Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ps4 τα παιχνίδια του Χόκινς

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Ps4 τα παιχνίδια του Χόκινς Empty Ps4 τα παιχνίδια του Χόκινς Τρι 27 Ιουν 2017, 03:33

Hawkins

Hawkins

 

Αποφασισα μετά από πολύ καιρό να αρχίσω να παίζω παιχνιδια
Λοιπόν έχω το ps4 και δοκιμασα καποια cd από έναν φιλο uncharted collection,uncharted 4,gta v,watch dogs 2,mortal kombat xl,battlefield ,sniper elite 4 
Μου άρεσε παρα πολύ το uncharted 4 φοβερά γραφικα μυστηριο γύρω από τον θυσαυρο που σε κάνει να περιμένεις με αγωνία τι θα γίνει,το μονο που με χάλασε λίγο είναι ότι σε κάποια σημεια κατανταει κουραστικο το παρκουρ...ήθελα δλδ σε μερικά τσαπτερ περισσοτερη δραση γενικά παντως 8.5/10
Απο collection το 2 ήταν το αγαπημένο μου κρίνοντας ότι είναι και παλιό παιχνιδι για την εποχή του περνει αριστα πρωσοπικη γνωμη ομως  ένα 7/10 
Gtav και watch dogs 2 σκετη απογοητευση αν και πιστευα οτι θα μ αρεσουν από οτι φενεται από τα 15 που σταματησα να παιζω παιχνίδια άλλαξαν και τα γούστα μ πολύ πάντως λιγο καλυτερο μου φανηκε το watch dogs 2
Battlefield 1 η πιο μεγαλη απογοητευση από ολλα θεωρουσα ότι θα καω βαζω το campaign το βαρέθηκα σε μια ώρα και το multiplayer αδιάφορο μου φάνηκε μάλλον δεν τα μπορώ τα fps παρόλο που παλιά τα ελιωνα...
Sniper elite 4 καλό για να περνας την ώρα σου τίποτα το ιδιαίτερο πάντως απο τα προηγουμενα 3 το πρωτιμω
Επίσης σήμερα εμεινα μαλακας κατέβασα το ντέμο του nier automata από βαρεμαρα και έφτασα να ττο θεωρώ το καλύτερο game που έπαιξα ποτέ πραγματικα με αφησε αφωνω φοβερη μουσική και συστησυστημα μάχης απιστευτο...γραφικα φοβερα και πολυ ομορφα μέρη του βάζω 9.5/10 όσο επαιξα ππαει για πρωτη αγορά σιγουρα το έχει παπαιξει κάνεις απαπο εσάς πως σας φανηκε?επίσης κάνα παιχνιπαιχνιδκ στυλ nier γνωριζετε να μ πρωτινετε

Santouryuu

Santouryuu

 

Πάρε το until dawn... Μιλάμε θέλω να αγοράσω ps4 μόνο γι'αυτο το παιχνιδι

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Nier is love, Nier is life!!!

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Persona 5, Nioh,  nier automata τσέκαρε και θα είσαι κομπλέ.

Hawkins

Hawkins

 

Persona 5 τι φάση ψιλομουφα μου φανηκε,κατέβασα gravity rush 2 demo εξαιρετικο παιχνίδι νιώθω οτι βρήκα το στυλ παιχνιδιων που λατρευω
Παλλια είχα παιξει ninja gaiden και δεν μου άρεσε το βρήκα ππολυ δυσκολο και ακουω σχόλια διάφορα οτι είναι πιο δυσκολο και από dark souls παιχνιδια  παρόλα αυτα μου έχει κεντρισει το ενδιαφερον το nioh...
Να ρωτήσω σκέφτομαι να ενοικιασω κανα cd αλλά το dvd club είναι πολύ μακριά από εμενα ξέρει κακανενας πάνω κατω πόσα λεφτλεφτα δίνεις και για ποσες μερες μην πάω τσαμπα

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Hawkins έγραψε:Persona 5 τι φάση ψιλομουφα μου φανηκε,κατέβασα gravity rush 2 demo εξαιρετικο παιχνίδι νιώθω οτι βρήκα το στυλ παιχνιδιων που λατρευω
Παλλια είχα παιξει ninja gaiden και δεν μου άρεσε το βρήκα ππολυ δυσκολο και ακουω σχόλια διάφορα οτι είναι πιο δυσκολο και από dark souls παιχνιδια  παρόλα αυτα μου έχει κεντρισει το ενδιαφερον το nioh...
Να ρωτήσω σκέφτομαι να ενοικιασω κανα cd αλλά το dvd club είναι πολύ μακριά από εμενα ξέρει κακανενας πάνω κατω πόσα λεφτλεφτα δίνεις και για ποσες μερες μην πάω τσαμπα


...

Santouryuu

Santouryuu

 

παρε χριστιανε μου το Until Dawn... λες και δεν υπαρχω να πουμε

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
PUBG κανείς??

Hawkins

Hawkins

 

αχαχα το διαβασα σαντο αλλα ζητησα παιχνιδια στυλ nier 
το until dawn εχω παιξει το demo αν και στην αρχη μου ειχε τραβιξει την προσοχη τελικα δεν ηταν τιποτα το ιδιαιτερο μια κλασικη ιστορια τρομου ειναι που δεν φοβασαι 
life is strange το θεωρω ανωτερο
τι ειναι αυτο που ειπες πατι μιλα ελληνικα και οχι με κωδικες ονομασιες

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor

Hawkins

Hawkins

 

Ξέρει κανένας κάθε πότε μπαίνουν νεα demo στο ps4

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Αυτο εξαρταται καθαρα απο τον developer αλλα για να σε προετοιμασω πανε οι εποχες που καθε παιχνιδι ειχε και ενα demo.

@Patty D.Luffy Με ενδιαφερει το PUBG αλλα ειναι σε early access μορφη ακομα. Και το Xbox One που θα βγει το Φθινοπωρο παλι early access θα ειναι... ellefson is an idiot

Hawkins

Hawkins

 

Κανονικά καθε παιχνιδι πρέπει να έχει ένα ντέμο για να δούμε άμα μας αρέσει
Ρωτισα κάτι πριν αλλά δεν μου είπατε πόσο περίπου χαλας στα video club για να ενοικιασεις ένα cd

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης