Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!

New episode is available
Anime is on break
New chapter available
Manga is on break

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Το Νόημα της Ζωής 2

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

76 Απ: Το Νόημα της Ζωής 2 Την / Το Δευ 25 Ιουν 2018, 22:19

Tcixlas

πάντα κώλο, δε με νοιάζει καν το βυζί ίσως

77 Απ: Το Νόημα της Ζωής 2 Την / Το Τρι 16 Οκτ 2018, 20:41

Aldark

ιεροσυλία το πάνω ποστ , το βυζί είναι το νόημα της ζωής!!! Τρεφόμαστε από αυτό! Ξεκάθαρα βιωματικοί οι ρόλοι που τα αγαπάμε λοιπόν , τα αναζητάμε από μικρά παιδάκια...και ανυπομονούμε να βρεθούμε ξανά εκεί...
Σαφέστατα βέβαια , ο κώλος είναι μια κρυφή χάρη που ανακαλύπτεις με τον καιρό , και ομολογώ έχει την αίγλη του κι εκείνος.
Επίσης @Scarlet D. είναι επίσης θέμα DNA λολ , απλά μπορείς να τον δουλέψεις λίγο παραπάνω , αλλά αμά είναι η κατασκευή να μην έχεις , δε θα αποκτήσεις ποτέ τίποτα. Ξέρω τύπισσες που κάνουν κώλο χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια , όλο το φαγάκι πάει εκεί κατευθείαν :Ρ
Άλλες χτυπιούνται στο γυμ και τίποτα!
Αυτά φυσικά που λέμε δεν είναι σε καμία περίπτωση το νόημα της ζωής (και δη , το 2) αλλά έχουν νόημα και δίνουν...κυριολεκτικά ΖΩΗ

78 Απ: Το Νόημα της Ζωής 2 Την / Το Σαβ 20 Οκτ 2018, 15:12

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
κατσε ρε αλ, οταν λεμε κωλο δεν εννουμε κυταριτιδα προφανως, αλλο ο κωλος να ειναι γυμνασμενος αλλο να ειναι απλα ψωμάκια. Ωστοσο τα βυζια, οντας καθαρα υποδόρειο λοίπος είναι εν πλειστώ θέμα dna, δεν ξέρω άτομα το οποία να τρώνε και το λοίπος να πάει κατευθείαν στα μεμε λόγω διάπλασης.

79 Απ: Το Νόημα της Ζωής 2 Την / Το Σαβ 27 Οκτ 2018, 15:14

Santouryuu

μονο ο αλ θα μπορουσε να ξενερωσει ενα θεμα κωλου-βυζιου

παντως αν θελετε σοβαρη απαντηση, θα ελεγα οτι δεν υπαρχει ΕΝΑ νοημα... για μενα ισως ειναι η υστεροφημια

80 Απ: Το Νόημα της Ζωής 2 Την / Το Σαβ 27 Οκτ 2018, 20:47

Scarlet D.

Admiral Garp
Admiral Garp
Οταν το ελεγα εγω αυτό με βγάζανε λάθος...

81 Απ: Το Νόημα της Ζωής 2 Την / Το Κυρ 28 Οκτ 2018, 05:34

Santouryuu

@Scarlet D. έγραψε:Οταν το ελεγα εγω αυτό με βγάζανε λάθος...

ε κι εσυ, αφου ξερεις ο,τι ειναι πανω απο δυο προτασεις δεν το διαβαζω γιατι βαριεμαι  hahaha

παντως επιμενω στα βυζια... ασε που με τα βυζια μπορεις να γινεις διασημος (υστεροφημια)... βλεπε καζανοβα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης