Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ)

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ)

Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c1014%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 14% [ 2 ]
Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c100%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c100%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c100%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c1014%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 14% [ 2 ]
Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c100%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c100%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c1036%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 36% [ 5 ]
Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c100%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c100%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 0% [ 0 ]
Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c1014%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 14% [ 2 ]
Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c1014%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 14% [ 2 ]
Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c107%Ο Αγαπημένος σας Villain (του φορουμ) - Σελίδα 2 Vote_c10 7% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 14

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Shikkoku

Shikkoku

 

Τον Karamin δεν βλέπω στο poll και ανησυχώ

Scarlet D.

Scarlet D.

 

Shikkoku έγραψε:Τον Karamin δεν βλέπω στο poll και ανησυχώ
αυτος ειναι ο πιο κρυφος κακοποιος του φορουμ ειναι σαν το μονοξιδιο του ανθρακα, αορατο και επικυνδινο

http://www.onepiecegr.com/

Tcixlas

Tcixlas

 

νίκησε οhawk?

Ozymandias

Ozymandias

 

Προπαγάνδα, ήρωας είμαι αλλά τα media τα περνάτε όπως γουστάρετε

Aldark

Aldark

 

ντοναλντ , εσύ;

Ozymandias

Ozymandias

 

Μη το γελάς, ταυτίζομαι με τον Trump τελευταία

Tcixlas

Tcixlas

 

κακώς

Aldark

Aldark

 

κακό αυτό...αλλά τότε είσαι villain , not the one we asked for but the one we deserved

Shikkoku

Shikkoku

 

Δεν είναι villain ο Μάνος, είναι anti-hero.
ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΤΑΝΙΚΗ ΜΕΓΑΛΟΦΥΪΑ ΠΟΥ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑΚΕΣ ΣΚΙΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. καραμιν

Tcixlas

Tcixlas

 

Shikkoku έγραψε:Δεν είναι villain ο Μάνος, είναι anti-hero.
ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΤΑΝΙΚΗ ΜΕΓΑΛΟΦΥΪΑ ΠΟΥ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑΚΕΣ ΣΚΙΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ. καραμιν

γι αυτό ποστάρει σπανίως
που εξαφανίστηκε αυτός παρεπιπτόντως?

Shikkoku

Shikkoku

 

Δεν εξαφανίστηκε, απλώς μπαίνει από τον @Admin.

Tcixlas

Tcixlas

 

σπαμ απο μοντ, warn

Shikkoku

Shikkoku

 

Μήπως γίνομαι εγώ ο villain;

Tcixlas

Tcixlas

 

μήπως, λέω εγώ μήπως?

Aldark

Aldark

 

καραμιν , η επιστροφή....δεχτηκα εντολες προχθες βασικα , για να κανω ενα σποιλ...του τι θα δουμε στο φορουμ απο σεπτέμβριο με τη νέα έκδοση και τον δεύτερο τόμο

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Κάτι σαν τους ΖΝ; 

Προσέξτε μόνο γιατί και αυτοί καμιά 20αετία για δεύτερο τόμο μιλάνε και τίποτα! 

xD xD

Aldark

Aldark

 

χαχαχαχα γι'αυτο ειπα με τον Β' Τόμο χαχαχαχαχαχαχχαχα
στους ΖΝ αναφερόμουν απευθείας xD

Tcixlas

Tcixlas

 

ξεκάθαρα μπιχτή :p δε θα έχουμε ποτέ άλλη έκδοση στο φόρουμ... τα φάγαμε τα ψωμιά μας χαχαχα

Aldark

Aldark

 

πολλές εκδοχές θα έχουμε..ετοιμάζονται τζέρτζελα

Tcixlas

Tcixlas

 

τρέλανε μας αλδάρκιε

Red Yonko

Red Yonko

 

Πραγματικα αποτι εχω διαβασει στο φόρουμ ο Hawkins πρεπει να ειναι ο χειροτερος  xD

Tcixlas

Tcixlas

 

νεαρέ έχεις να διαβάσεις πολλά

Kamikaze

Kamikaze

 

Αρνάκι είναι ο Hawkins, απλά είναι ο villain που έρχεται σε κάθε arc με νέο σχέδιο(acc) και στο τέλος φεύγει. Όπως ο Pilaf, η ομάδα πύραυλος και ο Buggy. Εγώ θα πω Μάνο aka Pagliacci aka Σκληρό Καριόλη aka Tankianism aka Grimmy aka γιωργάκη γιατί έκλεισε το forum για κάτι μήνες.

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Kamikaze έγραψε:Αρνάκι είναι ο Hawkins, απλά είναι ο villain που έρχεται σε κάθε arc με νέο σχέδιο(acc) και στο τέλος φεύγει. Όπως ο Pilaf, η ομάδα πύραυλος και ο Buggy. Εγώ θα πω Μάνο aka Pagliacci aka Σκληρό Καριόλη aka Tankianism aka Grimmy aka γιωργάκη γιατί έκλεισε το forum για κάτι μήνες.
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Το νόημα της ζωής!!!!

Hawkins

Hawkins

 

Βσκ πριν το ταιμσκιπ ημουν διαβόητος αν είχα καταφέρει να με κανει ο ελιντορ μοντ θα μιραζα περμαμπαν σε ολλα τα μέλη
Μετά συναντηθηκαν Θεσσαλονίκη τα μέλη για το ρεβερι και αποφασιστικε το μόνιμο μπαν μου αλλά επεστρεφα συνέχεια μέχρι που μου έκαναν ip ban αλλά κάτι έκανα και ξανά επεστρεψα και εκεί ήταν το τέλος τους.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης