Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

76Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 08 Μάης 2017, 16:22

Shikkoku

Shikkoku

 

Όμορφα πράγματα

77Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Δευ 08 Μάης 2017, 19:35

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Θελω καποιος απο εσας να γινει ζιγκολο και μετα να ζηταει συμβουλες στο σπαμ...

http://www.onepiecegr.com/

78Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 09 Μάης 2017, 15:06

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Τι μαλακια αβαταρ έχει βάλει ο άλλος... xD

79Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 09 Μάης 2017, 21:41

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
πέρασα να πω ένα γειά. να βγούμε για κανά καφέ ε μη χαθούμε

80Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τρι 09 Μάης 2017, 22:44

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Johnyman έγραψε:πέρασα να πω ένα γειά. να βγούμε για κανά καφέ ε μη χαθούμε
καλως μαν, μιλαμε, ξαναπερνα οποτε να ναι

http://www.onepiecegr.com/

81Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 10 Μάης 2017, 00:48

Santouryuu

Santouryuu

 

Να μην πω κι εγω ενα χαιρετε;

82Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 10 Μάης 2017, 01:25

Johnyman

Johnyman

 

Impel Down
Impel Down
γειά σου σάντο

83Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 10 Μάης 2017, 01:37

Santouryuu

Santouryuu

 

Χαϊ τζων  hi!

84Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 10 Μάης 2017, 04:06

Aldark

Aldark

 

Shikkoku έγραψε:Όμορφα πράγματα
πολλά ποστ έκανες ρε
Johnyman έγραψε:πέρασα να πω ένα γειά. να βγούμε για κανά καφέ ε μη χαθούμε
έλα ποτε σκας αθηνα; εκεινο το τραινο με τον μανο απο περυσι το παιρνετε

εχω πολλες προτασεις πλακα πλακα να ρθω σαλονικα , παιζει να ρθω 1-2 φορες στο 2ο εξαμηνο του ετους.

Χοκ , φανταζει δυσκολο , αλλα θα εξασκηθεις , θα της πεις οτι θες τραιν , και αν το θες πολυ και τα φραγκα σου μοιαζουν καλα , χωσου. Αυτο που λεει ο Μανος , και ποδι να παρεις ή να σιχαθείς ο ίδιος , θα χεις να λες οτι δουλεψες καπου.

85Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 10 Μάης 2017, 09:49

Shikkoku

Shikkoku

 

Είπα ότι θα μπω, το ότι πόσταρα είναι μπόνους.

86Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 10 Μάης 2017, 14:32

Scarlet D.

Scarlet D.

 

εγω παντως εμπ1

http://www.onepiecegr.com/

87Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Τετ 10 Μάης 2017, 18:52

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Να΄μαι και εγὠ....

88Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 11 Μάης 2017, 01:05

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Patty D.Luffy έγραψε:Να΄μαι και εγὠ....
αχ καλε ενας κυκνος!

http://www.onepiecegr.com/

89Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 11 Μάης 2017, 13:34

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
To forum στα χειρο΄τερά του

90Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 11 Μάης 2017, 13:46

Aldark

Aldark

 

πάττυ ζήλεψες;;;; εμείς είμεθα βασιλοπούλα και χωριατοπούλα όμως
λίμνη κύκνων εσύ;;;


το φόρουμ στα χειρότερά του ήταν πριν 3-4 χρόνια ;ρ

91Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 11 Μάης 2017, 13:57

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
λόγω επιλογής avatar

maximum troll

92Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 11 Μάης 2017, 14:42

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Τα Xριστούγεννα θα βάλω Nutcracker... lenny lenny lenny lenny lenny lenny lenny lenny lenny lenny lenny lenny lenny lenny lenny lenny

93Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 11 Μάης 2017, 16:25

Scarlet D.

Scarlet D.

 

θελω καποιον να βαλει την φωτογραφια του sin boy :P, επειδη αυτος ειπε το τραγουδι barbie και καλα

http://www.onepiecegr.com/

94Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 11 Μάης 2017, 17:26

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor

95Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 11 Μάης 2017, 17:45

Shikkoku

Shikkoku

 

Ωχ Θεέ μου, τι έχω κάνει;;;

96Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 11 Μάης 2017, 20:47

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Shikkoku έγραψε:Ωχ Θεέ μου, τι έχω κάνει;;;
ρε νουμπακο, εδω βαλαμε γκεει αντρες ντυμενους ροζ μονοκερους για αβαταρ και το πρατησαμε 1.5 βδομαδα, εδω νομιζεις οτι θα κωλοσουμε;

http://www.onepiecegr.com/

97Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 11 Μάης 2017, 21:38

Shikkoku

Shikkoku

 

Εγώ πού ήμουν;;;

98Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 11 Μάης 2017, 21:43

Santouryuu

Santouryuu

 

Πηγαινες δημοτικο ακομα

99Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Πεμ 11 Μάης 2017, 23:49

Tcixlas

Tcixlas

 

@Hawkins σόρρυ που άργησα να απαντήσω, πέφτει υπερβολικά πολύ τρέξιμο αυτό το εξάμηνο γτ τυπικά παρακολουθώ εργαστήρια 2 εξαμήνων μαζί, κι έχω γαμηθεί λίγο...

λοιπόν, αρχικά να σου τονίσω ότι για 8ωρο κάτω απο 25 καθαρά δε θα παίρνεις σε τέτοιες δουλειές, ειδικά όταν απαιτείται τόσο μεγάλος φόρτος εργασίας, μιας και δε μιλάμε για ένα πόστο, αλλά πολλά καλυπτόμενα από ένα μόνο άτομο απο ότι κατάλαβα...

δεύτερον να ξέρεις ότι ο στρογγυλός είναι δυσκολότερος απο την παραμάνα... αν στηρίζεις σωστά και ξέρεις να τοποθετείς το βάρος(απλή λογική) η παραμάνα στηρίζεται πανεύκολα πάνω απο τον ώμο... ο στρογγυλός έχει περισσότερα θέμα μιας και συνήθως χρησιμοποιείται για υγρά κλπ οπότε είναι πιο ρευστή η κατάσταση του...

Θέλει @@@@α να κάνεις τέτοια δουλειά και τον πρώτο καιρό θα φας ήττα αλλά μην τα παρατήσεις... γενικά δεν είναι εύκολη, γτ δε μιλάμε μόνο για καφέ... αν ξέρεις κάποιον να δουλεύει μπουφέ πήγαινε μια μέρα να σου δείξει για να μάθεις να το καλύψεις κι αυτό...
βασικό είναι να μην υπολογίζεις ποτέ τα μπουρμπουάρ μέσα στην τιμή, εκτός κι αν είσαι σεζόν σε νησί, που τα τιπς συνήθως έιναι 4πλάσια του μισθού ίσως και περισσότερο...
μεικτά πόσα σου δίνει με ίκα?

100Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken - Σελίδα 4 Empty Απ: Spam Wars XXXVIΙ: The Spammers Awaken Παρ 12 Μάης 2017, 15:04

Aldark

Aldark

 

παρότι δεν πιστεύω να δουλέψω ποτέ σε κάτι τέτοιο (ποτέ μη λες ποτέ βέβαια) , ωραίος Θανάση για όσα λες γιατί βλέπουμε μια άλλη πλευρά της ζωής...

τώρα για την Μπάρμπυ...λολ μάγκες χαχαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης