Έλα τώρα κι εσύ στην παρέα των fan του One Piece. Σ'αρέσει το One Piece; Τότε ανέβα στο κατάστρωμα!!


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

βοηθηστε τον χοκ

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26βοηθηστε τον χοκ - Σελίδα 2 Empty Απ: βοηθηστε τον χοκ Πεμ 14 Ιουλ 2016, 21:18

Aldark

Aldark

 

SANDOKANTHANOS έγραψε:
Hawkins έγραψε:λογικα θα ειμαι σφηγμενος παλη οταν συναντησω την αλλη αλλα εσεις αμα ειστε πιο εμπειρη πως το ξεπερασατε αυτο?
Σπόιλερ:


παρακαλαω τον θεο να βλεπει κανα ανιμε η καμια σειρα να εχω κατι να της πω γιατι αμα εχουυμε αλα ντη αλλον ενδαφεροντα παει και αυτη :p
Αν συζητάτε αποκλειστικά για σειρές θα είσαι ο "τύπος που μιλάμε για σειρές", πως έχει κάποιος έναν φίλο για να συζητάνε αποκλειστικά πχ για PC ή για ένα συγκεκριμένο παιχνίδι έτσι και εσύ. Από το να κάθεσαι και να μην έχεις τι να πεις βρες ό,τι πιο άκυρο σου έρθει στο κεφάλι και γενικά η συζητήση θα αλλάζει topics.
αυτό το χω πάθει εγώ... xD
αλλά είμαι και ο τύπος που θέλει η κοπέλα να είναι ίδια με αυτόν , άρα είναι και κουλ
περιμένουμε χοκ

27βοηθηστε τον χοκ - Σελίδα 2 Empty Απ: βοηθηστε τον χοκ Παρ 15 Ιουλ 2016, 23:23

Santouryuu

Santouryuu

 

ο,τι λεει ο αλ... το αντιθετο... και θα γαργαλησεις

28βοηθηστε τον χοκ - Σελίδα 2 Empty Απ: βοηθηστε τον χοκ Δευ 29 Αυγ 2016, 07:29

Deathracer2009

Deathracer2009

 

Vice Admiral Smoker
Vice Admiral Smoker
Το θεμα κλειδωνει επειδη απετυχε ο χοκ τον στοχο του.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης