Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

To ημερολόγιο (όχι η γκει ταινία)

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Pagliacci

Pagliacci

 

To ημερολόγιο (όχι η γκει ταινία) Wus3r8

Κεφάλαιο: Κατακόρυφη βουτιά στο κενό

Όλα σκοτεινά... Το πήρα απόφαση, θα φύγω από αυτή την πόλη. Όλοι σε αυτή την πόλη περιορίζουν τα όνειρα τους όχι γιατί δεν μπορούν να τα πετύχουν αλλά επειδή απλά φοβούνται την επιτυχία! Μίλησα με τον χασάπη τις προάλλες, τον ρώτησα πως ένιωθε που σκότωνε αθώα ζωάκια. Μου είπε πως τα έπαιρνε ήδη νεκρά, άρα δεν υπήρχε πρόβλημα. Αναρωτιέμαι αν θα μου έλεγε το ίδιο με ένα πιστόλι στον κρόταφο.

Οι γονείς δεν μπορούν να καταλάβουν την ψυχολογία ενός 12χρονου. Είναι λες και γεννήθηκαν... γονείς. Ποτέ δεν πέρασαν από αυτή την τρυφερή ηλικία που το μόνο που σε νοιάζει είναι η ελευθερία. Αλλά πως να είσαι ελεύθερος όταν οι γονείς σου είναι σκλάβοι; Ο μόνος που με καταλαβαίνει είναι ο σκίουρος μου ο Μάιλο. Είναι ο μόνος που με ακούει χωρίς να διακόπτει και ο μόνος που τρώει πιο πολύ ξύλο από εμένα.

Θα φύγω! Θα βρω ένα μέρος που όλοι οι άνθρωποι είναι ίσοι, που η αγάπη υπερισχύει και που οι πιο περίεργες φαντασιώσεις εκπληρώνονται. Έχω βρει το καράβι με το οποίο θα σαλπάρω, το μόνο που έχει μείνει είναι να ανταλλάξω τη μητέρα μου με χρήματα για να μπορέσω να πληρώσω τον καπετάνιο. Εναλλακτικά θα έπρεπε να πουλήσω τον Μάιλο αλλά δεν μπορώ να το κάνω αυτό. Είναι ο μόνος που στέκεται δίπλα μου όταν όλος ο κόσμος διαλύεται. Θα βάλω ένα τέλος σε αυτόν τον κυκεώνα κακουχιών, σε αυτή την επαναλαμβανόμενη δυστοπία και να θα βρω την δική μου γη της επαγγελίας.

Συνεχίζεται...

The End



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Pagliacci στις Τετ 28 Σεπ 2016, 13:43, 1 φορά

https://onepiecegr.forumgreek.com/

Aldark

Aldark

 

Θα φύγω! Θα βρω ένα μέρος που όλοι οι άνθρωποι είναι ίσοι

εγκρίνω την προπαγάνδα σου , σύντροφε.

Pagliacci

Pagliacci

 

Όλα τα πολιτικά συστήματα θα θιχτούν

https://onepiecegr.forumgreek.com/

Kamikaze

Kamikaze

 

Νομίζω οι σκίουροι δεν τρώνε ξύλο, οι κάστορες το κάνουν...

Shikkoku

Shikkoku

 

Από τον τίτλο νόμιζα ότι ήταν σοβαρό τόπικ και δεν έμπαινα:ρ

Patty D.Luffy

Patty D.Luffy

 

Yaoi Doctor
Yaoi Doctor
Για 12χρονο καλά γράφεις.

Aldark

Aldark

 

σκληρή απάντηση από Mc Patty

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Ευελπιστω να εμφανιζεται κανενα panda στο δευτερο μερος.....

Pagliacci

Pagliacci

 

SANDOKANTHANOS έγραψε:Νομίζω οι σκίουροι δεν τρώνε ξύλο, οι κάστορες το κάνουν...

Όλοι έτσι νομίζαμε...

https://onepiecegr.forumgreek.com/

Shikkoku

Shikkoku

 

SANDOKANTHANOS έγραψε:Νομίζω οι σκίουροι δεν τρώνε ξύλο, οι κάστορες το κάνουν...
Μπορείς να αποδείξεις ότι η διατροφή του Μάιλο δεν βασίζεται κυρίως σε ξύλο;

Kamikaze

Kamikaze

 

Το μόνο Milo που ξέρω είναι αυτός από την "Χαμμένη Ατλαντίδα".

Shikkoku

Shikkoku

 

Δεν μου έμοιαζε και πολύ για σκίουρος..

Kamikaze

Kamikaze

 

Μπορεί να είχε φάει Φρούτο και να μην το έδειχνε.

Pagliacci

Pagliacci

 

Παιδιά προσέχετε λίγο, κάνετε σποιλ τη συνέχεια

https://onepiecegr.forumgreek.com/

Shikkoku

Shikkoku

 

Είναι θεωρίες αυτές, δεν φταίμε αν είσαι unoriginal και βάζεις ανθρωποσκίουρους που τρώνε ξύλο και ανακαλύπτουν χαμένες ηπείρους στην ιστορία σου

Tcixlas

Tcixlas

 

ρε παιδιά που το βρίσκετε αυτό το καλό που κάνετε?

Shikkoku

Shikkoku

 

Πότε βγαίνει καινούργιο τσάπτερ;;

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Eαν ειναι σαν το Attack On Titan τοτε καθε μηνα!

Shikkoku

Shikkoku

 

Μη μου συγκρίνεις τώρα την κινεζιάρικη μετριότητα με το αριστούργημα αυτό

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

Πρόσεχε Pagliacci γιατί αν το concept σου είναι τόσο πατάτα όσο και η γκέι ταινία δε το γλυτώνεις και εσύ το "Θάψε το Σενάριο" muahaha

Tcixlas

Tcixlas

 

παιδιά για κάποιο λόγο η ταινία μου είχε αρέσει, βέβαια την είχα δει χωρίς επιρροή γκόμενας δίπλα να κλαψομουνιάζει ας πούμε και χωρίς να γνωρίζω τι παίζει, όντας 15χρονος λοιπόν την ειδα και ηταν καλή σε γενικές γραμμές!!!!! άρα ή απλα φταίνε οι επιρροές, ή είμαι πουστάρα και δε το γνωρίζω

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Shikkoku έγραψε:Μη μου συγκρίνεις τώρα την κινεζιάρικη μετριότητα με το αριστούργημα αυτό

Εδω καλα καλα βγηκε το πρωτο chap και δεν ξερουμε ποτε θα βγει το επομενο και το συγκρινεις με το AoT; Ντροπη...

Heavenly Yaksha έγραψε:Πρόσεχε Pagliacci γιατί αν το concept σου είναι τόσο πατάτα όσο και η γκέι ταινία δε το γλυτώνεις και εσύ το "Θάψε το Σενάριο" muahaha

Λογικα θα ειναι προσεγμενο του Pagliacci....

Tcixlas έγραψε:παιδιά για κάποιο λόγο η ταινία μου είχε αρέσει, βέβαια την είχα δει χωρίς επιρροή γκόμενας δίπλα να κλαψομουνιάζει ας πούμε και χωρίς να γνωρίζω τι παίζει, όντας 15χρονος λοιπόν την ειδα και ηταν καλή σε γενικές γραμμές!!!!! άρα ή απλα φταίνε οι επιρροές, ή είμαι πουστάρα και δε το γνωρίζω

Eγω δεν την εχω δει και η πρωτη φορα που εμαθα για την ταινια ηταν στο Θαψε το σεναριο.

Heavenly Yaksha

Heavenly Yaksha

 

και πολύ καλά έκανες Death!

Tcixlas

Tcixlas

 

κακώς, τώρα δε θα την εκτιμήσεις ποτέ, αν την μάθεις απο κράξιμο, το μυαλό σου θα είναι προδιατεθημένο να την κράξει

Pagliacci

Pagliacci

 

Aλλάξτε λίγο κάποιος το όνομα του Τσίχλα σε "Πουστάρα".
Ευχαριστώ

https://onepiecegr.forumgreek.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης