Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

H Τράπουλα του φόρουμ

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

51H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τρι 31 Ιαν 2017, 20:13

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Heavenly Yaksha έγραψε:Μα στο spam corner δεν είναι;
οποιος καρρρριολης mod/admin το μετακινησε εκει θα τον λιανισω... εγω στα TCG το ειχα βαλει -_- τελος παντων εφοσον ειναι σπαμ κορνερ συνεχιστε, ξερω γω....

http://www.onepiecegr.com/

52H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τρι 31 Ιαν 2017, 20:58

Aldark

Aldark

 

LordAxel έγραψε:
Aldark έγραψε:η αλήθεια φίλε μου είναι ότι όντως δε σχολιάζουμε και πολύ στο μάνγκα σέξιον , αλλά μη σε αποθαρύνει , κάνε ότι τόπικ θες ;)
επίσης θα μετακινήσω το παρόν τόπικ στο σπαμ για να μην έχουμε θέμα σπαμxD
 Ειναι λιγο αποθαρρυντικο να κανω topics και να τα βλεπω μονος μου ρε xD 
Οι περισσοτεροι πρεπει να καταλαβουν οτι δεν υπαρχει μονο το manga του OΡ και να δοκιμασουν και κατι καινουργιο. Με αυτον τον τροπο θα καταλαβουν καλυτερα και την αξια του ΟΡ
συμφωνώ με αυτό που λες , ταυτίζομαι ίσως κιόλας γιατί πλέον που δεν βλέπω κανένα άνιμε μόνο με το ουαν πης ασχολούμαι! Ωστόσο είναι αποθαρρυντικό...Θα προσπαθήσω να στηρίξω τα θέματα αλλά κι εγώ τελευταία και το οπ σέκσιον το χω ψιλοπαρατήσει γιατί σταμάτησα να διαβάσω (ψιλο-βαριέμαι xD )
Scarlet D. έγραψε:
LordAxel έγραψε:
Aldark έγραψε:η αλήθεια φίλε μου είναι ότι όντως δε σχολιάζουμε και πολύ στο μάνγκα σέξιον , αλλά μη σε αποθαρύνει , κάνε ότι τόπικ θες ;)
επίσης θα μετακινήσω το παρόν τόπικ στο σπαμ για να μην έχουμε θέμα σπαμxD
 Ειναι λιγο αποθαρρυντικο να κανω topics και να τα βλεπω μονος μου ρε xD 
Οι περισσοτεροι πρεπει να καταλαβουν οτι δεν υπαρχει μονο το manga του OΡ και να δοκιμασουν και κατι καινουργιο. Με αυτον τον τροπο θα καταλαβουν καλυτερα και την αξια του ΟΡ
μα εγω εχω σταματησει να βλεπω one piece και διαβαζω αλλα μανγκα κυριως και βλεπω αλλα anime. κυριως μου σκοπος ειναι να εχω δει τοσα πολλα anime που να καταλαβαινω ολα τα references στο gintama οταν το αρχισω aww aww  

τελος παντων δεν ειναι αυτο το καταλληλο τοπικ για να μιλησουμε γι' αυτο.
Εδω περισσοτερο ειμαστε παρεα παρα φορουμ, οποιος θελει ας ερθει αλλα μαζι με one piece σπαμε και πλακα. Επισης οι περισσοτεροι βλεπουν κι αλλα anime εδω. πχ: εγω η παττη
σωστά , όντως βλέπουν , το θέμα είναι να υπάρξει κινητοποίηση περί οπ γιατί αυτό μας ενώνει πρώτα και έτσι λέφεται το φόρουμ
Scarlet D. έγραψε:
Heavenly Yaksha έγραψε:Πλέον το forum δεν είναι τόσο OP, όσο ήταν όταν ξεκίνησα. Όσοι είναι μέλη δε σχολιάζουν τόσο όσο παλιά και επιπλεόν πολλά παλιά μέλη την έκαναν.
ισα ισα ΤΩΡΑ ειναι πιο OP απο πριν ερθεις εσυ. Πραγματικα ειχε ερθει μια περιοδο που δεν παιζει να σχολιαζαμε καν σε chapter discussion οπως ειπα ομως δεν ειναι αυτο το μερος για να μιλησουμε γι' αυτα, καλυτερα να το μεταφερουμε στο σπαμ οποιος θελει να συνεχισει
Είναι αρκετά ΟΠ τώρα απλά δεν υπάρχει τόσος κόσμος να σχολιάζει στα on-topic ας πούμε θέματα (manga , anime κ.ο.κ.). Περίπου από πέρυσι που γράφτηκε διανύουμε πάντως αυτή την πορεία whistle
Επίσης γράφω γιατί ήρθε στο σπαμ γιατί λέμε περί ανέμων και υδάτων~

53H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τρι 31 Ιαν 2017, 21:08

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
spam

54H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τρι 31 Ιαν 2017, 21:39

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Νομίζω ότι τώρα το One Piece βρίσκεται στα καλύτερα του και αξίζει να του δώσεις μια δεύτερη ευκαιρία.

Για κάποιο άλλο manga δε θα μιλήσω γιατί δε γνωρίζω. 

Απο anime τα λέμε μόλις ξεκινήσει το Attack on Titan.

55H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τρι 31 Ιαν 2017, 21:52

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Αλ μιας και δεν διαβαζεις αλλα manga προτινω να ξεκινησεις το One Piece. Shonen ειναι με ωραιες μαχες. Προτινω να το τσεκαρεις.....

56H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τρι 31 Ιαν 2017, 23:16

Tcixlas

Tcixlas

 

ποιός κάνει σοβαρή συζήτηση στο στέκι μου?

57H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τετ 01 Φεβ 2017, 00:56

Scarlet D.

Scarlet D.

 

ακουω παιδια ποιον αλλον να προσθεσω μεσα;

http://www.onepiecegr.com/

58H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τετ 01 Φεβ 2017, 15:28

Tcixlas

Tcixlas

 

βάλε τη σισσυ

59H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τετ 01 Φεβ 2017, 15:31

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Eμενα θελω να μου βαλεις σωστα stats και καλυτερο description.

60H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τετ 01 Φεβ 2017, 15:38

Tcixlas

Tcixlas

 

ναι δώστου 1000 επίθεση 500 άμυνα

61H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τετ 01 Φεβ 2017, 15:38

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
xD xD xD

Don't you dare Machamp......

62H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τετ 01 Φεβ 2017, 16:06

Tcixlas

Tcixlas

 

WAT?

63H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τετ 01 Φεβ 2017, 16:33

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Επιτελους αλλαξες avatar..

64H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τετ 01 Φεβ 2017, 21:25

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Tcixlas έγραψε:βάλε τη σισσυ
ωωωω γιιιις

Deathracer2009 έγραψε:Eμενα θελω να μου βαλεις σωστα stats και καλυτερο description.

ωωωωω νο

http://www.onepiecegr.com/

65H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τετ 01 Φεβ 2017, 21:27

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
η υπογραφη μου απαντηση σου...

66H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τετ 01 Φεβ 2017, 23:31

The Red-Haired

The Red-Haired

 

~~Yonko~~
~~Yonko~~
Scarlet D. έγραψε:ακουω παιδια ποιον αλλον να προσθεσω μεσα;

LordAxel

67H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τετ 01 Φεβ 2017, 23:34

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Scarlet D. έγραψε:
Heavenly Yaksha έγραψε:Μα στο spam corner δεν είναι;
οποιος καρρρριολης mod/admin το μετακινησε εκει θα τον λιανισω... εγω στα TCG το ειχα βαλει -_- τελος παντων εφοσον ειναι σπαμ κορνερ συνεχιστε, ξερω γω....

Δεν μου αρέσει να καρφωνω αλλά ο Αλ το μετακινησε.

68H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Τετ 01 Φεβ 2017, 23:55

Tcixlas

Tcixlas

 

γαμήστε τα όλα γιουχουυυυυυυυυυυυ

69H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Πεμ 02 Φεβ 2017, 17:36

Scarlet D.

Scarlet D.

 

μετα απο λαικη απαιτηση μπηκαν καινουργιες καρτες, αναμενωντε κι αλλες μαλλον απο πολυ παλια μελη η spell/traps

http://www.onepiecegr.com/

70H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Πεμ 02 Φεβ 2017, 18:04

LordAxel

LordAxel

 

xD xD xD
ωραια περιγραφη μου εδωσες  gj!

71H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Πεμ 02 Φεβ 2017, 20:27

Tcixlas

Tcixlas

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ κλαίω με όλες τις προσθήκες

72H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Πεμ 02 Φεβ 2017, 23:32

Scarlet D.

Scarlet D.

 

LordAxel έγραψε:xD xD xD
ωραια περιγραφη μου εδωσες  gj!
Πραγματικα δεν μπορουσα να σκεφτω κατι αλλο xD οπως σου ειπα δεν σε ξερω τοσο καλα οσο τους αλλους xD

http://www.onepiecegr.com/

73H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Πεμ 02 Φεβ 2017, 23:37

Tcixlas

Tcixlas

 

μια χαρά ήταν κι αυτό :p

74H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Παρ 03 Φεβ 2017, 03:07

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
κλαίω με όντα!!!!

75H Τράπουλα του φόρουμ - Σελίδα 3 Empty Απ: H Τράπουλα του φόρουμ Παρ 03 Φεβ 2017, 12:40

Tcixlas

Tcixlas

 

κατάλαβε κανείς τι λέει? χαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης