Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

σπαμ σπαμ σπαμ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1σπαμ σπαμ σπαμ Empty Απ: σπαμ σπαμ σπαμ Δευ 11 Δεκ 2017, 17:58

Kamikaze

Kamikaze

 

Πιάσε Thorgal αφού δεν σου αρέσουν τα manga. Είναι καλύτερο από όσα manga έχω διαβάσει(ok όχι όλα).

2σπαμ σπαμ σπαμ Empty Απ: σπαμ σπαμ σπαμ Τρι 12 Δεκ 2017, 00:40

Hawkins

Hawkins

 

Βασικά δεν μ αρεσουν καθολου ούτε κόμικ ούτε μάνγκα 
Μονο το gantz με είχε τραβήξει αλλά και αυτο το ντροπαρα και σκεψου έχω δοκιμάσει να διαβάσω τοπ μάνγκα όπως vinland,vagabond...
Τα μάνγκα θα μου άρεσε πολύ να τα έχω στα χερια μου και να τα διαβάζω στα Ελληνικά αλλιώς δεν μπορώ...δυστηχως η Ελλάδα ειναι πολύ πίσω σε σχεση με άλλες χώρες τις Ευρώπης και δεν μας προσφέρει πολλά μάνγκα...βέβαια τα μανγκα,ανιμ ειναι αρκετά παρεξηγημένα στην Ελλάδα και έτσι τα σνομπαρουν οπότε οι εταιρείες δεν εχουν κάποιο λόγο να μας δεινουν μάνγκα στα ελληνικά

3σπαμ σπαμ σπαμ Empty σπαμ σπαμ σπαμ Τρι 12 Δεκ 2017, 14:24

Kamikaze

Kamikaze

 

Δες Better Call Saul αν έχεις δει Breaking Bad. Αν δεν έχεις δει Breaking Bad, δες το.

4σπαμ σπαμ σπαμ Empty Απ: σπαμ σπαμ σπαμ Σαβ 25 Απρ 2020, 19:44

Aokiji

Aokiji

 

Kamikaze έγραψε:Δες Better Call Saul αν έχεις δει Breaking Bad. Αν δεν έχεις δει Breaking Bad, δες το.

Μετά από 4 χρόνια επιβεβαιώνω πως ισχύει. Είναι γqμάτη σειρά!

Αν δεν έχεις δει breaking bad βέβαια δεν ξέρω πόσο ωραίο είναι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης