Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!!

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 17]

251ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Δευ 25 Απρ 2011, 18:32

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ειναι ωραιο να τον παιζεις και καθως ο παππας λεει το "Χριιιιστοοοςς Αααανεεεστη" να αρχιζεις τα ριχνεις..

252ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Δευ 25 Απρ 2011, 19:35

Kauko

Kauko

 

Elidor έγραψε:Ειναι ωραιο να τον παιζεις και καθως ο παππας λεει το "Χριιιιστοοοςς Αααανεεεστη" να αρχιζεις τα ριχνεις..

κατι μου λεει οτι αυτο το ποστ δεν θα αρεσει σε καποιον με DragonBall avatar... knife

253ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Δευ 25 Απρ 2011, 21:28

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
Ελιδορα +απειρο.

και τον ξαναεπαιξα

254ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Δευ 25 Απρ 2011, 23:32

maggie

maggie

 

συνεχιστε να τον παιζετε...ετσι μειωνεται η ενταση και το στρες, και η αρτηριακη πιεση...

255ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τρι 26 Απρ 2011, 10:18

Kauko

Kauko

 

θα τυφλωθειτε.... ετσι λεγανε οι παλιοι στα παιδακια :buhu:

256ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τρι 26 Απρ 2011, 14:52

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
We would rather
Pray to something
We can't see or touch,
than you, our mother, our God.

-Serj Tankian

257ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τρι 26 Απρ 2011, 21:26

Red Dragon

Red Dragon

 

ενα respect στον Jim McDuck για οσα ειπε και 2 respect στον moumia πρωτον και αυτος για οσα ειπε και δευτερον για το avatar του gj!

υπαρχουν απειρες αποδειξεις οτι υπαρχει θεος και χριστος αλλα υπαρχει δυστηχως και διαβολος.

Το αγειο φως που αναβει μονο του καθε πασχα ειναι η μεγαλυτερη αποδειξη (που επαναλαμβανετε καθε χρονο) της υπαρξης του χριστου και της δυναμης του, οπου μονο χριστιανος παππας μεσα στο ταφο του χριστου κρατοντας 33 κερια οσα τα χρονια του χριστου και κανοντας τη λειτουργια αναβουν στις 12 το μεσημερι του μεγαλου σαββατου και τα 33 ταυτοχρονα.

Οποιος δεν πιστευει στο θεο πιστευει στο διαβολο.
ειχα ακουσει στην ΤV οτι γινοντε γυρο στους 10.000 με 15.000 εξωρκισμους παγκοσμιος. Πιστεψτε στο θεο για να εχετε τη συνειδιση σας ησυχη και μια θεση στο παραδεισο.
μια θεια μου ειχε το γιο της στο νοσοκομειο γυρο στα 35 χρονο και της ειπαν οτι ειναι καταδυκασμενος σε θανατο με λιγες μερες ακομα και οτι δεν υπαρχει καμοια ελπιδα ηταν σε κωμα για πολυ χρονο και επισκεφτηκε το μοναστηρι του αγειου εφραιμ στη νεα μακρη, εχω παει και εγω https://www.facebook.com/group.php?gid=369032539611 οπου υπαρχει ολοκληρος ο σκελετος του αγειου τον εχω δει, και οταν πηγε η θεια μου εκει επεσε στα γονατα και παρακαλαγε κλαιγοντας να σωσει το γιο της και την επομενη μερα κιολας ο γιος της εγινε περδικι και ειχε και πιο πολυ ζωντανια απο ποτε, οι γιατροι μειναν καγκελο.
8 χρονια απο τοτε και η θεια μου και ο γιος της επισκεπτοντε πολυ τακτηκα το μοναστηρι αλλα και καθε χρονο πανε στο ισραιλ στο ταφο του χριστου



Epic Fail. dont talk to me, i k [<=guess who]

258ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τρι 26 Απρ 2011, 22:00

Elidor

Elidor

 

Avarga
O Αγιος Εφραιμ εχει και facebook για να μην χανει επικοινωνια με τους fan του ε?

Εντιτ: Νταξ φιλος μας επιασες... Σατανιστες ειμαστε...

259ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τρι 26 Απρ 2011, 22:09

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
πραγματικα η αγνοια και η ηλιθιοτητα των ανθρωπων ποτε δε παυει να με εκπλησσει....κυριως το δευτερο....

ειναι τραγικο που η ανθρωποτητα υπαρχει τοσο καιρο και ακομα υπαρχουν τετοια ατομα^

δεν εχω λογια...Yagami Light in b4: This world is FUCKING rotten.

260ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τρι 26 Απρ 2011, 22:12

Elidor

Elidor

 

Avarga
Ο απο επανω μου ειναι προφανως σατανιστης και δεν ξερει τι λεει, τον εχει καταβαλει το πνευμα του διαβολου... Εξω απο εδω Σατανα!!!

261ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τρι 26 Απρ 2011, 22:28

Shadow Ace

Shadow Ace

 

Imba Troll.
ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Satan-post

262ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τρι 26 Απρ 2011, 22:42

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Red Dragon και εγώ μαζί σου...

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

263ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τρι 26 Απρ 2011, 22:52

Elidor

Elidor

 

Avarga
Oχι που δεν θα ησουν μαζι του εσυ...

264ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τρι 26 Απρ 2011, 22:53

Dr. Jimalicious

Dr. Jimalicious

 

Vet-eran
Vet-eran
Άσχετο αλλά πάω να κλείσω 12 ώρες διάβασμα σήμερα...

https://jimaliciouswrites.blogspot.com

265ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τετ 27 Απρ 2011, 00:12

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
Red Dragon έγραψε:ενα respect στον Jim McDuck για οσα ειπε και 2 respect στον moumia πρωτον και αυτος για οσα ειπε και δευτερον για το avatar του gj!

υπαρχουν απειρες αποδειξεις οτι υπαρχει θεος και χριστος αλλα υπαρχει δυστηχως και διαβολος.

Το αγειο φως που αναβει μονο του καθε πασχα ειναι η μεγαλυτερη αποδειξη (που επαναλαμβανετε καθε χρονο) της υπαρξης του χριστου και της δυναμης του, οπου μονο χριστιανος παππας μεσα στο ταφο του χριστου κρατοντας 33 κερια οσα τα χρονια του χριστου και κανοντας τη λειτουργια αναβουν στις 12 το μεσημερι του μεγαλου σαββατου και τα 33 ταυτοχρονα.


λογικό...οι αναπτήρες bic έχουν μεγάλη διάρκεια...

παίδες οι αρετές του χριστιανισμού είναι μια χαρά...τις υποστηρίζω κιόλλας και μακάρι να επικρατούσαν.
αλλά όταν κάποιος πιστεύει,ας προσπαθήσει να διαλογιστεί τι του πασάρουν κάθε φορά.

266ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τετ 27 Απρ 2011, 00:35

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
Oχι ρε...
Οχι ρε...
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙ

Εγω ο μαλακας τοσο καιρο δε πιστευα και εχασα την θεση μου στον παραδεισο!!

ΑΝΑΘΕΜΑ ΣΕ ΕΩΣΦΟΡΕ!

267ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τετ 27 Απρ 2011, 00:38

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
ε και σου έλεγα ρε μαλάκα να κάψεις εκείνον τον αιρετικό,σαν καλός χριστιανός

268ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τετ 27 Απρ 2011, 00:40

Grimmy

Grimmy

 

Imba Troll.
Kαι εγω τον εφαγα ρε γαμωτο...

269ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τετ 27 Απρ 2011, 01:04

Guest

Anonymous

 

Επισκέπτης
τώρα πληρώνεις τις απερισκεψίες σου...να καείς κι εσύ!

270ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τετ 27 Απρ 2011, 10:19

Kauko

Kauko

 

οποιος δεν πιστευει στο θεο δεν πιστευει στο διαβολο. Αυτοι που πιστευουν στο θεο πιστευουν οτι υπαρχει διαβολος, μην τα μπερδευεις... Ο διαβολος ειναι εκπτωτος αγγελος και οι αγγελοι ειναι κομματι της χριαστιανικης πιστης

271ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Τετ 27 Απρ 2011, 18:16

Elidor

Elidor

 

Avarga
Eγω μαλακες εκανε friend request τον αγιο Εφραιμ στο φμπ για να παιζουμε farmville μαζι...

272ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Σαβ 27 Αυγ 2011, 13:56

iFiVa

iFiVa

 

Elidor έγραψε:Eγω μαλακες εκανε friend request τον αγιο Εφραιμ στο φμπ για να παιζουμε farmville μαζι...

Καλη Φαση gj!

273ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Κυρ 11 Σεπ 2011, 01:31

souidos

souidos

 

εχω μια αποψη οτι υπαρχει θεος απο πανω μας θες να τον πεις θεο θες να τον πεις αλαχ βουδα δν αλλαζει κτ εξαλλου ολοι πιστευουμε ειτε ποιο πολυ ειτε λιγοτερο...και ολοι εχουμε πει ζητησει κτ απο αυτον καποια στιγμη της μεχρι τωρα ζωης μας...

http://watchop.com

274ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Κυρ 11 Σεπ 2011, 01:33

petrikios

petrikios

 

To αν υπαρχει ή οχι ειναι αναλογα στα βιωματα του καθενος και δεν υπαρχει λογος να πεισει ο ενας τον αλλον για το αντιθετο...αυτη η συζητηση περι θεου και διαβολου υπαρχει για να κανουν οι φοιτητοπαρεες ψευτοφιλοσοφικες συζητησεις πινοντας μπαφο στο μπαλκονι με γκομενες

275ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! - Σελίδα 11 Empty Απ: ΘΡΗΣΚΕΙΑ!!!!!!! Κυρ 11 Σεπ 2011, 01:35

Kauko

Kauko

 

souidos έγραψε:εχω μια αποψη οτι υπαρχει θεος απο πανω μας θες να τον πεις θεο θες να τον πεις αλαχ βουδα δν αλλαζει κτ εξαλλου ολοι πιστευουμε ειτε ποιο πολυ ειτε λιγοτερο...και ολοι εχουμε πει ζητησει κτ απο αυτον καποια στιγμη της μεχρι τωρα ζωης μας...


το "Βουδα" δε μ'αρεσει... στα αλλα γυρναω ομως

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης