Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Chapter 854: "What the hell am i doing?!"

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Πως σας φανηκε το νεο chapter;

Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Vote_c1011%Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Vote_c10 11% [ 1 ]
Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Vote_c1022%Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Vote_c10 22% [ 2 ]
Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Vote_c1067%Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Vote_c10 67% [ 6 ]
Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Vote_c100%Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Vote_c100%Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Vote_c10 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 9

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

51Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 854: "What the hell am i doing?!" Τετ 08 Φεβ 2017, 21:27

Tcixlas

Tcixlas

 

ευχαριστώ ευχαριστώ θα το τιμάω κάθε βδομάδα απο δω και πέρα σα το τζόκερ, να μην πετυχαίνω να βρίσκετε οι υπόλοιποι

52Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 854: "What the hell am i doing?!" Τετ 08 Φεβ 2017, 21:29

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:ευχαριστώ ευχαριστώ θα το τιμάω κάθε βδομάδα απο δω και πέρα σα το τζόκερ, να μην πετυχαίνω να βρίσκετε οι υπόλοιποι
εσυ και ο alpha2late ειστε ενα και το αυτο :p, ουτε αυτος εχει πετυχει τιποτα αξιολογο. Μην ανησυχεις, κανεις theorist δεν τα εχει καταφερει εκτος απο μικρα πραγματακια τα οποια ειναι και προβλεψιμα xD

http://www.onepiecegr.com/

53Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 854: "What the hell am i doing?!" Τετ 08 Φεβ 2017, 21:34

Tcixlas

Tcixlas

 

κοίτα έχω βρει και απρόβλεπτα γενικά, ή προβλέψιμα πριν δώσει ενδείξεις.... αλλά γενικά δεν πετυχαίνεις εύκολα... πιο εύκολα πιάνεις τζόκερ

54Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 854: "What the hell am i doing?!" Πεμ 09 Φεβ 2017, 00:01

Hawkins

Hawkins

 

Είχα βρει ότι ο ντοφλαμινγκο είναι τενριουμπιτο από όταν ημουν στα επεισόδια στο αρχιπέλαγος αυτή είναι και η καλύτερη θεωρια που είχα κάνει...Μετά βέβαια το χάος ότι έχω πει εξω έχω πεσει...σν να με τιμώρησε κάποιος με αιώνια κατάρα

55Chapter 854: "What the hell am i doing?!" - Σελίδα 3 Empty Απ: Chapter 854: "What the hell am i doing?!" Πεμ 09 Φεβ 2017, 00:17

Tcixlas

Tcixlas

 

έχω πετύχει το gear 4 εντός φόρουμ, κι εκτός φόρουμ πριν μπω εδώ μέσα, έχω πετύχει πρακτικά απο την πολύ αρχή, ότι ο ζόρο θα μάθει απο τον μιχόκ, την πρώτη φορά που συναντήθηκαν και έδειξε να τον εκτιμα θυμάμαι είχα συζητήσει με ένα φίλο τότε τα βλέπαμε παρέα, και του λέω να δεις που θα τον εκπαιδεύσει αργότερα, και απογοητεύτηκα μετά που γινόντουσαν έτσι τα πράγματα, και όταν τον ξεφτύλιζε στην αρχη κλπ, και όταν είπε ότι θα τον διδάξει μιλάμε έφαγα φρίκες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης