Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 22]

201Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Σαβ 11 Αυγ 2018, 06:55

Santouryuu

Santouryuu

 

αρχισα walking dead... δε βλεπεται αυτο το πραγμα!

202Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Σαβ 11 Αυγ 2018, 09:12

Tcixlas

Tcixlas

 

αν το άρχισες, ακόμα είναι σε καλά επίπεδα, που να συνεχίσεις κιόλας... εγώ λίγο lacasa de papel βλέπω που γαμεί

203Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 13 Αυγ 2018, 11:47

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Santouryuu έγραψε:αρχισα walking dead... δε βλεπεται αυτο το πραγμα!
μόνο η πρώτη σεζον είναι ωραία. daaamn!

204Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 13 Αυγ 2018, 11:52

Tcixlas

Tcixlas

 

κι αυτη αστα να πανε ειναι

205Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Σαβ 18 Αυγ 2018, 15:04

Santouryuu

Santouryuu

 

περιεργο... δεν εχω πλεον επιλογες οπως εμετο-τικονς και προσυναψη... φταιει το κασπερσκι ή εφαγα καποιο μπλοκ;


edit: οκ, εφταιγε το κασπερσκι

Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Unbena10

206Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Σαβ 18 Αυγ 2018, 21:40

Scarlet D.

Scarlet D.

 

συνηθως αυτο φταίει, επισης ο red-haired μου ελεγε οτι μπλοκαρει και την σελιδα του log in για καποιο λογο

http://www.onepiecegr.com/

207Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Κυρ 19 Αυγ 2018, 08:55

Santouryuu

Santouryuu

 

προβλημα με λογκ ιν εχω απο το κινητο, δεν μπορω να συνδεθω... μονο απο pc μου το επιτρεπει

208Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Κυρ 19 Αυγ 2018, 15:05

Scarlet D.

Scarlet D.

 

οταν λες δεν μπορεις να συνδεθεις, εχεις καποιο μηνυμα λαθους η γενικα δεν σου εμφανιζεται το μενου για log in;

http://www.onepiecegr.com/

209Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Κυρ 19 Αυγ 2018, 22:24

Santouryuu

Santouryuu

 

Μου λεει you have specified an invalid username or password. Αλλα αυτο δεν παιζει, γιατι απο λαπτοπ πως μπαινω; 

hahaha

210Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 20 Αυγ 2018, 03:36

Tcixlas

Tcixlas

 

μολις γύρισα απο διακοπες

211Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Δευ 20 Αυγ 2018, 20:11

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εγω ισα που ενιωσα διακοπες...

@Santouryuu το φορουμ αυτο νομιζω εχει ενα bug στο οποιο φταιει η forumotion, για εμενα τουλαχιστον, αμα γραψεις μια λεξη για καποιο λογο εμφανιζονται τυχαια κομματια της ιδιας λεξης διπλα απο την λεξη οποτε το κειμενο αν δεν το κανεις edit "θαθα φαινενεται καπωπως ετσιετσι" οποτε μηπως γινεται το ιδιο με τον κωδηκο.

http://www.onepiecegr.com/

212Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 21 Αυγ 2018, 06:26

Santouryuu

Santouryuu

 

μπμπορει να ειειναι ααυτο, γγιατι το ειχα αυτο το προβλημα και το χειροτερο ηταν οτι οταν παταγα σπεϊς, εσβηνε τα παντα... αλλα αυτο το παθαινα μονο με γκρικ, αλλα ο κωδικος μου δεν ειναι σε γκρικ

213Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 21 Αυγ 2018, 10:54

Tcixlas

Tcixlas

 

καλά κι εγώ μια βδομάδα πήγα, κι ακόμα ζαλισμένος είμαι

214Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 21 Αυγ 2018, 23:56

Scarlet D.

Scarlet D.

 

γερασαμε ψηλε μου...

http://www.onepiecegr.com/

215Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τετ 22 Αυγ 2018, 10:42

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι δεν ειμαι εγώ για ξεφτιλικια πλεον

216Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Πεμ 23 Αυγ 2018, 13:09

Santouryuu

Santouryuu

 

Scarlet D. έγραψε:γερασαμε ψηλε μου...

τι να πω κι εγω;  xD

217Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Πεμ 23 Αυγ 2018, 19:09

Tcixlas

Tcixlas

 

εντριβές

218Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Πεμ 23 Αυγ 2018, 19:14

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μονοι μας μειναμε, ολοι οι αλλοι πεθαναν μαλλον απο τα γεραματα...

http://www.onepiecegr.com/

219Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Πεμ 23 Αυγ 2018, 22:11

Santouryuu

Santouryuu

 

Tcixlas έγραψε:εντριβές


βεντουζες

220Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 24 Αυγ 2018, 13:16

Tcixlas

Tcixlas

 

φοβάμαι να μου κόψουν βεντούζες ακόμα και τώρα

221Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Παρ 24 Αυγ 2018, 20:07

Santouryuu

Santouryuu

 

Μπήκα από κινητό... Θαύμα!

222Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Σαβ 25 Αυγ 2018, 11:24

Tcixlas

Tcixlas

 

ο θαύμα τακι τσαν το κανε

223Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τρι 04 Σεπ 2018, 11:40

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
rip

224Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τετ 05 Σεπ 2018, 19:32

Tcixlas

Tcixlas

 

rip mgk

225Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: Η ΈλΕυCic του NaRutO Τετ 12 Σεπ 2018, 18:13

Scarlet D.

Scarlet D.

 

rip opgr, παντα θα σε αγαπαμε...

http://www.onepiecegr.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 22]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης