Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 856: "Liar"

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το σημερινό chapter;

Chapter 856: "Liar" Vote_c1029%Chapter 856: "Liar" Vote_c10 29% [ 2 ]
Chapter 856: "Liar" Vote_c1071%Chapter 856: "Liar" Vote_c10 71% [ 5 ]
Chapter 856: "Liar" Vote_c100%Chapter 856: "Liar" Vote_c10 0% [ 0 ]
Chapter 856: "Liar" Vote_c100%Chapter 856: "Liar" Vote_c10 0% [ 0 ]
Chapter 856: "Liar" Vote_c100%Chapter 856: "Liar" Vote_c10 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Chapter 856: "Liar" Empty Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 11:00

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker

2Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 11:26

Tcixlas

Tcixlas

 

για μένα πολύ καλό τσάπτερ, δε θα πω τέλειο αλλά είναι 8.5/10 ίσως και 9!!

Σπόιλερ:

αφήνω αυτό εδώ για όσους αμφέβαλαν κι επιστρέφω αργότεερα για συζήτηση

3Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 12:50

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
The Red-Haired έγραψε:Το θέμα είναι πως δεν έχει καθρέφτες εκεί που βρίσκεται ο Luffy, οπότε θα γυρίσουν πίσω μετά από το διάλογο που θα έχουν με τον Sanji.

Δε θα φύγουν πριν γίνει το tea party, γιατί πρέπει να δούμε τί θα γίνει και με τους Germa. Λογικά ο Sanji θα σκαρώσει κάποιο --πολύ καλό-- σχέδιο. Αλλά το πώς θα ξεφύγουν από τη Big Mom δεν μπορώ να φανταστώ, μιας και πρέπει να διανύσουν μια μεγάλη απόσταση μέσα στο νησί της για να φτάσουν στο πλοίο, κι ακόμα και τότε θα βρεθούν περικυκλωμένοι από καράβια της Big Mom....

Δεν είπε τίποτα για Big Mom. Μόνο για τον γάμο.

Υπάρχει ο Mirror World, ο Pekoms και "το ανεξάρτητο σχέδιο" του Capone Bege. Επίσης στο νησί βρίσκεται ο Caesar, μια βόμβα που θα σκάσει την κατάλληλη στιγμή σταλμένη από το fishman island, η Reiju και ίσως πολλά-πολλά τερατάκια μέσα στα βιβλία. Οι Vinsmokes κοιμούνται του καλού καιρού, αλλά κάτι θα κάνουν... Επίσης στο τέλος του επεισοδίου βλέπουμε τον Braum -αν λέω σωστά το όνομά του- που θα βοηθήσει τους Luffy και Sanji να καταστρώσουν το σχέδιο ή τουλάχιστον θα τους δώσει μια κρίσιμη πληροφορία για τη Big Mom που θα την εκμεταλλευτούν στο έπακρο.

Πώς θα τα συνδυάσει όλα αυτά ο Όντα δεν ξέρω. Γι'αυτό διαβάζω κάθε βδομάδα το manga άλλωστε. Απλά πιστεύω πως τελικά θα διαφύγουν, αφού έχουν χαλάσει τα σχέδια της Big Mom, που αν τα πραγματοποιούσε θα είχε μεγάλο advantage έναντι των υπόλοιπων yonko. Λογικά θα έδινε ψυχή στο στρατό των Germa66!!!

Θα δείξει...

4Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 13:18

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Chapter 856: "Liar" 856-1

Chapter 856: "Liar" 856-2

Chapter 856: "Liar" 856-3

Chapter 856: "Liar" 856-4

5Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 13:28

Hawkins

Hawkins

 

Τσίχλα δεν είπε τπτ για το ότι θα ρίξει την μπιγκ μαμ

6Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 19:36

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Εγώ βλέπω τους Vinsmokes πάλι τελείως στον κόσμο του και δεν υπάρχει ούτε μια ένδειξη ότι ετοιμάζουν κάτι.

Όσο για τον Baum νομίζω η επίθεση της Amande τον "τελείωσε".

7Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 19:53

Shikkoku

Shikkoku

 

Υπέροχο chapter, επιστρέφω σύντομα με εξήγηση γιατί ο Oda είναι από τους καλύτερους mangaka που υπάρχουν.

8Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 20:11

Tcixlas

Tcixlas

 

η μετάφραση λέει ότι θα διαλύσουν το γάμο, λίγο πριν ο σαντζι αναφέρει, ότι απειλούν τον ζεφ και το μπαρατιέ, και θα σκοτώσουν τους vinsmoke αν φύγω... και ξαναλέω γιατί κανένας δεν απαντάει σε αυτό που ζητάω, κι ο καθένας λέει τα δικά του... πείτε μου εσείς έναν τρόπο να το σκάσουν, και να είναι αποδεκτός, έτσι ώστε η big mom να μην τους κυνηγήσει (αφού δε θα την έχουν δείρει και θα της έχουν πάρει τα poneglyph), να ξεφύγουν μαζί με pekoms k jinbe μιας και τονίζει η μπρουλί ότι κανείς δε φεύγει ζωντανός απο το πλήρωμα της, έχοντας κλέψει το σάντζι, έχοντας διαλύσει το γάμο, κι έχοντας σώσει τους vinsmoke, κι όλα αυτά χωρίς να κινδυνέψουν οι του μπαρατιέ, και χωρίς να πεθάνουν στην προσπάθεια της τρεχάλας.... αν κάποιος μου βρει μια βιώσιμη λύσση το βουλώνω και περιμένω να συμβει...
αλλά επειδή όσο κι αν προσπαθώ δεν βρίσκω κάτι που να στέκει λογικά, και επειδή δε θέλω να δω παπαριά σε αυτό το αρκ του στιλ ααα εντάξει μωρέ ξεφύγανε και τους το κρατάει απλά για άλλη φορά.... ειδικά αφού ο λουφυ είπε θα διαλύσουμε το γάμο και είμαστε εμείς εδω ξερω γω, να ξέρετε θα πέσει ξυλίκι, κι αν πέσει ξυλίκι και δε τη ρίξουν κι απλά το σκάσουν, δε μπορεί όχι για κάιντο να πάει, αλλά ούτε για wano να φτάσει...

9Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 20:13

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Γιατι να σου απαντησουν; BTW ειμαστε σιγουροι οτι κινδυνευει το Baratie η μπλοφαρει η Big Mom; xD

Επιπλεον εαν ο Bege παει με το μερος των Straw Hats τοτε μαλλον εχουμε τον νεο Yonko οταν βγει ΚΟ η Mom.

10Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 20:26

Tcixlas

Tcixlas

 

κατι τέτοιο σκέφτομαι κι εγώ γιατί έριξε στο μπομπιν απο ότι φαίνεται


μα απαντάω σε ότι κι αν λένε, αλλά δεν έχει απαντήσει κανένας στο πιο βασικά, απλά λένε δε μπορεί να τη ρίξει τίποτα άλλο

11Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 22:25

Hawkins

Hawkins

 

o bobbin πλησιαζε στο μερος που ηταν ο σαντζι και καποιος τον πυροβολησε που μαλλον ειναι ο καπονε οποτε παμε για συναντηση λουφη σαντζι καπονε στο επομενο

μπορουν να το σκασουν τσιχλα απο το mirror world,το ειπε και ο λουφη οτι δεν ενδαιφερεται να την πολεμηση τωρα

12Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 22:43

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Hawkins έγραψε:o bobbin πλησιαζε στο μερος που ηταν ο σαντζι και καποιος τον πυροβολησε που μαλλον ειναι ο καπονε οποτε παμε για συναντηση λουφη σαντζι καπονε στο επομενο

Συμφωνώ και ίσως χρησιμοποιήσει τη δύναμή του για να μπουν στο γάμο χωρίς κανείς να τους πάρει χαμπάρι
και φυσικά κανείς δε θα κατηγορήσει τον Capone γιατί είναι allie.. Έτσι θα έχουν το πλεονέκτημα του
αιφνιδιασμού, που μαζί με τη βόμβα και το mirror world θα είναι τριπλή...

Φαίνεται καλό σενάριο. Το πώς θα διαφύγουν δεν το ξέρω.. και το αν θα ρίξουν τη Mom όπως λέει ο Τσίχλας πάλι δεν το ξέρω... Γιαυτό μου αρέσει το one piece, επειδή ακολουθεί ένα μοτίβο αλλά και πάλι δεν ξέρεις πώς θα καταλήξει.

Η δική μου αίσθηση λέει πως θα διαφύγουν και δε θα ρίξουν έναν yonko στο ίδιο του το νησί χωρίς κανένα σχέδιο...

Αλλά θα δούμε τί έχει αποφασίσει ο Oda...

13Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Πεμ 16 Φεβ 2017, 23:17

Tcixlas

Tcixlas

 

οκκκ πάμε έτσι ο καθένας το βιολί του με βασικό επιχείρημα το άποψη μου είναι, ας το κάνουμε 5000 anime fans να πάμε για ύπνο χοκ...

δε λέω ότι είναι ίζι να ρίξει τη mom, λέω ότι όπως το έχει σετάρει μέχρι τώρα, αν δεν ρίξει τη mom θα αφήσει μια τεράστια τρύπα... η τρύπα λέγεται: αν η μάμα μείνει δυνατή αήττητη, και εκνευρισμένη απλά θα τους σκοτώσει όλους και πως θα ξεφύγουν απο αυτό?

η απάντηση που παίρνω συνήθως: πατάτες κι αβγά ο λούφυ δε νικάει

14Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Παρ 17 Φεβ 2017, 00:38

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Δηλαδή περιμένεις μαθηματική απόδειξη για το ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ στα επόμενα 10-15 chapters του One Piece manga? Προφανώς και δεν ξέρω. Και προφανώς όταν κάνεις μια πρόβλεψη έχεις πιθανότητες να κάνεις λάθος, πολλές πιθανότητες μάλιστα... όταν αυτό αφορά το one piece.

Εσύ ποιές αποδείξεις έχεις εκτός από το "ο καθένας το βιολί του", που βασικά σημαίνει:
"δε συμφωνείτε μαζί μου".

Εε δε συμφωνώ μαζί σου σε αυτό το θέμα, πώς να το κάνουμε δηλαδή..? Είμαι υποχρεωμένος?

Αν θέλω μπορώ να πιστεύω πως ο θα σκάσει στο νησί ο Aokji. Είναι ένα απίθανο σενάριο, που κανείς δεν μπορεί να το αποκλείσει όμως ΤΕΛΕΙΩΣ πριν όλοι φύγουν από το νησί...

Το σενάριο να διαφύγουν χωρίς να πέσει η Mom είναι υπαρκτό. Όπως και το να πέσει... το πιο από τα δύο θα συμβεί θα το δούμε στους επόμενους μήνες...

15Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Παρ 17 Φεβ 2017, 15:20

Tcixlas

Tcixlas

 

εγώ λέω ότι η μάμα δεν αφήνει κανέναν να φύγει ζωντανό, το οποίο είναι fact και το αναφέρει και η brulee, ότι λένε ότι κρατάνε όμηρους τους τύπους απο baratie, ότι έχουν πάρει τα poneglyph και πάνε να το σκάσουν, και ότι η mom σχεδιάζει να τους σκοτώσει όλους, δεν είναι ότι απλά πάνε να ξεφύγουν απο το γάμο, και τέλος ο luffy είπε ότι θα διαλύσουν το γάμο, όχι ότι δε θα γίνει, ¨ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΔΙΑΛΥΣΟΥΝ... Απλά κάθε φορά επιλέγετε να διαβάζετε και να κρατάτε ότι σας αρέσει


όποιος βρει τρόπο να γίνουν όλα αυτά και η mom να κάτσει στα αυγά της και να μην τους κυνηγήσει, χωρίς να την έχουν ρίξει με οποιοδήποτε μέσο και βοήθεια, ξαναλέω καλώς να το δεχτώ, μέχρι τότε όλα δείχνουν ότι προς τα εκεί πάει, και το να μην το πιστεύετε μου θυμίζει τους τυπάδες στο φβ που κρατάνε μια θεωρία τους για φακτ και πάνε με το σταυρό στο χέρι... έχετε το επιχείρημα απλά δε το δέχομαι γιατί πιστεύω κάτι άλλο... δεν έχει να κάνει με το τι πιστεύεις, έχει να κάνει με φακτς, μέχρι να αλλάξουν τα φακτς, μέχρι να δώσει κάτι ο όντα, κάποιον πιθανό τρόπο να ξεφύγουν και δεν εννοώ απο το νησί, αλλά γενικά απο την μανία της big mom, δε μπορώ να δεχτώ απλές θεωρίες...

16Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Παρ 17 Φεβ 2017, 16:00

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Εμένα αυτό που με προβληματιζει είμαι πως θα πέσει ξύλο. Πέρα από κάτι επιθέσεις δεν ξέρουμε πως μονομαχει η Big Mom. Προφανώς μια από τις επιθέσεις τις είναι ότι χρησιμοποιεί τους Napoleon, Zeus, Prometheus. Αλλά ο Zeus δεν μπορεί να κάνει ζημιά στον Luffy.

17Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Παρ 17 Φεβ 2017, 16:08

Tcixlas

Tcixlas

 

γενικά δε νομίζω ότι μπορούν να βλάψουν πολύ το λούφυ αυτοί, αλλά είδαμε ότι τους σκίζει η mom με απλές επιθέσεις, άρα λογικα επιτίθεται και η ίδια

18Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Παρ 17 Φεβ 2017, 16:23

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Tcixlas έγραψε:εγώ λέω ότι η μάμα δεν αφήνει κανέναν να φύγει ζωντανό, το οποίο είναι fact και το αναφέρει και η brulee[...]

Gol D. Roger

The Pirate King

19Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Παρ 17 Φεβ 2017, 17:14

Tcixlas

Tcixlas

 

όπως το είπες pirate king... εδώ εσείς θεωρείτε ότι δε μπορεί να τη νικήσει όχι να γίνει pirate king ακομα

20Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Παρ 17 Φεβ 2017, 19:38

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Μη πάτε πιο μακριά..και ο Urouge ξέφυγε (κάπως) και αυτοί νομίζουν είναι πεθαμένος κάπου..

Η αλήθεια είναι ότι σετάρει κατάσταση για χαμό μεγάλο. Αλλά αυτή τη στιγμή γίνονται πολλά πράγματα και πολλά μέτωπα υπάρχουν ανοιχτά..

Πρέπει να γίνει κάτι που θα δώσει το πάτημα για να γίνει χαμός, το ότι ο Luffy το λέει δεν σημαίνει κάτι. Αυτός είναι ο χαρακτήρας του και ήταν βέβαιο ότι θα το έλεγε. 

Αλλά τι γίνετε με αυτούς στο Mirror World που έχουν σχέδιο διαφυγής και όχι να μείνουν να παλέψουν;
 
Αυτό που θα δώσει το έναυσμα για το μπαμ θα γίνει την ώρα της τελετής,έτσι όπως το βλέπω εγώ.

21Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Παρ 17 Φεβ 2017, 19:49

Tcixlas

Tcixlas

 

μα παίζει και η βόμβα στο tamatebako αλλά και πάλι πως θα γλιτώσουν ολοι αυτοί να το σκάσουν, αν ο θεός urouge τη γλίτωσε απλά απο commanders κι όχι απο τη mom δεν έφτασε ποτέ σε αυτή

22Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Παρ 17 Φεβ 2017, 19:55

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Προφανως η Mom εστειλε Commander στην περιπτωση Urouge διοτι πιστευε οτι θα τον αποτελειωνε. Απλα δεν ξερεις εαν γινει κατι παρομοιο. Δηλαδη να πεσουν 2-3 μπουνιτσες και μετα καπως την κανουν. Βεβαια αυτο δεν θα συμφερει την Brulee αλλα τεσπα.

Ολα δειχνουν οτι θα πεσει ξυλο. Αλλα δεν αποκλειω και να την κανουν. Ολα ομως γερνουν προς την μαχη διοτι οι Vinsmokes σε περιπτωση που σωθουν σιγουρα θα παλεψουν με την Big Mom και σια. Απλα δεν ξερουμε το επιπεδο δυναμης τους. Εαν γνωριζαμε απο την αρχη του arc τοτε θα ηταν πολυ πιο ευκολο να βγαζαμε συμπερασμα.

23Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Παρ 17 Φεβ 2017, 20:18

Tcixlas

Tcixlas

 

απλά αν το σκάσουν θα πρέπει να το σκάσουν όλοι μαζί, γιατί οι vinsmoke μόνοι τους δε ρίχνουν τη Mom και το ξέρουν, γι αυτό και δεν πρόκειται μόνοι τους να πολεμήσουν θα πεθάνουν, κι ο σάντζι δε θα τους αφήσει... δεν ξέρω πως διάολο θα το κάνει το fight αλλά πιο λογικό είναι να τις παίξουν

24Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Σαβ 18 Φεβ 2017, 02:14

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Ο Roger όταν ήταν στο νησί της δεν είχε το Road Poneglyph της, άρα δεν είχε πάει ακόμα στο Raftel, άρα δεν ήταν Pirate King, όπως ακριβώς κι ο Luffy τώρα.

Το ότι θα γίνει κάποιου είδους μάχη, αυτό είναι δεδομένο. Το πώς θα εξελιχθεί η μάχη κι αν ο Όντα θεωρεί πως πρέπει να πέσει η Mom πριν τον Kaido και να γίνει ο Luffy yonko, αυτό δεν το ξέρω.

Ακολουθεί το Reverie, όπου αν ο Luffy ρίξει τη Big Mom μέσα στον νησί της με τη βοήθεια των Chopper, Nami, Brook, λογικά θα ανακυρηχθεί yonko... και μετά ακολουθεί ο Kaido, .

Άρα, αν καταλαβαίνω καλά, πιστεύεις πως θα πάει ο Luffy ως Yonko στον Kaido και θα ρίξει σε 1-1,5 μήνα δύο yonko... Ίσως να γίνει, δε λέω... Θα δείξει...

Τέλος:"Πιστεύω πως ο Luffy θα γίνει Pirate King"

25Chapter 856: "Liar" Empty Απ: Chapter 856: "Liar" Σαβ 18 Φεβ 2017, 09:04

Tcixlas

Tcixlas

 

όλο το νόημα είναι ο luffy να γίνει PK και το ότι θα ρίξει τη big mom δεν τον καθιστά yonko.... μην ξεχνάς δε θα υπάρχει live μετάδοση σε όλο τον κόσμο όπως στη dressrossa και καραδοκεί και ο bege που μπορεί να αναλάβει περιοχές που ξέρει πλέον, έχει μάθει να διαχειρίζεται το όλο control panel ξερω γω που έχει δημιουργήσει η big mom στο δίκτυο που έχει φτιάξει, και μην ξεχνάμε έχει ρίξει στο bobbin!!

Επίσης μην ξεχνάτε, τεχνικά έχουν περάσει 2 βδομάδες απο το fishman island και σε μισό μήνα, έχει καταστρέψει μια περιοχή της mom 10.000 μέτρα κάτω απο τη θάλασσα και έχει πολεμήσειψαρανθρώπους ντοπέ μέσα στο νερό!!! Έπειτα έχει πολεμήσει στο punk hazard με αέρια δηλητήρια και τον ceasar και έχει πάει βήμα βήμα ανεβαινοντας σκαλιά στο να πολεμήσει ανοιχτά και να ρίξει doffy και να τις παίξει χαλαρά με τον νέο admiral... και ξαναλέω βήμα βήμα.... μέσα σε μισό μήνα έχει φτάσει σε commander yonko... και όλα αυτά απο μόνος του, έως και με τη βοήθεια του alliance... με συνεχείς προσθήκες στο alliance...
εσείς τι θέλετε για να ρίξει yonko? να κάνει και κανα timeskip ξανά και να γυρίσει παντοδύναμος γ*** και δέρνω και ξανα πολεμάω σχεδόν στα ίσα, χάνω αλλά στο τέλος με μια δυνατή μπουνιά νικάω?
και πες το κάνει πάλι και έρχεται και ρίχνει yonko τη big mom... τον kaido πως σκατά περιμένετε να τον ρίξει που είναι το δυνατότερο πλάσμα στον κόσμο σε 1vs1????? θα κάνει ξανά timeskip? για να γίνει PK στο μυαλό σας το έχετε σε φάση 10 χρόνια μετά και 3 timeskip αργότερα? θεωρώ ότι άλλη μια γρήγορη εκπαίδευση, θα την κάνει ίσως στο wano... κάτι σε φάση όπως έκανε με το g3 g4, αλλά ίσως σε awakening φάση!!!
και πάλι όμως μην περιμένετε, να περάσει κανας χρόνος ξερω γω, για να ρίξει kaido... απο τη στιγμή που μπήκαν τα timelines ήδη, και έχει ξεκινήσει το πλάνο και όλοι τρέχουν το κομμάτι του σχεδίου τους ξεχωριστά, και κανονίζουν να βρεθούν wano ολοι μαζί, αυτό σημαίνει ότι έρχεται, και ναι θεωρώ ότι για να πάει στον kaido και να μπορεί να έχει ελπίδα, έστω μία ξερω γω ακόμα και με όλο το help, ΠΡΕΠΕΙ εδώ να ρίξει τη big mom
αλλιώς πάμε τραλαλά τραλαλό, θέλουμε εκπαίδευση και φάπες να στρώσουμε, να κάτσουμε 5-6 χρόνια στο new world αν αντέξουμε και να πάμε μετά να κυνηγήσουμε το όνειρο μας... αν εσάς σας φαίνεται ότι ταιριάζει στο σονεν που διαβάζετε και βλέπετε τόσο καιρό, τότε πάω πάσο...
έκανε λίγους μήνες να φτάσει στο τέλος του "Παράδεισου" και ενδιάμεσα είχε πολεμήσει με τόσους και κάθε φορά τις έτρωγε ή ήταν πιο αδύναμος, τέλος πάντων δεν είχε ελπίδες νίκης, και πάντα κάπως τα κατάφερνε...

Αν κάποιος μετά απο όλα αυτά ακόμα νομίζει ότι ο luffy θα πάει μονος του θα γίνει τέρας δύναμης και θα έρχεται να πετάει yonko αλλά αφού πρώτα γίνει δυνατότερος απο αυτούς, τότε δε θα μάθει ποτέ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης