Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

926Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 16 Μάης 2018, 15:19

Aokiji

Aokiji

 

Shikkoku έγραψε:Είμαστε οικογένεια οι περισσότεροι εδώ μέσα. Όχι από αυτές που τις ενώνει το αίμα, αλλά από αυτές που τις ενώνει το σπαμ και το ναρούτογρ.

Χτύπησα 6Κ με αυτό το post, περίμενα να με μπανάρετε πάλι πριν τα φτάσω.

Τα 6000 είναι πολλα; Εμένα συνολικα σε όλα μου τα φόρουμ περνανε τον τσίχλα

927Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 16 Μάης 2018, 16:37

Santouryuu

Santouryuu

 

Congratulations

928Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 16 Μάης 2018, 18:00

Aokiji

Aokiji

 

929Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 16 Μάης 2018, 22:02

Santouryuu

Santouryuu

 

930Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Τετ 16 Μάης 2018, 23:05

Aokiji

Aokiji

 

Δωσε βίσση

931Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 00:18

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Δεν μας ενδιαφερει ποσα σχολια εχεις δει. Εδω ειναι το πραγματικο challenge....

932Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 00:32

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε αδερφε δες τον χρόνο που χουν γίνει και σε νεκρό φορουμ κι έλα να μας πρήξεις τα ούμπαλα πάλι απο τρίτη

933Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 00:53

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
ouf ouf ouf ouf ouf

934Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 00:58

Tcixlas

Tcixlas

 

aaaaaah! aaaaaah! aaaaaah! red card,outa tha ga

935Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 01:03

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
knife knife knife knife knife knife knife knife knife

936Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 11:46

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Tcixlas έγραψε:ρε αδερφε δες τον χρόνο που χουν γίνει και σε νεκρό φορουμ κι έλα να μας πρήξεις τα ούμπαλα πάλι απο τρίτη



triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered

937Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 12:26

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
ΚΡΙΝΤΖ

938Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 13:35

Tcixlas

Tcixlas

 

πόσο χρονών είναι ο μπομπιρας?

939Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 15:30

Aokiji

Aokiji

 

Tcixlas έγραψε:πόσο χρονών είναι ο μπομπιρας?


23


Ξέρεις εδώ νεκρό φορουμ είναι ouf

940Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 15:34

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτό λέμε τριρικαπι...  οτι εδώ είναι νεκρό φόρουμ-->άρα δε γίνονται ποστς-->αρα δε γίνεται να κάνεις πολλά--> εκτός αν είμαι εγώ-->20.000 ποστ σε 2 χρόνια --> ρεκορντμαν των νεκρων φόρουμ


πέρα απ την πλάκα δε σκάνε έτσι στο σπίτι του βασιλιά και να το παίζουμε πρίγκηπες... πρέπει πρώτα να σε συμπαθήσω για να πάρεις τα σκήπτρα... ο μόνος που το κατάφερε είναι ο @Shikkoku

941Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 17:08

Aokiji

Aokiji

 

Yugioh.gr που υπάρχουν ελάχιστα μέλη ---> είμαι 1 χρόνο ----> και έχω 12.000 ποστς ----> εδώ υπάρχουν χίλια δυο ποστ για να συζητησεις

942Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 23:19

Santouryuu

Santouryuu

 

atelisxoristoepitheto έγραψε:Yugioh.gr που υπάρχουν ελάχιστα μέλη ---> είμαι 1 χρόνο  ----> και έχω 12.000 ποστς ----> εδώ υπάρχουν χίλια δυο ποστ για να συζητησεις


triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered triggered

943Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Πεμ 17 Μάης 2018, 23:26

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
NARUTO.GR MONO!!!!

944Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 18 Μάης 2018, 00:15

Aokiji

Aokiji

 

Πρώτον είναι http://narutogr.forumgreek.com/ και δεύτερον το triggered δεν το πιανω wtf man?

945Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 18 Μάης 2018, 02:32

Tcixlas

Tcixlas

 

αδερφέ το άλλο είναι το φόρουμ σου, και μπορείς να κάνεις ότι θες όντως, εγω με το δήμο όταν μπήκαμε εδώ μιλούσαμε μόνοι μας 2 άτομα για κανα 2μηνο περίπου, και μας απαντούσαν μια φορά ανα 2 βδομάδες δύσκολα... εδώ απαγορεύονται διπλά ποστ κλπ, και πολλά σπαμ μου μου τα διαγράφει ο μούλος ο δήμος xD xD xD xD

946Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 18 Μάης 2018, 05:20

Santouryuu

Santouryuu

 

η ωρα ειναι 4:20

947Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 18 Μάης 2018, 10:07

Aokiji

Aokiji

 

Tcixlas έγραψε:αδερφέ το άλλο είναι το φόρουμ σου, και μπορείς να κάνεις ότι θες όντως, εγω με το δήμο όταν μπήκαμε εδώ μιλούσαμε μόνοι μας 2 άτομα για κανα 2μηνο περίπου, και μας απαντούσαν μια φορά ανα 2 βδομάδες δύσκολα... εδώ απαγορεύονται διπλά ποστ κλπ, και πολλά σπαμ μου μου τα διαγράφει ο μούλος ο δήμος xD xD xD xD

Ε καλά δεν φταίω όμως αν διαγράφεστε ο ένας με τον άλλον. Ήμαρτον πια όλα ευπρόσδεκτα ποστς είναι...

Santouryuu έγραψε:η ωρα ειναι 4:20

5:20

948Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 18 Μάης 2018, 11:58

Tcixlas

Tcixlas

 

αυτό να το πεις στο δήμο  xD xD xD

949Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 18 Μάης 2018, 14:15

Aokiji

Aokiji

 

Ο Δήμος δεν καταλαβαίνει μια απο αυτα daaamn!

950Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) - Σελίδα 38 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Last Spammer(s) Παρ 18 Μάης 2018, 15:18

Santouryuu

Santouryuu

 

atelisxoristoepitheto έγραψε:
Tcixlas έγραψε:αδερφέ το άλλο είναι το φόρουμ σου, και μπορείς να κάνεις ότι θες όντως, εγω με το δήμο όταν μπήκαμε εδώ μιλούσαμε μόνοι μας 2 άτομα για κανα 2μηνο περίπου, και μας απαντούσαν μια φορά ανα 2 βδομάδες δύσκολα... εδώ απαγορεύονται διπλά ποστ κλπ, και πολλά σπαμ μου μου τα διαγράφει ο μούλος ο δήμος xD xD xD xD

Ε καλά δεν φταίω όμως αν διαγράφεστε ο ένας με τον άλλον. Ήμαρτον πια όλα ευπρόσδεκτα ποστς είναι...

Santouryuu έγραψε:η ωρα ειναι 4:20

5:20

το ρολοϊ μου παει μια ωρα πισω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης