Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Episode 759: "Ο βασιλιάς της νύχτας! Η έλευση του άρχοντα Nekomamushi(Γατοχιά)!"

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Tcixlas

Tcixlas

 

δε νομίζω ρε δε θα πεθαίνανε για μια συμφωνία, ούτως η άλλως σιγά ξέρω γω τι θα τους έδινε για να χάσουν όλο τον πολιτισμό τους

Shikkoku

Shikkoku

 

Είναι τρελοί αυτοί οι Μινκάδες.
(ναι, Asterix reference)

Ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να του χρωστούσαν τον πολιτισμό τους για κάποιο λόγο..

Tcixlas

Tcixlas

 

νίντζα είναι όχι σαμάνος

Shikkoku

Shikkoku

 

Ντουυντ, σπόιλερρ

Tcixlas

Tcixlas

 

τι σπόιλερ ρε, έτσι δεν είπανε? τι σχέση έχει να κάνει η αεροτομή με το νιντζα?

Shikkoku

Shikkoku

 

Πότε έχουμε το επόμενο επεισόδιο να μάθουμε, γιατί μας κόβω για 25%wb και του δυο μας;
xD xD xD xD xD xD

Tcixlas

Tcixlas

 

συνήθως τα επεισόδια βγαίνουν κυριακή φίλε μου στα ελληνικά, σε αγγλικούς υπότιτλους τα βρίσκεις και σάββατο βράδυ

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Tcixlas έγραψε:συνήθως τα επεισόδια βγαίνουν κυριακή φίλε μου στα ελληνικά, σε αγγλικούς υπότιτλους τα βρίσκεις και σάββατο βράδυ

Ολα Κυριακη βγαινουν.... xD

Shikkoku

Shikkoku

 

Ε στα ελληνικά δεν μαρέσει, γιατί με μπερδεύουν τα ονόματα (Ντρέηκ, Μπλάκτζακ, Γκας, κλπ)

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
hahaha hahaha hahaha

HikenNoMikeJames

HikenNoMikeJames

 

το μεταφράζουν και οι sick fansubs εγώ που δεν ξέρω αγγλικά εχει το βλέπω

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Ξημερώματα Κυριακής υπάρχει στο watchop,το οποίο δε ξέρω αν λειτουργεί ακόμα γιατί όλο το ρίχνανε.

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Heavenly Yaksha έγραψε:Ξημερώματα Κυριακής υπάρχει στο watchop,το οποίο δε ξέρω αν λειτουργεί ακόμα γιατί όλο το ρίχνανε.

Ναι υπαρχει ως watchop now..

Tcixlas

Tcixlas

 

υπάρχει πριν τις 3 το βράδυ του σαββάτου προς κυριακή στο watchop και στό sick υπάρχει με ελληνικούς κατα τις 11 το πρωί κυριακής δεν έχει τέτοια ονόματα φίλε νικολα

Gol. D. Russ

Gol. D. Russ

 

O Τανάση έγραψε:Συζήτηση επεισοδίου.... Πώς σας φάνηκε?
Προσωπικά παρατήρησα ελάχιστες χαζές σχεδιαστικά σκηνές, μου άρεσε αρκετά η μάχη νεκομάμουσι με τζακ στην οριτζιναλ μορφή
αλλά με χάλασε λίγο η φωνή του νεκομαμουσι περίμενα κάτι πιο βαρύ
Μπορει η φωνη του να ειναι αρκετα διαφορετικη απο οτι την περιμεναμε αλλα για τον ρολο που παιζει του ταιριαζει απολυτα.

http://.......

Tcixlas

Tcixlas

 

οχι πραγματικά δεν του ταιριάζει, είναι ορκισμένος εχθρός ενος σκύλου που έχει πιο χοντρή φωνή απο τον kaido ξερω γω, κια πάει να σπάσει στο ξύλο ενα μαμουθ, η φωνή του είναι σαν να χει κολλήσει το autotune

Scarlet D.

Scarlet D.

 

O Τανάση έγραψε:οχι πραγματικά δεν του ταιριάζει, είναι ορκισμένος εχθρός ενος σκύλου που έχει πιο χοντρή φωνή απο τον kaido ξερω γω, κια πάει να σπάσει στο ξύλο ενα μαμουθ, η φωνή  του είναι σαν να χει κολλήσει το autotune


καλα το γελιο ηταν πολυ πετυχημενο! ακουγοταν οντως σαν να ελεγε "γουρουνια" οπως στο montblanc

http://www.onepiecegr.com/

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Η μπορει να ελεγε Γονοροιαααααααααααααααααααα

Aldark

Aldark

 


πιθανά σπόιλερ;:

Tcixlas

Tcixlas

 

Deathracer2009 έγραψε:Η μπορει να ελεγε Γονοροιαααααααααααααααααααα

η πρώτη γάτα με ΣΜΝ
χαχαχαχαχαχαχα

Aldark έγραψε:
πιθανά σπόιλερ;:

όχι αλ όχι ακόμα δεν έχουν παει προς τα εκει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης