεις μέλος ... αλλά άμα γίνω θα τα βρω να τα κατεβάσω αυτά που θέλω (από το 12 έως το 200) ?????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης