Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!

New episode is available
Anime is on break
New chapter available
Manga is on break

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam World: The Fallen Kingdom

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 12]

201Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Σαβ 11 Αυγ 2018, 06:55

Santouryuu

Santouryuu

αρχισα walking dead... δε βλεπεται αυτο το πραγμα!

202Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Σαβ 11 Αυγ 2018, 09:12

Tcixlas

Tcixlas

αν το άρχισες, ακόμα είναι σε καλά επίπεδα, που να συνεχίσεις κιόλας... εγώ λίγο lacasa de papel βλέπω που γαμεί

203Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Δευ 13 Αυγ 2018, 11:47

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
@Santouryuu έγραψε:αρχισα walking dead... δε βλεπεται αυτο το πραγμα!
μόνο η πρώτη σεζον είναι ωραία. daaamn!

204Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Δευ 13 Αυγ 2018, 11:52

Tcixlas

Tcixlas

κι αυτη αστα να πανε ειναι

205Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Σαβ 18 Αυγ 2018, 15:04

Santouryuu

Santouryuu

περιεργο... δεν εχω πλεον επιλογες οπως εμετο-τικονς και προσυναψη... φταιει το κασπερσκι ή εφαγα καποιο μπλοκ;

edit: οκ, εφταιγε το κασπερσκι

Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Unbena10

206Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Σαβ 18 Αυγ 2018, 21:40

Scarlet D.

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
συνηθως αυτο φταίει, επισης ο red-haired μου ελεγε οτι μπλοκαρει και την σελιδα του log in για καποιο λογο

207Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Κυρ 19 Αυγ 2018, 08:55

Santouryuu

Santouryuu

προβλημα με λογκ ιν εχω απο το κινητο, δεν μπορω να συνδεθω... μονο απο pc μου το επιτρεπει

208Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Κυρ 19 Αυγ 2018, 15:05

Scarlet D.

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
οταν λες δεν μπορεις να συνδεθεις, εχεις καποιο μηνυμα λαθους η γενικα δεν σου εμφανιζεται το μενου για log in;

209Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Κυρ 19 Αυγ 2018, 22:24

Santouryuu

Santouryuu

Μου λεει you have specified an invalid username or password. Αλλα αυτο δεν παιζει, γιατι απο λαπτοπ πως μπαινω; 

hahaha

210Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Δευ 20 Αυγ 2018, 03:36

Tcixlas

Tcixlas

μολις γύρισα απο διακοπες

211Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Δευ 20 Αυγ 2018, 20:11

Scarlet D.

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
εγω ισα που ενιωσα διακοπες...

@Santouryuu το φορουμ αυτο νομιζω εχει ενα bug στο οποιο φταιει η forumotion, για εμενα τουλαχιστον, αμα γραψεις μια λεξη για καποιο λογο εμφανιζονται τυχαια κομματια της ιδιας λεξης διπλα απο την λεξη οποτε το κειμενο αν δεν το κανεις edit "θαθα φαινενεται καπωπως ετσιετσι" οποτε μηπως γινεται το ιδιο με τον κωδηκο.

212Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Τρι 21 Αυγ 2018, 06:26

Santouryuu

Santouryuu

μπμπορει να ειειναι ααυτο, γγιατι το ειχα αυτο το προβλημα και το χειροτερο ηταν οτι οταν παταγα σπεϊς, εσβηνε τα παντα... αλλα αυτο το παθαινα μονο με γκρικ, αλλα ο κωδικος μου δεν ειναι σε γκρικ

213Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Τρι 21 Αυγ 2018, 10:54

Tcixlas

Tcixlas

καλά κι εγώ μια βδομάδα πήγα, κι ακόμα ζαλισμένος είμαι

214Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Τρι 21 Αυγ 2018, 23:56

Scarlet D.

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
γερασαμε ψηλε μου...

215Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Τετ 22 Αυγ 2018, 10:42

Tcixlas

Tcixlas

ναι δεν ειμαι εγώ για ξεφτιλικια πλεον

216Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Πεμ 23 Αυγ 2018, 13:09

Santouryuu

Santouryuu

@Scarlet D. έγραψε:γερασαμε ψηλε μου...

τι να πω κι εγω;  xD

217Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Πεμ 23 Αυγ 2018, 19:09

Tcixlas

Tcixlas

εντριβές

218Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Πεμ 23 Αυγ 2018, 19:14

Scarlet D.

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
μονοι μας μειναμε, ολοι οι αλλοι πεθαναν μαλλον απο τα γεραματα...

219Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Πεμ 23 Αυγ 2018, 22:11

Santouryuu

Santouryuu

@Tcixlas έγραψε:εντριβές

βεντουζες

220Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Παρ 24 Αυγ 2018, 13:16

Tcixlas

Tcixlas

φοβάμαι να μου κόψουν βεντούζες ακόμα και τώρα

221Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Παρ 24 Αυγ 2018, 20:07

Santouryuu

Santouryuu

Μπήκα από κινητό... Θαύμα!

222Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Σαβ 25 Αυγ 2018, 11:24

Tcixlas

Tcixlas

ο θαύμα τακι τσαν το κανε

223Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Τρι 04 Σεπ 2018, 11:40

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
rip

224Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Τετ 05 Σεπ 2018, 19:32

Tcixlas

Tcixlas

rip mgk

225Spam World: The Fallen Kingdom - Σελίδα 9 Empty Απ: Spam World: The Fallen Kingdom Την / Το Τετ 12 Σεπ 2018, 18:13

Scarlet D.

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
rip opgr, παντα θα σε αγαπαμε...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 12]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης